Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521132/bmid_smlouva-na-lasku-ywD-521132.jpg 4 118 40

Právnička Rebecca se děsí rodinné oslavy kvůli neustálým dotazům, jestli už s někým chodí. V práci tráví všechen svůj čas a patří k nejlepším, ale pokud jde o lásku… zkrátka ještě nenašla toho pravého. A pak nečekaně stráví noc s neodolatelným mužem a udělá to, co umí nejlíp - uzavře s ním smlouvu, že před rodinou bude hrát jejího přítele. Stanoví přísná pravidla, ale dokáže je sama dodržet? V jeho společnosti se totiž cítí tak skvěle jako nikdy předtím…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Cosmopolis

Love Under Contract , 2022

astra3
04.11.2023 5 z 5

Velmi milé překvapení. Jen Rebecca mi chvílemi lezla na nervy. Ale konec dobrý, všechno dobré.

MAU256
04.11.2023 4 z 5

"Zvedáš někdy telefon?" zeptá se a zvedne smlouvu. "A co je sakra tohle?" Otvírám pusu, ale ven z ní nevychází ani slůvko. Jediným rychlým pohybem roztrhne smlouvu vejpůl a zůstane stát. Tváří se stejně překvapeně jako já.

Taková hezká romantická jednohubka, co může způsobit jedna smlouva? Změní jí celkový pohled na svět. Rebecca mě malinko štvala, chovala se totiž trošku jako krá.a. No a Hudson a jeho rodina - tu jsem si zamilovala. Milované sestřičky, které nemají přes pusu filtr, super. Pro romantické dušičky jako dělané.

Katebe
03.11.2023 5 z 5

Moc se mi do knihy nechtělo, obálka mne vůbec nenadchla, nakonec jsem ale ráda, ze jsem se do ní pustila.
Za mě parádní oddechovka. Zajímavým aspektem tohoto příběhu je výměna charakteru postav oproti jiným romantickým knihám. Většinou je to chlap, co je bohatý bručoun, workoholik, nerozhodný a kolikrát s chováním fakt na hlavu. Holka je pak hezká chudá holka, co přesně ví, že je zamilovaná, oplývá dobrou náladou a vtipem. No, tak tady je to přesně naopak, což je osvěžující změna.
Velmi dobře a jednoduše čtivé. Vyprávění děje je jen ze strany Rebeccy a ačkoliv mám ráda střídání postav, tady mi to nijak nevadilo.
Doporučuji všem, co mají rádi romantické linky bez velkých dramat.

lusitta05
31.10.2023 3 z 5

Taká fajn oddychovka. Žiadne veľké drámy.

_Brunetka_
21.10.2023 3 z 5

Tohle je přesně taková ta typická feel good kniha, která vám umožní na chvilku vypnout.
Autorka nemá špatný styl psaní, používá ich-formu a délka kapitol je optimální, ale i tak bych možná ještě opustila od určitých popisů a zakomponovala sem více dialogů. Příběh se mi líbil, ale bohužel pro mě postrádal nějakou plusovou hodnotu, kterou by se odlišil od řady jemu podobných. Charaktery postav byly dobře vykreslené, ale přesto si moje srdce úplně nedokázaly získat a upřímně nevím, čím to je. Jejich vztahu mi dělalo trošku problém věřit, čekala jsem teda daleko větší špičkování a něco ve stylu hate to love romantické linky, což se teda nekonalo. Trochu mě to mrzí, protože v momentě, co si hl. hrdinové stanovili nějaká pravidla smlouvy a bez nějakých cavyků už je na druhý den porušovali... to nemluvím o tom, že se spolu jeden den vyspí a následující den už ze sebe skoro láskou šílí, i když ji nikdo z nich nechce. V důsledku tady těchto věcí na mě knížka působila tak nějak chladně a nepřístupně, což mě zrovna netěší. Jinak jsem si tu ale nějaké vtipné momenty našla a bavila se. Konec to završil přesně tak, jak měl. Podtrženo, sečteno, vám tuto knížku můžu doporučit, pokud si chcete odpočinout, nebo vyhledáváte tuto tématiku, protože se rozhodně nejedná o špatný kousek. Jen my dvě jsme si nebyly očividně souzené a já musím srazit body za to, že Smlouva na lásku nedokázala prorazit ty zábrany mezi námi a zahrnout mě hromadou emocí.

