Smrtící polibek

Smrtící polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94302/mid_smrtici-polibek-OGc-94302.jpg 4 200 48

Smrtící polibek série

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Shlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Levné knihy

Mortal Kiss , 2011

seabook04
30.12.2021 4 z 5

Tohle je pro mě srdcová nostalgická záležitost.

Poprvé jsem knihu četla několik let zpět a nikdy nezapomenu, jak moc mě upoutala, chytila a bavila. Ano, má nejeden prvek typický pro pravé nefalšované "romány pro dívky", pár věcí zde úplně nedává smysl a překlad, který... no, jeho hodnocení raději vynechám. ALE objektivně musím zmínit jednu věc, kterou kniha nepostrádá: naprosto originální a dobře vymyšlenou zápletku, kterou (co si pamatuju) v druhém díle autorka rozvine naprosto famózně.

Mé hodnocení postrádá objektivitu, jelikož prostě nejde Finna a moji dětskou zamilovanost do příběhu (a do něj) nevnímat, ale pokud máte chuť na totální oddechovku a možná i trochu zavzpomínání na začínající pubertální léta v začátcích nového desetiletí počínaje roku 2010, nesmíte knihu minout.

cucik14
26.02.2021 4 z 5

Za mě by klidně mohly být vynechány scény s nakupováním/co si vzít na sebe/jak se namalovat...ale chápu, je to kniha určena primárně pro mládež. Jinak myšlenka nebyla vůbec špatná, kniha se četla dobře a vyhovovaly mi krátké kapitoly.

LadyAlena
05.01.2021 5 z 5

knihu hodnotím kladně, dle mého cílí spíše na děti a dorost, ale i tak, přečetla jsem si jí jako oddechovku za večer a nakonec jsem byla napnutá jak to dopadne :-)

Andynka
05.01.2019 4 z 5

Příběh ze začátku hodně připomíná Stmívání. Ale nakonec se příběh víc rozvine a získá na originalite. I když pár věcí mi přijde nelogické, kniha se nakonec čte úplně sama. A dokonce jsem se nemohla ani odtrhnout... a to Vám je samozřejmě jasný, jak to dopadne. I když se spisovatelka snaží o wow efekt na konci. :-) Co mi ale vadilo na knize, tak jsou prekliky v textu. Nebo špatně napsaná slova... A taky přezdívky . Ale zase nesmím zapomínat, že je to četba pro mládež. A tak už se s chutí vrhám na další díl. :-)

Polinka92
04.09.2018 5 z 5

Jedna z knih, u které jsem polovinu příběhu posílala pomyslnou sms, aby rozbili zrcadlo.
U té jsem hodně brečela. Moc se mi líbila.

leninam
21.11.2017 5 z 5

Pěkný příběh, nic složitého, krásná oddychovka, kniha se dobře četla :)

carollfu
30.07.2017 2 z 5

První třetina knihy byla skvělá, nevěděla jsem, co od knihy očekávat, následovalo však velké zklamání.. Bylo to nudné, nezáživné a až moc předvídatelné. Konec je takový chaos, kdy už pak nevíte, kdo je kdo a kdo je na čí straně. Pro mladší generaci asi vhodnější čtení. 2*

nadenka13
17.07.2017

líbilo

Nikoll2
12.06.2017 4 z 5

Kniha mne hned na začátku upoutala a to hlavní hrdinkou, jejíž zájmy jsou velice blízké těm mým. Také ostatní postavy se mi zalíbily a neměla jsem problém vžít se do jejich ''postavení''.
Již z krátkého úryvku u knihy je jasné, že v ní velkou roli bude hrát milostný trojúhelník a mladá láska. I přes to mne však její váha v příběhu lehce zarazila a dá se říct i pobavila. :D
To mne však od knihy neodradilo a po přečtení mohu s klidným svědomím udělit 4* a všem knihu doporučit. :)

Mikako
22.05.2017 2 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale ani dobré.
Předně to bylo strašně naivní. Dva sedmnáctiletí puberťáci si ani nedají pusu a už prožívají lásku nad lásky... A vlastně to dvě třetiny knihy ani neví a najednou bum: láska jako blázen :-D No dobře, bylo to spíše špatné, než dobré... A nebo nemám pro tuto knihu už ten správný věk. Ale jako oddychovka (jako že opravdu hodně oddychovka) - proč ne. Drsného motorkáře si přeci jen představím jinak, než sedmnáctiletého kluka :-)

moudivlacek
06.08.2016 4 z 5

Příběhy s vlkodlaky a upíry moc nemusím, a když jsem přečetla první zmínky o vlkodlacích, chtěla jsem knihu odložit, ale nedalo mi to. Velmi slušně napsaná detektivka s nadpřirozenými postavami.

redsharon
30.05.2016 3 z 5

Moc pěkné počtení :) Stejně jako řekla podemnou @Tessie15 - mám stejný názor - trochu moc romantické a naivní - ale dle mého názoru boží :)

ovpana
24.04.2016 3 z 5

Hezké čtení , napínavý příběh dobře se čte.

Michelle.1995
11.01.2016 5 z 5

Jednoduše řečeno, tuhle sérii prostě miluju. Hrozně se mi to líbilo, bylo to napínavé i romantické. Jen mi přišlo, že ten hlavní zvrat (tedy obětování lásky) přišel až úplně na konci a byl popsán jen na pár stránkách. Proto mi přišel začátek trochu zdlouhavý a pak najednou rychlý zvrat a konec. Jinak ale vážně super.

LenickaFi
26.12.2015 5 z 5

Knihu jsem četla když jsem bydlela v Anglii, a tato kniha mne dokázala skvěle zabavit,uklidnit a totálně se do ní zamilovat. Postavy,dení a ten příběh je jednoznačně skvělý a já k němu nemám žádných výhrad!

LyP
03.12.2015

Kniha byla super a podle me je Finn naprosto dokonalý :))

Tessie15
05.08.2015 4 z 5

Když se v knize poprvé objevil Finn, tak jsem se do něho ihned zamilovala :D Miluju tenhle typ kluků a vždycky doufám, že oni budou ti praví pro hlavní hrdinku :) Trochu moc romantické a naivní, ale co už ... Knihu doporučuju, rozhodně vám zlepší náladu :)

renata5823
11.06.2015

Knížku jsem dostala na vánoce ... měla jsem ji přečtenou cca za 2 dny ....moc se mi líbila ...zajímavý a napínavý příběh

Charmedka
22.02.2015 3 z 5

Kniha mě opravdu překvapila, vůbec není špatná. Co je na knize skvělé, tak to napětí. Alice Moss Vám nenaservíruje vše naráz, ale postupně Vám odkrývá všechna tajemství. V podstatě větší část knihy nevíte, co se přesně děje. Od začátku je ale kniha napínavá, ihned mě vtáhla do děje a já se nemohla odtrhnout.

Vaiolet
27.01.2015 4 z 5

Opravdu mě to bavilo a konec byl opravdu strhující. Tak trochu jsem čekala, že to bude propadák, ale opak je pravdou. Přečetla jsem ji za pár hodin. Prostě jsem nemohla přestat. Modlila jsem se aby si nakonec vybrala Finna, protože Lucas byl namachrovanej blbeček. Musim uznat, že autorka má talent na vymýšlení zvláštních jmen :D Černí psi je opravdu originální jméno pro motorkářskej gang :D I když se mi to hodně líbilo, tak nevím jestli bych to ještě někdy četla znovu. Na to mi tam ještě něco chybělo

Alice Moss
americká