Wedgův gambit

Coruscant. Srdce ochromeného Impéria, obrovské planetární město, z jehož vysokých věží řídí nejvyšší imperiální velení válku. Právě na tuto mocnou pevnost se chystají zaútočit povstalci a svým odvážným tahem srazit Impérium na kolena. Nejprve se však Wedge Antilles a jeho piloti musejí tajně dostat na Coruscant a získat tam životně důležité informace. Dopadení by pro ně znamenalo smrt, nebo ještě hůře – zotročení krutou vůdkyní Impéria Ysanne Isard, známou pod přezdívkou Ledové srdce. Jeden z členů eskadry Rogue už se jejím otrokem stal a nyní se skrývá pod maskou nevinnosti, připraven zradit své přátele i celé povstání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134474/wedguv-gambit-rlZ-134474.jpg 4.334

Star Wars - X-Wing 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Egmont (ČR)

Wedge, 1996

Kniha Wedgův gambit

majxik
30.04.2016

Dobré pokračování, projel jsem knížkou jako horký nůž máslem... trošku mě zklamalo že tam bylo méně leteckých soubojů než v předešlém díle, ale na rovinu... aspoň se jich nepřejím tak brzo, a ještě mě čeká 7 dílů:)

Palorizek85
06.03.2016

Výborný druhý díl série. Už jen pozorovat vývoj myšlení u jednotlivých postav a snahu o intriky jež zvrátí intriky druhé strany...nádhera.

Veve636
08.02.2016

těžké, popisy prostředí pro mě těžké k pochopení, kostra příběhu super, ale v celkovém kontextu jsem si vlastně ani nedokázal představit jak vlastně ta bitva o Coruscant probíhala... škoda, snad budou další díly lepší

mozek11
26.05.2013

Nejsem velký technik, takže jsem některým částím, kde se projednávaly věci ohledně technky a shazovaní Coruscantských štítů, nerozuměla, jinak ale naprosto úžasné, u některých částí jsem ani nedýchala a někdy jsem zase smíchy spadla ze židle.

skyluke.
28.02.2013

Nebýt pár příběhových WTF momentů, tak hodnotím pěti hvězdy. Ale myslím, že i tak jedna z nejlepších SW sérií v češtině . Jsem zvědav na třetí díl, přestoež si myslím, že autor už bude vařit mírně řečeno z vody, protože jak je zvykem kvalita se od začátku série zhoršuje. Uvidíme.

Jedna z předností knihy jsou dobře promyšlené a popsané chraktery. Především Wedge a Corran.

Temný les
Temný les