Strašidelná vagina

Strašidelná vagina https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367501/bmid_strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3 346 111

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: , Carcosa

The Haunted Vagina , 2006

Terva
28.09.2022 4 z 5

„My dvě jsme spolu měly šukat,
Randy a Mark měli šukat Jennu,
Soul měl šukat Normu a Camesis,
Grim měl šukat Tobyho... „
(Porno v srpnu)

Pozor! Někteří čtenáři budou přesvědčeni, že komentář obsahuje vulgarity, ale není to pravda, jsou to citáty. Nevhodné pro děti do 16-ti let!

Strašidelná vagina – cítíte, jak to zní strašidelně? A to mě vystrašila jen jsem z ní vylezl - tedy, než jsem jí vyndal z balíčku. Dostal jsem jí od jedné místní, dobré, chápavé, uživatelky z Mostu. A tím ti díky, L.Vílko, jak jsi mě vystrašila. Tohle jsem si ani nemohl dát na palubku v tramvaji, protože by si cestující mysleli, že řidič je úchyl. A ne že by tahle sbírka tří povídek byla nějaká normální. Opak je pravdou. Musel jsem se obrnit, tím očekáváním, co že to na mě z vaginy vybafne.

Citát: Kdo ví, jaké podivné potvory žijí v přítelčině pochvě... (Strašidelná vagina)

Tři příběhy, které vás v tomto svazku čekají jsou svým způsobem zajímavé a možná i výjimečné. Jsou hodně bizarní, brutální a dost sexuální. Příběh první mě odrazoval, druhá povídka mě dostala svou dokonalostí a třetí příběh to už bylo docela maso, a hodně perverzní. Ale nakonec jsem byl spokojen. Je to vyvážené, hodně sexuální a krvavé. Navíc ke dvoum povídkám je od pana spisovatele doslov a hlavně ten k třetí povídce mě rozesmál. Ale více se dozvíte v komentářích u samostatných povídek v sekci „Části díla“ a nebo zde:

Citát: Já mám Mluvící frndu nebo Mluvící píču nebo jak by se tomu mělo říkat u holek. (Fantastické orgie)

Nejzajímavější na tom všem je fakt, že i dnes, asi po pěti dnech, co jsem knihu přečetl, si všechny tři příběhy pamatuju, vybavuju a vím o čem byly. Je to vlastně docela silné, i když to bude hodně čtenářů odrazovat. Jenže nakonec asi zjistíte, že tohle všechno jsou vaše skryté tužby, láká vás to a něco podobného by jste chtěli prožít. Po přečtení této sbírky asi zjistíte, jak jste na tom se svými tužbami. Například já bych chtěl cestovat do jiných světů, šukat zezadu žraločici s kozama a prožít super krvavou swingers party, kde získám adamantiové drápy po sexu s Wolverinem.

Citát: Vždyť je to jen blbá povídka. Neber ji zas tak vážně. (Doslov k povídce „Porno v srpnu“.)

Filatov
26.08.2022 3 z 5

Tohle je opravdu bizár. Ke knize mě přilákal název a první povídka byla docela zajímavá, místy až nechutná, ale to k tomuto žánru patří. Další dvě mě ale nebavily.

SoňkaSoník
17.08.2022 4 z 5

Jakože... Bizarní to je, občas jsem si říkala, že to je ujetý až moc, ale hltá se to samo. Od první stránky až po poslední. Nikdy nevíte, co se stane na další stránce, v kapitole, řádku. Ale je to super, rozhodně něco, co chytne

rimmon
26.07.2022 5 z 5

Můj vstup do světa bizarro Fiction!

A že stál za to.
Nejdřív jsem si říkala že je to fakt ujetý - jenže po pár stránkách prostě nemůžete přestat číst a hltáte každou další stránku. Jsou momenty kdy se smějete, kdy kýváte hlavou ze strany na stranu a říkáte si je toho všechno vůbec možný?!
Ano je.
V tomhle světě kde je králem tenhle autor je možné naprosto všechno!

Kniha obsahuje tři povídky - a kromě strašidelné vagíny tady najdete ještě natáčení naprosto šíleného porno filmu a potom půjdete na swingers párty! Ale takovou jakou jste ještě nikdy nezažili.

Čekala jsem že to bude oddechové čtení a tak nějak se zasměju.

Nečekala jsem že tomuhle žánru naprosto propadnu a budu chtít další a další!

