Wedgův gambit

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Coruscant. Srdce ochromeného Impéria, obrovské planetární město, z jehož vysokých věží řídí nejvyšší imperiální velení válku. Právě na tuto mocnou pevnost se chystají zaútočit povstalci a svým odvážným tahem srazit Impérium na kolena. Nejprve se však Wedge Antilles a jeho piloti musejí tajně dostat na Coruscant a získat tam životně důležité informace. Dopadení by pro ně znamenalo smrt, nebo ještě hůře – zotročení krutou vůdkyní Impéria Ysanne Isard, známou pod přezdívkou Ledové srdce. Jeden z členů eskadry Rogue už se jejím otrokem stal a nyní se skrývá pod maskou nevinnosti, připraven zradit své přátele i celé povstání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134474/wedguv-gambit-rlZ-134474.jpg 4.334
Série

Star Wars - X-Wing 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Wedge, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Wedgův gambit

Přidat komentář
majxik
30.04.2016

Dobré pokračování, projel jsem knížkou jako horký nůž máslem... trošku mě zklamalo že tam bylo méně leteckých soubojů než v předešlém díle, ale na rovinu... aspoň se jich nepřejím tak brzo, a ještě mě čeká 7 dílů:)

Palorizek85
06.03.2016

Výborný druhý díl série. Už jen pozorovat vývoj myšlení u jednotlivých postav a snahu o intriky jež zvrátí intriky druhé strany...nádhera.

Veve636
08.02.2016

těžké, popisy prostředí pro mě těžké k pochopení, kostra příběhu super, ale v celkovém kontextu jsem si vlastně ani nedokázal představit jak vlastně ta bitva o Coruscant probíhala... škoda, snad budou další díly lepší

mozek11
26.05.2013

Nejsem velký technik, takže jsem některým částím, kde se projednávaly věci ohledně technky a shazovaní Coruscantských štítů, nerozuměla, jinak ale naprosto úžasné, u některých částí jsem ani nedýchala a někdy jsem zase smíchy spadla ze židle.

skyluke.
28.02.2013

Nebýt pár příběhových WTF momentů, tak hodnotím pěti hvězdy. Ale myslím, že i tak jedna z nejlepších SW sérií v češtině . Jsem zvědav na třetí díl, přestoež si myslím, že autor už bude vařit mírně řečeno z vody, protože jak je zvykem kvalita se od začátku série zhoršuje. Uvidíme.

Jedna z předností knihy jsou dobře promyšlené a popsané chraktery. Především Wedge a Corran.

Doporučujeme

Temný les
Temný les
Groteska
Groteska
Noc trifidů
Noc trifidů
Setkání s Rámou
Setkání s Rámou