Stmívání – grafický román, 2. díl

První komiksové ztvárnění Stmívání se stalo bestsellerem na žebříčku New York Times a překonalo rekord debutujících grafických románů.
Teď se Stephenie Meyerová a Young Kim vracejí, aby dokončily tuto ilustrovanou interpretaci románu, který odstartoval mezinárodní fenomén!

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134936/stmivani-graficky-roman-2-dil-134936.jpg 4.2105

Stmívání - Grafický román 2.

Komiksy, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Twilight: The Graphic Novel Vol. 2, 2012

Kniha Stmívání – grafický román, 2. díl

hellena1523

Příběh mám ráda, chtě nechtě se tahle zamilovaná dvojice a postavy okolo nějakým způsobe zapsaly do historie literatury. Myslím si, že v žánru yound adult, který se od vydání právě ságy Stmívání tak rozšířil, má své zásadní místo. Jistě, není to čtení pro třicetiletého chlapa, ale od toho je právě ono zařazení. Pro svou cílovou skupinu je to ideální kniha a já osobně ji vnímám jako ságu, která tak trochu vyšlapala cestičku těm, které vyšly po ní, ať už byly lepší nebo horší.
A jako grafický román se opravdu moc povedla. Kresby jsou velmi krásné a moc se mi líbí, jak na sebe obálky navazují.

orangerose
03.05.2017

opět krásná manga - super pokračování :)

popeluška
14.10.2016

Nádherné ilustrace.....druhý díl se četl stejně pěkně jako první:-)

Adele02
11.05.2016

Stejně jak předchozí díl, 3,5*. Kresby jsou prostě pastva pro oči, co dodat - zvlášť posledních pár barevných stránek. Ale pořád to je Edward a Bella a ty ráda nemám...

Annie23
20.03.2016

Úžasné !
První část se mi hrozně líbila, ale druhá část je ještě lepší !
Krásné obrázky, jen škoda, že nebude Nový měsíc v komiksovém zpracování.
Když jsem četla Stmívání moc jsem si nedokázala Bellu představit, ale když jsem četla tohle tedˇ jsou moje představy na správném místě !
Určitě všem doporučuji !

stetty
27.06.2015

Miluji tuto knížku a doporučuji všem malým i velkým. Obrázky jsou nádherné. Přála bych si tak kreslit. Škoda že tak neumím :-(

Hoshi
17.03.2015

Dokonalé, stejně, jako první část! Tento grafický román mohou vzít do rukou i ti, kteří příliš neholdují tlustým knihám a nebudou přitom ochuzeni o většinu z toho, co se v románu. doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů :)

Anna 13
02.10.2014

Dokonalá kniha! Začíná v pokoji Belly, když se s Edwardem vrátí z louky a končí stužkovací slavností! Já ji miluji!!! Tato kniha ukáže všem nový pohled na svět Stmívání. Nemohu se dočkat Nového měsíce.