Bactová válka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Imperiální velitelka Ysanne Isard se zmocní drahocenných zásob bacty a Nové republice nyní hrozí rozvrat. Překazit Isardiny nebezpečné plány může jen eskadra Rogue. Zatímco Aliance zahajuje mohutnou ofenzivu proti vojenskému diktátorovi, Ysanne Isard se zmocní Thyferry s úmyslem využít její drahocenné zásoby bacty k rozvratu a zničení Nové republiky. Úkol překazit Isardiny nebezpečné plány, porazit její flotilu a osvobodit Thyferru z její nadvlády může splnit jen eskadra Rogue – zbavená podpory Aliance a potýkající se s nedostatkem pilotů a výzbroje. Když je odhalena tajná základna eskadry, musí nesourodá skupina jejích pilotů bojovat o holé přežití v bitvě s obrovskou přesilou Isardiných vojsk....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176524/bactova-valka-ACW-176524.jpg 4.326
Série

Star Wars - X-Wing 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

The Bacta War, 1997

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Bactová válka

Přidat komentář
Veve636
31.03.2016

Výborné pokračování, plno zajímavých událostí spjatých s hlavními postavami. uvidíme jak se bude příběh vyvíjet rukou jiného autora, i když je jasné že trošku jiným směrem.

Palorizek85
14.03.2016

Výborné rozuzlení celého konfliktu mezi Rogue a Isard. Jedna strana kalkuluje a snaží se přechytračit druhou. Výborná četba.