Spící město

Spící město https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407901/bmid_spici-mesto-KGG-407901.jpg 3 171 43

Spící město série

Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě zbývajících dospělých… Čtyři sourozenci, nejstarší Kryštof, dvojčata Ema a Kristýna a malý Samuel, žili ještě donedávna ve šťastné rodině. Jednoho rána se ale probudili v hrozné situaci. Jejich rodiče upadli do záhadného spánku a oni si musí najednou poradit docela sami. Jak zjistili, usnuli všichni rodiče po celém světě. A co je ještě horší, malého Samuela jim unese neznámý muž! Pro sourozence začíná každodenní boj, v němž vítězí ti silnější, vychytralejší a bezohlednější. Zároveň ale poznávají, jak je důležité držet při sobě, pomáhat si a nedat se. Podaří se jim malého Samuela zachránit? A rodiče opět probudit?... celý text

Pauline_Kau
26.06.2013 4 z 5

Přes začátek pro mě bylo těžké se přehoupnout a vůbec se začíst, aniž bych knihu odložila, děj je však originální, napínavý, a mě velmi zajímá další díl :-)
Musím ale říct, že mě totálně rozčilovala naivita hlavních hrdinů, trochu to knížce podráží nohy, jinak nemám nic, co bych vytkla :-)

evča09
27.12.2012

se spisovatelem jsem spokojená, a s knihou též, nevím co mám dodat, zkrátka dokonalé.Další díly (2) jsi taky přečtu!Doporučuji všem, kteří mají rádi napínavé a dobrodružné příběhy..ja je sice moc nemusim, radši si čtu nějaké deníky ale tato kniha mě vážně už od prvního řádku zaujala!

Terezk@
09.01.2012

Originální a napínavý příběh, ale zpracování nic moc. Naivita hlavních hrdinů mě doháněla k šílenství a kazila celkový dojem z knihy.