Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě

Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394538/bmid_smysluplne-vztahy-VAb-394538.jpg 4 135 48

Kniha se věnuje otázce smysluplného vztahu a obsahuje tři hlavní nosné části. První reflektuje vztah k sobě sama, sebeúctu a sebevědomí, druhá se zabývá partnerstvím a mužsko-ženskou polaritou v nás a třetí pak rozebírá vztahy pracovní.

pydla
10.03.2021 3 z 5

Pokud čekáte od knihy nějaký návod, jak změnit sebe nebo svůj vztah, tak budete zklamáni. Kniha je napsaná stručně, přehledně, ale dle mého, je to jen omáčka. Nezastírám, že tam nejsou zajímavé postřehy, třeba proč jsou nyní ženy jaké jsou, sám jsem si i pár informací zaškrtl, ale něco mi v té knize chybí. Je to spíše takové hodinové povídání v ordinaci o všem a ničem a vy pak odcházíte o 800 korun chudší.
Verdikt: když máš problém s partnerem, tady ho nevyřešíš.

aktijnov
13.10.2020 5 z 5

Kniha přináší spoustu věcí, nad kterými se člověk zamyslí. Něco ze své minulosti pochopí, nad něčím jen zakroutí hlavou. Ale rozhodně to nebylo zbytečné čtení...

maria4405
05.10.2020 5 z 5

Od začiatku pre mňa mnoho AHA momentov.

Guarnere
25.03.2020 5 z 5

Na tuto knihu je velmi těžké psát nějaký objektivní komentář, protože na každého z nás působí subjektivně. Každý jsme jiný a každý si z textu odneseme to své, přesně podle toho, v jaké fázi našeho života se právě nacházíme. Mně toho dala opravdu hodně.

Zoozanka
27.12.2019 5 z 5

Super kniha na zamysleni nad sebou i vztahy okolo. Libi se mi i autorovo prolozeni skutecnymi pribehy. V nekterych jsem objevila pribehy svych nejlepsich kamaradu, kterym kniha taky pomohla otevrit trochu oci.

RomanaRybná
03.01.2019 5 z 5

Myšlenka o výměně mužsko- ženských rolí, která je v dnešním světě bohužel tím nejčastějším důvodem, proč se ve vztazích vytrácí harmonie, je pro mě jedna z nejobjevnějších v poslední době a v knize Smysluplné vztahy byla jedna z nejsilnějších. Díky této myšlence mám pocit, že se mi otevřely dveře možností. Díky! ❤️

HankaŠtědrá
26.11.2018 5 z 5

Kniha jde hluboko do nás. Do naší podstaty. Nenutí, neslibuje, ale přesto změnu po jejím přečtení pocítíte. Díváte se jinak na sebe, na okolí, na vztahy a pochopíte jak je vše v nás. Jak moc chtějí být naše části integrované. Bylo to pro mne opravdové připomenutí, jak začít žít. Vytržení z automatického rytmu dnů a situací. Psali o ní, že je to dárek, který může změnit život. To je přesné, dostala jsem ji od kamarádky a jsem za ní vděčná.

Eliška12577
20.11.2018 5 z 5

Kniha je neskutečně přesná a pravdivá. Žádné zbytečné recepty na štěstí a univerzální rady, ale pochopeni sebe sama a pěkný "kopanec" v podobě toho, co fakt teda chci. Jestli furt tohle trápení, nebo opravdovou pohodu. Pochopení, že je to všechno vlastně strašně jednoduchý, jen odhodit strach. K tomu pochopení skutečnosti, proč jsem ve spoustě vztahů byla jen rohožka, služka která se stejně nezavděčila. Ta kniha je opravdu neskutečná. Libí se mi ze nic nenutí, nenalhává, ale prostě "nakopává" a ukazuje směr, protože dokázat to stejně nakonec musíme my sami. Na konci knížky mi ukápla i slza, když se tam tak hezky píše, ať každý žijeme svůj život a jdeme vlastní cestou. Normálně mne to rozbrečelo, jak konec nějakýho fakt hodně dobrýho filmu. Četla jsem to 2x. Byla vhodná doba si ji přečíst. Eliška