Použité duše

Použité duše https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347245/bmid_pouzite-duse-JMJ-347245.jpg 4 110 27

Špinavá práce série

< 2. díl

Charlie Asher je vetešník, lehce neurotický betasamec, otec, ale také obchodník se smrtí. A nyní navíc zmatený jako všichni ostatní. V San Francisku se totiž záhadně ztrácejí duše zemřelých. Někdo – nebo něco – je krade a nikdo neví, co se s nimi děje. Zdá se, že to nějak souvisí s oranžovým mostem… Parta nesourodých hrdinů v čele s Charliem se rozhodne záležitosti přijít na kloub.... celý text

Henry_1986
30.01.2018 3 z 5

Ze začátku moc vtipný, utíkalo to, některé věty jsem musel přečíst dvakrát, abych se ujistil, že opravdu čtu něco tak ujetého a nepřehlédl jsem se.:-))) Ale v půlce mi přišlo, jakoby se tomu nějak přetrhlo lano...těžko říct, čím to bylo. Četlo se to dobře dál, ale tak nějak s méně zájmem...proto jen 3 *...za první půlku bych jich dal 5.:-)))

Terie
19.01.2018 4 z 5

Ze začátku mi to přišlo až moc "ujetý", ale pak jsem se začetla a dost se mi to líbilo. Určitě si přečtu další autorovy knížky :)

Makropulos
14.01.2018 4 z 5

Opět jsem se dobře bavila. Jen snad mám pocit, že první díl se mi líbil o trochu víc.

vodovodnice
24.11.2017 4 z 5

Toto byla moje první knížka od pana Moorea a čte se to velmi dobře, takže plánuji pořídit další knížky :-)
Je to takové lehké fantasy a myslím, že každého nevyhraněného čtenáře tato knížka zaujme.
A překvapilo mne, že se autor nevyhýbá ani zmínění sexu mezi hlavními postavami ( a není to hlavní děj příběhu) nebo dává svým fantasy postavičkám bizarní pohlavní orgány a přesto to není vůbec erotické čtivo :-D
Fascinuje mne jak to autor zapojí do knížky jen tak mimochodem a vůbec to nezavání 50 odstíny nebo něčím podobným.
Moc dobře se to čte a rychle vás to vcucne do děje.

Horalka5
30.10.2017 5 z 5

Po dlouhé době zase skvělá kniha, kterou jsem četla jedním dechem a neustále se u ní smála. Extrémně dobře čtivá a doporučuji! Myslím si, že pan Moore bude mít čestné místo v mé knihovně

MacBara
11.10.2017 5 z 5

Špinavá práce a Použité duše - dobrá zábava a dobře se to čte. A vůbec Christopher Moore - už od Nejhloupějšího anděla se pořád dobře bavím :-)

alfinha2321
15.08.2017 4 z 5

Protože jsem první díl přečetla s nadšením, měla jsem velkou radost, když manžel objevil díl druhý. Navíc jsem nedávno začala plnit čtenářskou výzvu, do které se mi hodí, takže nebylo s čím otálet. A uděluji solidní čtyři hvězdy, protože se mi to líbilo. Sice to pro mě nebyla taková pecka, jako první díl, některé věci nejsou příliš vysvětleny a autor má občas tendence upadat do přílišné obscénnosti, ale celkově to bylo příjemné zábavné čtení a vřele doporučuji všem, komu se líbil první díl.