Sleduj mě

Sleduj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385630/bmid_sleduj-me-ETK-385630.jpg 4 325 91

Sleduj mě / Sleduj ma série

Tweety, soukromé zprávy i záznamy policejních výslechů… YA thriller pro onlineonovou generaci, který vás udrží v napětí do poslední stránky! Tessa má agorafobii, úzkostný strach z otevřeného prostoru. Utíká proto do online světa, kde je aktivní členkou fandomu zpěváka Erica Thorna. Když jí její idol nečekaně pošle zprávu, původně se záměrem si z ní vystřelit, jejich komunikace se rozvine v upřímné přátelství. Když se ale rozhodnou setkat IRL, na povrch začnou vycházet nebezpečná tajemství…... celý text

Romány Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Follow me Back , 2017

blackoutzuzi
19.05.2020 4 z 5

Tuhle knihu si přečtěte, máte-li rádi young adult knihy, thrillery a zároveň i netradiční pojetí vyprávění. Děj zde totiž sledujeme skrze tweety, záznamy z policejních výslechů a soukromé zprávy. Kniha dokonale ukazuje nástrahy online světa. Příběh je milý, ale zároveň napínavý a ke konci to je jeden velký nervák! Doporučuji

Nany_cz
21.04.2020 3 z 5

Na obálce knihy je napsáno , že se jedná o YA thriller, který čtenáře udrží v napětí. Možná že už jsem na YA thrillery stará, ale vůbec mi to nepřišlo jako thriller. Spíše šlo o knihu psanou z části prostřednictvím tweetů a ke konci knihy se objeví nějaká ta zápletka. Napětí a wow efekt bohužel žádný. Spíše mi ten konec přišel mírně překombinovaný.

Trinda
30.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha na zamyšlení. Nemohu se dočkat pokračování.

Lenourt
01.02.2020 4 z 5

Hodně dobré k zamyšlení, že sláva a popularita může být celá jeden velký klam, stejně jako život na sociálních sítích...
Konec mi připadal trochu zbytečný, ale chápu že si autorka potřebovala otevřít dveře k pokračování....

Akin309
16.01.2020 4 z 5

Úžasná kniha ! Nedočkavo čakám na pokračovanie. ♡

Martina1988
26.12.2019 4 z 5

Další počin z dielne WP, ktorý uzrel svetlo knižnej podoby. Knižka sa mi veľmi páčila, opisuje naozaj aktuálne dianie vo viacerych dievčenských srdciach, ktoré túžia po celebritách a utekajú pred svetom do svojho sveta sociálnych sieti... trochu ma prekvapil koniec, no tesim sa na pokračovanie ;)

wotana
12.11.2019 4 z 5

Četlo se to dobře, ale ten konec to celé zazdil, ale i tak dávám čtyři, kromě toho konce byla kniha fajn a bavila mě.

Ivka14
05.11.2019 3 z 5

Kniha se dobře četla a dala bych větší hodnocení, kdyby ta kniha měla jen jeden díl. Konec byl skvělý, ale pak to autorka posledními stránkami pokazila. Ze zvědavosti si přečtu pokračování, ale upřímně bych nejraději posledních pár stránek vytrhla a byla by to skvělá kniha

Elsasbooks
25.10.2019 4 z 5

Moc jsem od knížky nečekala a bylo to dobře. Příběh mě překvapil svým nápadem stalkování. Četlo se to velmi rychle a člověk se nedokázal od příběhu odtrhnout dokud knížku celou nedočetl. Na to, že je to autorčina první knížka a ještě z wattpadu, tak musím říct, že to bylo fakt super. Moc se těším na další díl, protože tenhle otevřený konec je šílený (v dobrém smyslu slova)!

Kamilajznik
23.10.2019 3 z 5

Takové nemastne...neslane...cetlo se to tedy velmi dobre a rychle. Ale ten konec??? Nemam rada otevrene nevysvetlene konce a jeste ke vsemu na pokracovani :-(

dominika9982
21.10.2019 3 z 5

Zpočátku to bylo zajímavé, pak už mě kniha nebavila. Závěr by si zasloužil více.

Karolína2425
20.10.2019 2 z 5

I když se kniha zabývá vážnějším tématem, za mě takový průměr. Ploché postavy a docela dost znaků toho, že je kniha původem z wattpadu.

rockverun
14.10.2019 3 z 5

Kniha je rozhodně určena pro mladší čtenářky. Nebyla špatná, ale pokračování bych už číst nemusela. Přesto musím říct, že konec byl opravdu neočekávaný.

Nikkaa
17.09.2019 3 z 5

Jako celek působí průměrně, z počátku jsem se nutila do čtení, pak jsem hltala každou stránku, prolínání děje mi moc nevadilo, alespoň člověk věděl že se stane něco zlého, jinak nechápu trošku konec vražda? Ano či ne...

verden
14.08.2019 1 z 5

Ako milovníčka YA a v podstate aj fanfic musím povedať, že toto bolo fakt zlé. Od začiatku až do konca. Proste zlé.

LadyCarousel
16.07.2019 3 z 5

Už si ani nepamatuju, kdy bych chtěla od knížky další díl. Ne že by se mi ta knížka líbila tak moc, ale jsem jen zvědavá, jak to dopadne. Bohužel i přes celkem dobře vykreslenou postavu Tess to nedovedu odhadnout. Celkem uvěřitelné problémy Erika, ono to tak může být, že jsou hvězdy smutné, všichni jim diktují co mají dělat... Takže kdo ví, třeba se tím koncem chtěl s Tess ze všeho vymanit?

Saryinka
12.07.2019 2 z 5

Panebože, tohle mě tak nebavilo. A ten konec... To fakt bude pokračování? Kristepane... po tom už rozhodně nesáhnu. Jediný co hodnotím kladně, je ta obálka...

Pitbullka
12.07.2019 4 z 5

Příběh byl hodně čtivý a přesně vystihuje dnešní dobu sociálních sítí a poukazuje na možná nebezpečí. Jen škoda, že postavy byly takové trošku plytké.

kulatina
03.07.2019 4 z 5

Čtivě napsaný příběh výstižně ukazuje, jak může zavislost na sociálních sítích člověka pohltit a odtrhnout od reality. Je poučný hlavně pro mladé lidi, kteří si neumí život bez neustálé komunikace na mobilu představit.

Verunka926
18.05.2019 4 z 5

Na knihu jsem náhodou narazila v knihovně a musím říct, že nelituji toho, že jsem si ji půjčila a přečetla. Ze začátku jsem se sice trochu ztrácela ve střídání děje, ale později už mi to vůbec nevadilo... Určitě knihu doporučuji