Strašidelná vagina

Strašidelná vagina https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367501/bmid_strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3 346 111

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: , Carcosa

The Haunted Vagina , 2006

vorenus
17.11.2020 3 z 5

Tak tohle byl fakt úlet. Ten chlápek, co tohle napsal je buď génius a nebo šílenec.

Samohyb
29.10.2020 2 z 5

(SPOILER) Musím říct, že mě to zklamalo. Popis na eshopu byl výrazně víc slibující zábavu. Humor. Šokantní nápady. Originalitu. Občas tam ten záblesk je, ale...
První novela, titulní, Strašidelná vagína
Primární nápad skvělý. Mojí holce straší ve vagíně. Pak z ní vyleze kostlivec a já v ní objevím celý svět... Úžasné.
Jenže jak je ten svět zpracovaný. Jak z nějakého surrealistického snů, který se jako umírající pták topí v ropné skvrně. Přesně tak jsem si připadal. Strašně zdlouhavé, nezáživné, asi něco ve stylu starých komunistických pseudouměleckých psychedelických blábolů. Naprosto zabitá novelka jak příběhem, tak stylem psaní.
Druhá mikropovídka Porno v srpnu.
Strašné. Dočetl jsem to jen proto, že jsem chtěl vědět, co z toho vypadne. A ano dámy a pánové, vypadlo z toho hovno. Tak nudná a nesouvislá věc... Jak noční můra že zažívacích potíží a přejedení. Ale psaná živějším způsobem. Jen jí podle mě bylo škoda ničit papír. Pařez se obrací v hrobě.
Třetí povídka Fantastické orgie
Tohle je asi jediná věc, kvůli které má ta knížka význam existovat. Nápaditá, skvěle napsaná, i pointa tam je. Při čtení jsem si neustále představoval, jak profesor X nebo Magneto předávají své schopnosti pilným studentkám... :-D Závěr mi přišel trochu ukvapený a trošku jej rozepsat by vůbec neuškodilo. Ale celkově tato povídka je přesně to, co obálka slibovala. Zbytek ale nestojí za to vůbec číst.
Abych řekl pravdu, knížku prodám, a autora možná ještě někdy potkám, ale rozhodně ho vyhledávat nebudu. Nevadí mi bizarností nebo nechutnosti, to určitě ne. Jen je to z celkového hlediska nudné a nezáživné čtení. Asi jako včerejší džem, kdyby ovšem ten džem byl už starý několik týdnů...

Ophelie
26.10.2020 2 z 5

Tak tohle nebude můj šálek kávy... Každopádně nelze autorovi upřít svým způsobem jistou originalitu. Za mě vím, že se ke knize určitě už nikdy nevrátím.

LadyCharlene
15.09.2020 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tahle knížka je jednodušše geniální, plná satiry, jinotajů, společenské kritiky a to všechno autor chce ukrýt za absurdní, na první pohled humorné, sexuální dobrodružství. Běžně o sexu nerada čtu, ale překvapivě jsem knihu neodložila, dokud jsem ji nepřečetla. Ano, je to jednoduchá literatura, která ovšem v sobě skrývá něco trochu víc než bezduché popisy sexu. Jsem ráda, že jsem se "překonala" a knihu si půjčila, určitě si přečtu další Mellickovy knihy.

NemmamSlov
16.08.2020 3 z 5

Strašidelná vagina (3*)

Vlastne som nevedel, čo od príbehu očakávať, či to bude len nejaká erotická poviedka, alebo popletenec fantasy, sexu a hororu. Príbeh sám o sebe dosť divný, kde Stevovej priatelke nestraší v hlave, ale rovno vo vagíne. Časom zisťujú, že tam vznikol nový svet, ktorý sa Steve snaží preskúmať. Šialený nápad, ale autor si s tým celkom dobre poradil.

Porno v srpnu (4*)

Tak toto sa mi páčilo. Uprostred oceána, k tomu amnézia a krvilačný žralok, ktorý ma rád sex so svojou obeťou. Ten žralok bol trošku prehnaný, ale celkové prostredie na jednotku. Napínavé do konca príbehu. Netušil čo je skutočnosť a čo len výplod fantázie.

Fantastická orgie (4*)

Celkom dobrý nápad použiť pohlavné choroby ako super schopnosti. Svet by bol o mnoho zaujímavejší, keby sa pomocou sexu dali preniesť na druhú osobu určité poznatky. Škoda, že to nebolo o čo si dlhšie.

Gaara1
28.06.2020 2 z 5

Zaujala mě v knize povídka - Fantastické orgie - různé přenosné choroby, které lidé vyhledávají a různě si je mezi sebou mění, třeba Mluvící klacek, Vibrátor...
Na závěr bych autorovi doporučil nějakou sexuální léčbu, tohle nemohl napsat normální člověk :-)

Ďumbierka
22.06.2020 2 z 5

Tak toto bola na mňa už silná káva.
Nejak som sa nevedela odosobniť a brať to s nadhľadom.
Stále ma udivuje, kto takéto príbehy vymýšľa. Mellick III je v tomto ďaleko za čiarou bežného hororu a naozaj ide o bizár.
V tejto knihe sú tri poviedky a všetky sú prepojené s jedným slovom - Sex.
V knihách mi táto téma nevadí, ale táto kniha bola už aj u mňa mimo moje limity.
Miestami bola veľmi čtivá, ale niektoré miesta som musela zase len tak preletieť očami.
Trochu sa zamýšľam nad jedným prirovnaním v knihe - kde boli ľudia vo vnútri takí prázdní...
Mne taký zvláštne prázdny pocit zostal po dočítaní.
Nejako nezanechala vo mne žiadnu emóciu a to ma mrzí.
Keby som nahnevaná, alebo mi naopak učaruje, tak je to fajn, ale tak nejak som ju dočítala a odkladám do poličky. Bez emócie.
Kniha si však zaslúži svojho čitateľa, to rozhodne každá knižka :) , avšak táto od Mellicka III nebola moc pre mňa.
Za to - ZBOUCHNUL JSEM SATANOVU DCERU - tam som sa zasmiala a zhltla som ju za chvíľu, tá sa mi páčila.
Teším sa však na PLYŠÁKOKALYPSU. Myslím, že tá mi sadne oveľa viac. :)

