Papírová srdce

Papírová srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297404/bmid_papirova-srdce-dTd-297404.jpg 4 247 48

Srdce série

< 2. díl

Ztratil jsem ji. Ne, neztratil. Odehnal jsem ji. Odjakživa byla moje nejlepší kamarádka. Neměl jsem se do ní zamilovat. Choval jsem se lehkovážně a jí to zlomilo srdce. Myslel jsem, že jsem se zachoval správně. Uběhly roky a teď se mnou musí pracovat. Připomíná mi, proč jsem se do ní zamiloval. Ale tentokrát udělám všechno, co bude v mých silách, abych ji už nikdy nenechal odejít. Kniha obsahuje i novelu Rozdělená srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Hearts , 2015

alzbeta4340
08.12.2016 5 z 5

Druhý díl série a opět velmi příjemný milostný romantický příběh, navíc napsaný bez neobratností dílu prvního. Mia s Jensenem mě moc bavili. Tak se mi zdá, že mám novou oblíbenou autorku.

DariDerek
27.11.2016 5 z 5

Po dlouhé době (od února), zase romantická kniha, která mě opravdu velmi bavila, líbila se mi a dostala mě a mou hormony vzbouřenou duši. :-))

ajla5
15.11.2016 3 z 5

Kaleidoskop srdcí byl lepší.

jluky
04.11.2016 4 z 5

Sladký milý sen pre romantičky ..... Také jemné pohladenie.........

jitka7
24.10.2016 3 z 5

Tenhle díl by o moc lepší. Zajímavý osud, děj, příběh a konec. Tyhle hlavní postavy se mi líbily daleko víc. Jen bych v reálu chtěla vidět takového chlapa, co se honí za ženskou, která ho pořád odhání. Ale jinak se to liší od těch romantických knih, kterých je na trhu spousta. A u obou knížek je dobrý příběh.

Pedruska01
22.10.2016 5 z 5

Usilovně přemýšlím, co napsat do komentáře k téhle knize, abych se neopakovala u knihy předešlé v této sérii. Knihu jsem měla vyhlídnutou, hned jak jsem zjistila, že půjde na trh, jelikož si mě autorka získala hned na poprvé. Ta anotace mě odrovnala, řikala jsem si, pokud by ta kniha byla tak skvělá jako předchozí budu opět v sedmém knižním nebi. A to se také stalo.
Do příběhu čtenář spadne už od prvních vět, takovým způsobem, že se jen nerad vrací do reality, což byl můj případ. Navíc jsem si přečetla prvních pár stránek jako ukázku u jednoho internetového obchodu, a když už nebylo co číst, myslela jsem, že mě mrskne, do doby než si pro ní dojdu osobně do knihkupectví! :D Četlo se to také moc dobře - vlastně, stejné ladné tempo, vtip i švih toho celého bylo na stejně vydařené úrovni jako Kaleidoskop srdcí. Je to bolestivá romantika, ve které autorka umí skvěle chodit a já před ní smekám.
Bylo velmi příjemné se opět setkat s postavami, které jsem si tak moc oblíbila - Elle a Oliver, dokonce i Victor. Každopádně, tentokrát Mia a Jensen byli ti, co mě dostali - rozhodně nebo bych měla spíš použít slůvko: oficiálně? :)). Jak s jedním, tak druhým jsem prožívala a snad i opravdu cítila tu bolest, to odloučení, vzájemné obětování i tu bezmeznou lásku, kterou v sobě měli pro toho druhého. Tolikrát mi dokázali vyloudit na tváři úsměv, ale i zakalení očí slzami. Ten jejich příběh byl tak silný a krásný zároveň. Mia byla super holka, ale (jako správná ženská) jsem se totálně zamilovala do Jensena, asi tak jako v předchozím dílu do Olivera. :) A jak u protějšku Olivera, tak i zde u Jensena jsem těžce záviděla.
Hrozně jsem se na knížku těšila a rozhodně mě nezklamala, naopak! Jsem neskonale ráda, že mi oba díly budou už navždy patřit a ležet na poličce, protože věřím, že se k nim budu často opakovaně vracet. :) Autorka si mě získala tedy i podruhé a já věřím, že to jiné snad nebude. Ráda bych se třeba dočkala i dalších jejích příběhů, ale teď jen netrpělivě očekávám třetí díl série Srdce a zároveň přidávám jedno neuvěřitelně obrovské doporučení, protože tohle čtení musí potěšit snad každou správnou čtenářku. :)

natali.s
17.10.2016 5 z 5

Zašla jsem do knihkupectví, že si koupím něco ke čtení. Kniha se mi dostala pod ruku, měla zajímavou anotaci, tak jsem si ji koupila. Až později jsem zjistila, že to je druhá kniha ze série a i tak si ji přečetla jako první. Kniha se mi moc líbila a nelitovala jsem toho, že jsem si ji koupila. Sice mě Mia někdy štvala, tím jaká byla, ale i tak knihu doporučuji. Je to kniha pro někoho, kdo si chce přečíst romantický příběh, který má zajímavý příběh a hned od začátku to není o tom, že víte, že tam bude happyend. Rozhodně se těším na třetí díl o Victorovi.

Kristyna.20
13.10.2016 3 z 5

Pěkný příběh, který neurazí ani nenadchne. Moc se mi líbilo, jaký měl Jensen vztah s Kristou i jejím současným partnerem. Kéž by to takhle fungovalo u každého páru, který se rozejde.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2016  83%Papírová srdce
2016  80%Kaleidoskop srdcí