Tak na co ještě čekáte?
Honem do knihkupectví!

boruf
23.07.2022 3 z 5

Oddychovka.

lachtan77
27.05.2022 3 z 5

Na mou obhajobu musím vysvětlit jak jsem se k téhle knížce dostal. Sám bych si jí nikdy nepořídil :) Přišel za mnou kámoš se slovy " twl tohle si musiš prečíst " já v tom viděl srandu tak jsem souhlasil a nelituju. Hodně jsem se nasmál a taky u toho popřemýšlel.
Tohle téma patří do bizarro fiction a opravdu všechno co se tam děje je bizarro nesmysl. Nic nedává smysl, ale celkově to s trochou představivosti kupodivu sedí. Jedinou prostřední povidku jsem nepobral i když se zbytkem jsem měl co dělat :) Občas si něco takovéko přečtu na odreagování. Člověk to misí brát s humorem. Pokud v tom budete hledat logiku, děj, styl skončíte na desáté stránce.

mallamut
25.04.2022 4 z 5

Hlavní přiběh super. Následující povídka mě přišla hrozná bez smyslu a nudná. Závěrečná byla opět dobrá.

sissque
10.04.2022 2 z 5

Jeeej, tak tohle byl asi první Mellick, který mě příliš neoslovil.
Já jsem od toho vlastně nic moc nečekala...

Tematika sexu, erotiky, mi v knihách nevadí, ale tady to bylo podáno takovým zvláštním způsobem, který neumím definovat, ale nelíbilo se mi to a přišlo mi to primárně jako snaha šokovat.
Pak mi přišel příběh nedotažený a místy nudný.
Mellick III. má velmi bujnou fantazii a všechny ostatní knihy se mi líbily, ale tato byla taková... divná.

Kniha je rozdělena na tři povídky:
Strašidelná vagina, Porno v srpnu a Fantastické orgie.

Strašidelná vagina
Přečetla jsem a nezanechala ve mně nic a ani jsem při ní nepociťovala žádné emoce. K postavám jsem si nevytvořila vztah a bylo mi vlastně jedno, jak to skončí.
Porno v srpnu
Upřímně říkám, že jsem ji nepochopila, takže ani nevím, jak hodnotit.
Fantastické orgie
Tato mě bavila, to byl dle mého takový nejvíce klasický Mellick, na jakého jsem zvyklá – místy vtipné, hodně bizarní a čtivé, jednoduše úlet.

Každá kniha má svého čtenáře a věřím, že i tato si toho svého najde.
Já asi tady nejsem cílová skupina.

andrea7191
22.02.2022 3 z 5

Nejsem cílová skupina, to jsem věděla od začátku. A je to blbost, to bez debat. Ale pokud se člověk odpoutá od toho naprostého nesmyslu, kterej by měl něco do sebe po vykouření dobrého matroše, musí se nechat, že je to celkem odvážný a vlastně velmi zajímavý počin. Ve svém věku nechápu, jak někdo může něco takového napsat a dokonce publikovat, ale o tom, že to má své fanoušky, nepochybuji. Sice už mi není jasné, jakou duševní, mentální, či sexuální poruchu člověk může mít, aby se mu tohle líbilo, či dokonce po tom bažil, ale proč ne. Je to celkem zábava, pokud k tomu člověk tak přistupuje a nebere to vážně. Více děl na toto téma si jistojistě nepřečtu, ale jako pobavení na jeden večer, proč ne. Nedala jsem to až do konce, stačilo mi pár kapitol, ale i tak si to za mě zaslouží celkem pozitivum. Ne za děj a téma jako takové, ale za odvahu a ulítlost, s jakou je to napsané. Já to měla v audio verzi a možná, kdyby to mluvil někdo jinej, než, jak to tak vypadalo moravák po dvou lahvích dobré pálenky, bylo by to lepší. Ale dovedu si představit, že do namluvení tohoto skvostu se nikdo seriózní asi nehrnul.

Slipouš
13.02.2022 1 z 5

Dočetla jsem (proto ta hvězda), ale zřejmě nejsem cílovka. Neskutečně mi vadí nelogičnosti, nedotaženost detailů, programová snaha jen šokovat. Takové blboučké...

TeaPeter
06.02.2022 2 z 5

Všechna tři ulítlá dílka byla o nejmíň o tři ukecané klacky bizaaaarnějsí než Satanova dcerka. Tady už vůbec nemělo smysl uvažovat, že existují rozum, příčetnost nebo logika. Prostě to už na mě bylo moc a i ty dvě hvězdičky jsou dost moc.

michaela.97
26.10.2021 1 z 5

Čekala jsem hodně, ale tohle teda vůbec :D Je to bizár.
Škoda, že autor neumí moc psát (nemůžu hodnotit po jedné jeho přečtené knize, ale myslím, že ty ostatní nebudou o moc lepší, co do stylu psaní), protože oni ty příběhy mají něco do sebe. V každém příběhu jsem viděla hlubší myšlenku, která ale byla schovaná pod směsicí sprosťáren, které se podle mého názoru, daly prostě napsat líp - chytlavěji, smysluplněji. Víc komplexně. Škoda.