Krukron
17.06.2020 3 z 5

Dobře, celá tahle knížka je blbost. Totální blbost. Hovadiny jedna přes druhou. Občas taková magořina, že jsem to chtěl zahodit. Tahle kniha posunula moje vědomí slova brak na zcela novou úroveň. Říkal jsem si, mám vůbec tohle zapotřebí číst? Proč zabíjím drahocenný čas takovou kravinou? Původně jsem chtěl napsat, že tohle by nemělo být na pultech knihkupectví. Že je to ztráta času jako velký vepř.. A ono to tak i skutečně je, až na jednu malou věc. Poslední povídku. Vlastně ani nevím, co mě přimělo vydržet ty první dvě povídky, které byly tak mimo, že jsem si říkal,že to bude první kniha, kterou fakt nedočtu. Ale poslední povídka na mě čekala. Je to sice taky hovadina, ale úplně jiná než ty předchozí. Nechápu, že autor píše o té druhé, že to někdo čte a dokonce rozebírá na vysoké škole??!! Přitom podle mě je ta poslední opravdu vtipná.. S odstupem ještě dodám, že je to asi žánr, který prostě dává celému dílů ten nádech kraviny. ????

ivana1975
08.06.2020 2 z 5

Tak toto bol iný úlet... Páčila sa mi obálka a ešte viac ten nazov, tak som si knihu zohnala a čítala a čítala až som si toto blaznovsto zobrala do práce a obťažovala kolegynu s čítaním.... Nooo ako oddych super, aj na dovolenku sa to hodí, ale to je všetko.

cucik14
06.06.2020 4 z 5

Zvláštní žánr, který se buď bude líbit nebo naprosto znechutí, nic mezi tím...
Asi nejlepší z celé knihy byla povídka Fantastické orgie, tu jsem přečetla jedním dechem, zato kdyby v knize nebylo Porno v srpnu, tak jsem o nic nepřišla.

lassse
02.06.2020 2 z 5

Ze "Satanovy dcery" jsem byl celkem nadšený, bohužel u těchto povídek už ne. Bavily mě orgie, jinak nic moc.

Layyen
30.05.2020 3 z 5

čekal jsem trošku víc, určitě jsem se nenudil ale od cca třetiny už to byl fakt dost zvláštní úlet kterej ani nedával moc smysl

Lucul16
27.05.2020 4 z 5

Můžu doporučit. Tahle knížka pobavila a četla se úplně sama :)

Trolice
19.05.2020 3 z 5

Beru to jako zpestření, povídka Fantastické orgie byly fakt dobrý orgie :-D nechápu, jak něco takovýho může někoho napadnout :-)

MartyManCZ
16.04.2020 4 z 5

Prostě jako ve Stopařově průvodci potřebuješ ručník, tak tady rozhodně nezapoměň spacák, protože co kdybys tam zůstal přes noc :) Tři povídky a jedná zábavnější nebo divnější než ty další. Nápaditost autora je velmi vysoká a proto dokáže velmi pobavit. Byla to super odreagovačka a vedle sexu a zabíjení tu byl i příběh velmi sofistikovaný bych řekl.

petrarka72
01.04.2020 5 z 5

Úžasný úlet - úžasný bizár. Smála jsem se nahlas - a tu a tam mě zamrazilo. A to jsou to "jenom povídky, proboha", jak říká autor.

Tengrinor
07.03.2020 5 z 5

Mě to hrozně bavilo. Není to utahané, je to čtivé a nepředvídatelné. První příběh hodnotím nejlépe. Na každý další jsem se pak hrozně těšila. Zhltla jsem jedním dechem a to se mi už dlouho nestalo.

Streva
07.03.2020 2 z 5

Úchylný děj psaný bohužel příliš normálním jazykem, tak mě moc nechytlo. Má být něco mezi hororem a humorem, ale ani jeden prvek není dost silný, aby knihu utáhl. Ale jako kuriozitka, pokud nevíte co s časem ok.

Daorien
17.02.2020 3 z 5

"jedno z vrcholných děl žánru bizzaro fiction" slibuje anotace knihy o své první povídce. No, dejme tomu, ale zřejmě jenom díky neobvyklému prostředí, ve kterém se děj odehrává. Porno v srpnu mi přišlo o dost koncepčně zajímavější. Fantastické orgie zase obsahově bizarnější a pokud bych je měl seřadit sestupně podle sympatičnosti tak rozhodně 2 - 3 - 1.

Celkově mi ale povídky připadají jako příběh fanouška magických fantasy světů a her na hrdiny, který sleduje příliš mnoho japonských seriálů, má excesivní zásobu kresleného porna v počítači, který zrovna do sebe v pokročilé hodině v baru lije svůj dvanáctý drink a vypráví svým přátelům o svém prvním sexu, který se odehrál ne později než v uplynulých 24 hodinách - což teda z hlediska žánru bizzaro je asi velice správně :)

Yaromil
12.02.2020 4 z 5

Knihu jsem si pořídil spíše z recese, ale nakonec jsem dostal pořádnou porci nevšední zábavy, u které jsem rozhodně nenudil, naopak! Těším se na další bizarní dobrodružství, pane Carltone.

humor erotika napětí fantasy bizarro fiction

Část díla

Carlton Mellick III