barush_books
20.10.2023 4 z 5

(SPOILER) Přesněji 4/5, protože..
Rebecca mě dost často vytáčelo, dokázala bych to pochopit, kdyby se na konci nechovala jako totální kráva.
Hudson byl pravý opak, člověk, kterého si hned zamilujete. V jednom jsem souhlasila s Becs - Hudson by v realitě nebyl můj typ a ani kolo bych si o něj neopřela (nemyšleno zle vůči vzhledu, ale tím střídáním žen).
Samotná chemie mezi postavami funguje krásně od začátku (začátek hodně rychlý spád a chvílemi mě ty podrobnosti štvali - nepatřím mezi lidi, kteří by vyhledávali tu erotiku v knize).
Od příletu do New Yorku jsem se dost bavila. TVrdá Rebecca co si vystačí sama a nic ji nechybí, téměř dokonalá žena kolem třicítky, co má skvělou kariéru, byt a všechno, co chce; a podlehne chlapovi typu Hudson.
Věřím, že Hudson by si získal kohokoli i v realitě - kdyby existoval samozřejmě. Taky se líbí jeho měkká stránka, odlehčená a zábavná forma, kterou je popisován. Jeho charakter je za mě otravný, ale těžko říct zda je pro mě více otravný Hudson nebo Rebecca. (Asi Rebeca.)
Samotná Becs byla skvělá, zábavná, uvolněná a dokázala normálně lidsky vnímat a komunikovat. - Píšu učelově takto, protože to chvílemi opravdu vypadalo, že Rebecca má dvě osobnosti.
Strašně mě iritovalo, když Hudson řekl "Co když jsem se do tebe zamiloval?" a skvělá chladná královna Rebecca s mrznoucí vodou místo krve ho odbyde a div nevyhodí ze svého bytu.
Přes všechno snažící se, aby si držela odstup od chlapa, který ji několikrát jasně dokázal, že ji má rád a asi se do ni opravdu zamiloval, se chová jako naprostá blbka - hlavně, když ji on sám řekne, že se zamiloval. V tom kontextu přeci, kdyby nechtěl nepřijel by hned, kdyby nechtěl nedělal by, co ji dělal, kdyby nechtěl nebral ji sebou za svou rodinou.. Kdyby, kdyby, kdyby..
Konec se mi dost líbil, hezké miloučké zakončení, Rebecca se pomalu stává Becs, Mitzie je těhotná, Reb přebírá firmu, a dokončení románku s Hudsenem, kdy si uvědomí, že to tak má být.
Knížka hezká, hezky napsaná, plynoucí, asi bych ji znovu nečetla, ale oddechovka skvělá. Čtivá, všechno dává smysl, hezký nový svět z pohledu právníka a výrobce věcí ze dřeva. Chemie působí, na můj vkus hodně erotických scén, ale mi moc nevadili - dají se krásně přeskočit a není to nic, co by Vám doslova chybělo v ději.
4/5 kvůli alerigii na Rebeccu, občas Hudsona a to, že se Becs tak ostýchala.

ivetapl
20.10.2023 3 z 5

V žádné knize mě hlavní hrdinka neštvala tak, jako Rebecca tady..
3,5/5
Rebecca..chvilkami skvělá, když se uvolní. Ale většinu knihy na ránu. Je strašná workoholička. Nemá téměř žádné kamarády, ale spíš kolegy a kolegyně. Taková jaké je, je ale bohužel hlavně kvůli svému otci. Bohužel. Práce a práce, žádná zábava.
Oproti tomu Hudson. Toho jsem si zamilovala. Baví se a má radost z maličkostí. Umí se uvolnit. Občas jsem nechápala, co se mu na Becs líbí. Protože..je úplný opak. Pořad nervózní, uhlazená a pořad se ohání právnickými řečmi.
,,Hudsone, ty jsi typ muže, který ženy nemiluje. A když, tak jen nachvilku, a pak odchází.
,,To jsem nikdy neřekl. To jsi řekla jen ty. Protože ti vyhovovalo tomu věřit.
Jejich rodiny jsou úplně odlišné. Osobně miluji rodinu Hudsona. Praštěný skvělým způsobem.
Kniha se mi ale četla dobře. Když mě zrovna neštvala Becs no. Je tu dost erotických scén. Myslím, že i skvěle zpracované.
Hodně mi to připomínalo film Navrh a v knize je také zmíněn. Jako oddechovka na dva večery super.