Jinak je to taková sranda - blbina. Autor musí mít hodně bujnou fantazii :D

evineckY
15.07.2021 3 z 5

Je to šílená kniha :-)
Posloucháno .

twigxi
28.05.2021 3 z 5

Moje prvni setkani s zanrem bizarro fiction. Hodila se mi letos rovnou do dvou vyzev - do Ctenarske vyzvy (Kniha, která má v názvu část lidského těla) tady na Databazi a do vyzvy k precteni zanru, ktery jsem jeste nikdy necetla.
No, musim rict, ze to nebylo spatne. Ze zacatku jsem byla dost prekvapena, ale pak jsem si na ten podivny styl zvykla. Libi se mi, ze autor dokazal udrzet moji pozornost a taky ze kazda ze tri povidek mela i pres vsechny ty silenosti nejakou hlavu, patu a hlavne zaver.

Ready_go
09.05.2021 4 z 5

...po akční Plyšákokalypse a romantice Zbouchnul jsem Satanovu dceru ...konečně pořádnej bizzzzzár... Při čtení jsem dokonce párkrát nadzdvihla obočí a nemohu přestat obdivovat autorovu nekonečnou fantazii. Kdo je tomuto žánru otevřen, rozhodně neváhejte.. :-)

Varjohukka
04.03.2021 4 z 5

Jedna z těch nejdivnějších knih, kterou jsem kdy četla, ale mému zvrácenějšímu já se to svým způsobem fakt líbilo :D

heavy66
16.01.2021 1 z 5

Mám rád brak - knihy Františka Kotlety, filmy George Romera a muziku Cannibal Corpse, ale tohle je pro mě never more! Stacy straší ve vagíně a Carltonu Mellickovi ve věži. Jeho prvotina je nudná a otravná blbina, kterou mohu doporučit tak chovancům ústavu pro sexuální devianty. Jedna*, že jsem se občas zasmál. Moc často ne!
(omlouvám se všem váženým čtenářům, kterým se to líbilo!)

Corso
09.01.2021 1 z 5

Neviem co napisat, znesiem akekolvek uletenosti ak je to literarne na urovni. Kludne porcovanie novorodencov na hostinach. S pocitom ze to samozrejme nie je podla skutocnych udalosti. Vtedy sa dokazem nechat uniest fantaziou a aj venovat sa literarnej stranke veci. Toto za prve nie je literarne na urovni ...mozno tak gymnazialneho fanusika fantastiky ktory ma akurat uletene napady a toto je jeho prvotina. Za druhe, nejake sialene obrazy smrncnute otvorenych explicitnym erotizmom, hoci zvratenym, to nevytrhne. Preco? Ako to vyjadrit zrozumitelne. Napriklad, (spoiler) vsunut sa cely do vaginy milenky, behat tam ta a nazad az sa tam potom stratit a nakoniec tam najst lasku, nie je ani strasidelne, pre mna ani odpudzujuco hnusne, ani vtipne, ani zaujimavy koncept. Nic, len mozno nejaky obraz zo snov autora pretavene na papier. Nezhnusim sa opisom voni zapachov vlhkosti kyslosti daneho prostredia. Takze nakoniec asi klasicke sklamanie z ocakavania niecoho kvalitnejsieho. Asi som si usetril kopy casu bo som mal v plane aj dalsie autorove knihy. Ono to proste nestacilo ani na tie tri poviedky. Nie zeby teda neboli zapamatatelne, to zas hej. Jedna hviezda za to, ze som naozaj nic podobne este necital a teda dal som to az do konca.

Anaman
20.12.2020 1 z 5

Odpad. To fakt nema cenu číst. Odlozeno po par stranách, protoze odpad patří do koše. Divné nakladatelství.

maximus13
26.11.2020 odpad!

Moje hodnocení: nebudu se zbytečně rozepisovat a rovnou napíšu, že je to neuvěřitelná kravina, která ani není vůbec vtipná. Podle mě někdo sepisuje bláboly chovanců v oddělení sexuálních deviací na uzavřeném křídle psychiatrické léčebny a poté to pod pseudonymem vydává.

humor erotika napětí fantasy bizarro fiction

Část díla

Carlton Mellick III