Štěstí jménem Zuzanka

Štěstí jménem Zuzanka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128575/stesti-jmenem-zuzank-128575.jpg 4 5 3

Jarvis
01.11.2020 5 z 5

velmi silné čtení

vera6806
25.01.2015

Milá Helenko, děkuji... maminka Zuzanky. (A pokračování vyšlo v novém vydání "Štěstí jménem Zuzanka")

Helena Lacková
27.08.2014 3 z 5

Milá Zuzanko,
píši Ti tento dopis do nebe, kdo jiný by si měl přečíst komentář ke knize, než -li ty, když je kniha psaná o Tobě, proto mi dovol těchto pár řádků.
Pro každou ženu je být matkou dar a dítě je pro ni výjimečné. Ty jsi byla pro své rodiče, tak moc výjimečná, že o Tobě Tvá matka napsala knihu. To je hezké. Knihu jsem si půjčila od kamarádky, která mi dopověděla Tvůj příběh. Myslím si, že Tvoje mamka by měla napsat pokračování knihy, aby se čtenáři dozvěděli, že Tvá svíčka života předčasně dohořela a Tvůj příběh je dopsán.
Trochu se mi nelíbí, že podle mého názoru je kniha psaná jako cestopis, a že pro Tvojí mamku nebyla péče o Tebe ani trochu námahou a vše jste tak skvěle zvládali.
Dnes by Ti bylo 25 let, je těžké hodnotit, jak moc by byla pro Tvoji rodimu péče o Tebe nárořná či nikoli. Tvá rodina Ti dávala lásku a vše co mohli, ty nyní buď jejich strážným andělem.
Zuzanko, odpočívej v pokoji