Knihomol_ka
20.10.2023 5 z 5

Na první pohled mě tahle obálka nezaujala, ale anotace zněla opravdu slibně. A ono opravdu tomu tak bylo. Příběh byl fantastický a já se nemohla zastavit při čtení. Jsem milovník tady těchto příběhu, kdy dva lidé společně falešně randí a během toho si k sobě vybudují city.

Příběh začal slibně už od první stránky, kdy se tam hned něco dělo. Je to i erotický román a musím říct, že ty scény byly krásně popsány.

Hlavní postava Rebecca je upjatá právnička, se kterou je těžké jakkoliv vyjít. A to se podaří Hudsonovi. Hudson byl úžasný ! Úplně od samotného začátku jsem ho doslova žrala.

Chemie mezi nimi jiskří od samotného začátku až do konce. Já si tento příběh opravdu velmi zamilovala. Autorka píše úžasně a hlavně vtipně. Tohle vám upřímně velmi doporučuji.

Ve spolupráci @grada děkuji!

Jita160
19.10.2023 5 z 5

Já vážně tento typ obálek nedávám. Nebýt vašich krásných a kladných recenzí ,určitě se do ní nepustím. Takže děvčata díky,protože to bylo skvělé a humorné čtení... předstíraný vztah ,podložený smlouvou???
Na mě to působilo jako zkrocení ledové královny. Rebecca byla neúnavná vorkoholička pro ,kterou práce v právnické firmě znamenala úplně všechno...byla na ranu.
Díky Hudsonovi... šarmantnímu sexoušovi se smyslem pro humor a neustálým popichování...ledová královna pomalu tála a uvědomila si ,že je zamilovaná až po uši.
Chemie skvěle funguje a při čtení jsem se vůbec nenudila ...bylo to moc fajn.

happy19
15.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Nová autorka a kniha mi sedla perfektně!
Svižné čtení,pěkný popis scén a milý vtip.
Nechybělo mi tam nic,-)
Jen Rebecca mi svojí tvrdohlavostí a hlavně paličatostí lezla na nervy :-D
Hudson mi ale vyrovnal a i nakonec navýšil nejlepší dojem na plné hodnocení:-)

„Každý vidí, jakým se zdáte být, ale málokdo vycítí, jakým opravdu jste.“

havrmoni
12.10.2023 3 z 5

Nebylo to špatný, taková pohodovka. A snad poprvé jsem četla knihu,kde byla žena úspěšnější a bohatší než muž a najala si ona jeho a ne naopak. Bohužel mi hrozně vadily ty její myšlenkové pochody, někdy byla jak kolovrátek neustále dokola to samé. A to skoro až do konce. Nebýt Hudson takový jaký byl, tak by každého jiného od sebe opravdu odehnala. Jinak to, ale vůbec nebylo špatné čtení.

kristy.books
05.10.2023 5 z 5

Falošný vzťah? Grumpy & sunshine, kde tým "slniečkom" je muž? To som si nemohla nechať a dobre som spravila! Smlouva na lásku bola vtipná, rozkošná i emotívna romantická oddychovka, ktorej čítanie som si užila od prvej po poslednú stránku.

Priznám sa, že chvíľu trvalo, kým som si dokázala nájsť cestu k Rebecce. Workoholička, ktorá musí byť vždy vo všetkom najlepšia, nesmie urobiť žiadnu chybu a potrebuje mať všetko do poslednej bodky naplánované... to zrovna nie je ten typ postavy, ktorú by ste si hneď obľúbili. V jej živote bol priestor len na prácu... až kým nestretla Hudsona. Keď sme spoznali jej rodinu, dokázala som lepšie pochopiť, prečo je taká, aká je. Páčilo sa mi sledovať, ako sa postupne otvárala, prehodnocovala niektoré veci vo svojom živote a ukazovala nám aj svoju druhú stránku.

Hudsona som si, naopak, zamilovala hneď. Bol to pohoďák, ktorý si svojím šarmom, zmyslom pre humor a priateľskou povahou, dokázal každého rýchlo omotať okolo prsta. Mal hlavu i srdce na správnom mieste. Všade, kam prišiel, so sebou priniesol dobrú náladu. Obľúbila som si aj jeho rodinu, bola z nej cítiť veľká láska. Užívala som si predovšetkým ich neustále doberanie, Hudsonove sestry boli poriadne čísla a neraz ma dokázali rozosmiať.

