Špatný obchod

Špatný obchod https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1493/spatny-obchod-1493.jpg 4 17 2

Spenser série

Nevěrný manžel a rozmarná manželka poskytnou detektivu Spenserovi nekonvenční a nebezpečný případ sledování. Když Marlene Rowleyová angažuje Spensera, aby usvědčil jejího manžela Trenta z nevěry, docílí toho víc; náš hrdina neodhalí pouze proradného manžela, ale narazí i na dalšího soukromého detektiva, kterého si najal naopak Trent ke sledování své ženy. Výsledkem jejich společného pátrání je záhy skutečnost, že Spenser vyšetřuje už nejen osobní hříchy, ale i korupci v obchodní společnosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Bad Business , 2004

koumes731
22.01.2015 4 z 5

Další ze Spenserovek, tentokrát ta z těch lepších. Ale určitě ne nejlepší, tentokrát mi trošku chybělo víc akce. Ale ten jeho styl psaní způsob komunikace Spenser-Hawk se mi neomrzí :-) Pro mne klasická oddechovka, za 4 *.

Lmslaver
31.03.2014 4 z 5

Zápletka se točí kolem velké obchodní společnosti, korupce, špinavých praktik a také sexuálních hrátek manažerů společnosti. V druhé části příběhu se objeví i Spencerův přítel Hawk, který nikdy nechodil pro drsné hlášky a ránu pěstí daleko, ale tentokrát jimi šetří a zejména drží zkrátka vše na co by měl mít správně zbrojní pas. Není to špatné čtení, ale Robert B. Parker už napsal lepší Spencerovky.

korupce soukromý detektiv

Robert B. Parker