Soudný den dávno nastal

od:

Soudný den dávno nastal

Známý autor zabývající se záhadami se i v této knize zabývá fenomény UFO, konfrontuje nové poznatky se starými texty bible, hledá stopy mimozemských civilizací, které zde zanechaly svá poselství.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30532/soudny-den-davno-nastal-30532.jpg 4.356
Originální název:

Der jüngste Tag hat längst begonnen (1995)

Žánr:
Záhady
Vydáno:, Knižní klub, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
barynka15
06. února

Druhá kniha od Dänikena, kterou jsem přečetla. Trošku mi přijde útočná. Nejsem si jistá, zda-li teorie pana Dänikena jsou nebo nejsou pravdivé. Ostatně to nemůže vědět ani on sám. Přinejmenším jsou zajímavé a je to člověk, který nad věcmi přemýšlí. Akorát občas jsem měla pocit, že autor své názory spíše vnucuje. Myslím si, že autorovou výhodou je skutečnost, že mnoho míst, o kterých píše, si čtenář jen tak neprohlédne. A to je kámen úrazu. Protože mnohdy může opravdu používat fantazii víc než je vhodné. Na jednu stranu se mi líbí, že se autor snaží přemýšlet jinak a nevěřit všemu, co se kde píše. Na druhou stranu v této knize jsem měla pocit, že své názory spíše vnucuje a vytváří nová - svá - dogmata. Doporučuji každému čtenáři Dänikena, aby používal selský rozum. Ostatně nejen u tohoto autora...

konstelanski
04. února

příběhy před samotnými faktickými částmi knihy jsou docela zábavné a originální.. zbytek už jsou většinou jen nezáživná data a informace, které si člověk může jen stěží ověřit.. a k tomu všemu je Däniken víc spisovatel sci-fi než skutečný badatel nebo dokonce vědec.

petym
19.11.2015

Kniha spíš pro teologi. Raději koukam na zfilmované verze vzpomínky na budoucnost , vetřelci dávnověku atd....

Muhibbis
31.08.2015

Asi jediná kniha od Dänikena, ktorú som kedy čítala. Nebudem hodnotiť, pretože autorovými myšlienkami pohŕdam a on sám mi väčšinou nestojí za pozornosť. Ale ak by som mala, dala by som dve hviezdičky, lebo toto je mrte, ale že MRTE zaujaté a jednostranné, navyše argumenty sú dosť hlúpe (mýty sú presnými alebo približnými opismi reality... hej, iste)

Terva
04.06.2015

Očekávání Mesiáše a mimozemšťané, toť podtext této knihy. Překlad někdy hodně hapruje, ale i tak je to velmi naučné počteníčko. Kniha není prokládána fotografiemi, jen mezi stranami 176 a 177 je vloženo několik fotek s popisem.

DavidGreňa
18.01.2015odpad!

mne sa tato kniha vôbec nepáčila, autor si prekrúca históriu ako mu to pasuje a teda neuvádza pravdu

matesatan
13.01.2015

dobrá kniha daniken opět nezklamal

bezprezdivky
16.07.2014

Zajímavé čtení, které ale kazí hrozný překlad a "drobná" zahleděnost autora do sebe sama ..........

matusko556
06.03.2013

Patrí medzi super knihy od Ericha von Dänikena...rozobera stale dalsie objavy...velmi dobre napisana...super uvahy...kto ma rad archeoastronautiku tak urcite odporucam...velmi dobre citanie