Romantická linka sa mi tiež páčila. Hudson bol presne ten pravý človek, akého Rebecca vo svojom živote potrebovala, aby sa dokázala uvoľniť, zabudnúť aspoň na chvíľu na prácu a všetky povinnosti a začala sa baviť. V oblasti vzťahov bola dosť tvrdohlavá, no Hudson s ňou mal veľkú trpezlivosť a nevzdával sa. Neraz som sa pri čítaní len prihlúplo usmievala.

Jane2016
01.10.2023 5 z 5

Smlouva na lásku, krásná a milá oddechovka, která mi včera zlepšila celý den!
Začetla jsem se do ní totiž okamžitě a dočetla ji na jeden zátah! Podobný žánr teď musím číst častěji. Nic Vás totiž nezahřeje u srdíčka tak, jako skvělý román!

Co se týče celého příběhu, neměla jsem ani chvilku, kdy bych se nudila, ba naopak. Hlavní postavy, tedy Rebecca a Hudson, mi během pár kapitol přirostly k srdci, obzvláště tedy on, kdybych ho měla přirovnat k pejskovi, byl by to určitě zlatý labrador! Mezi nimi byla taková ta správná jiskra a já se vlastně celou dobu uculovala jako malá holka. No prostě krása!

Pokud uvažujete nad přečtením této knížky, tak Vám ji doporučuji všema deseti. Nejenže si při čtení náramně odpočinete, ale myslím, že Vás některé části i velmi pobaví!

Zomy
24.09.2023 4 z 5

Moc příjemné čtení, téma falešného vztahu nikdy nezklame. I když tady falešný vztah začal až po tom opravdovém, to je možná trochu neobvyklé.
Becca působila dost chladně, ale to byl přesně ten důvod, aby ji Hudson mohl rozehřívat :-)

Arianne
22.09.2023 3 z 5

Celkem průměr. Krásné se to čte, je to místy vtipné, hlavní hrdinové spolu fungují... A pak to zabije totálně odfláknutý konec.

monika0181
18.09.2023 5 z 5

Příběh se velmi podobá Lásce po španělsku. Ale musím říct, že z něj mám pocit, že je svižnější. Ne tak sebezpitující z pohledu hrdinky a to je rozhodně příjemnější. Je to veselé, vtipné, oddechové. Chemii mezi postavami jsem i záviděla. Hudsona jsem "žrala" fakt od počátku. Škádlení mezi nimi tomu dodávalo tu správnou jiskru. Pokud nechcete zrovna hloubat nad smyslem života, ale pobavit se a odpočinout, je to kniha pro Vás.

Renike
18.09.2023 5 z 5

Po smutné knize Buď jako řeka přesně tohle jsem potřebovala. Odlehčená, vtipná, chemie mezi hlavními postavami - ideální na pořád letní víkend. Hudson byl k sežrání :)

Paja.92
14.09.2023 4 z 5

Přiznám se, že zpočátku jsem byla v rozpacích. Mohla za to hlavní postava Rebecca, která mi byla nesympatická nemám ráda workoholické myšlení a celkově upjaté kancelářské prostředí (každý to ale máme jinak). Naštěstí situaci zachránil vtipný Hudson, který byl jejím pravým opakem.

Díky jejich rozdílnosti byla kniha prodchnuta humorem a četla se sama. Autorce se zároveň podařilo zachytit chemii mezi hlavními postavami, takže kromě vtipných situací jsem se dočkala i pořádné dávky jiskření.

Líbila se mi postupná změny Rebecky, která si začala uvědomovat, že práce není vše. Jediné, co mě trochu zklamalo, byl rychlý konec. Myslím si, že několik stránek navíc by ději dodalo na uvěřitelnosti.

Od této knihy jsem očekávala humornou romanci a té se mi taky dostalo, takže jsem spokojená. Doporučuji všem, kteří hledají nějakou oddechovku.

@knihozroutka_eleanorcorvin

mikika
11.09.2023 4 z 5

hodně vtipné, úplné Zkrocení zlé ženy, s tím rozdílem, že hrdinkou je kariéristka a úspěšná právnička s nabroušeným jazykem. líbilo se mi, že tu byly prohozené ty obvyklé úlohy "uzavřený machr-byznysman versus rozevlátá holka", i když chlápek popsaný jako "veselé štěně" by mi asi neimponoval...

Lóra1961
06.09.2023 3 z 5

Nenáročné, pohodové, eroticky laděné čtení.
Námětem mi připomíná Lásku po španělsku od Eleny Armas.

Autorovy knížky

2023  81%Smlouva na lásku