Pokoušená

Pokoušená https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63471/bmid_skola-noci-pokousena-9wf-63471.jpg 4 1034 70

Škola noci série

Zoey Redbirdové a jejím přátelům se podařilo vyhnat z Tulsy nesmrtelného anděla Kalonu i zlou velekněžku Neferet a mohou se tak vrátit do Školy noci, po které se jim všem už stýská. Kalonovo záhadné kouzlo však stále působí a Zoey musí jeho svádění odolávat pokaždé, když vstoupí do říše snů. Navíc se jí zdá, že v Kalonovi se přece jen skrývá přinejmenším troška dobra. Není však sama, kdo musí dělat těžká rozhodnutí a vybrat si, jestli poslechne instinkt, nebo hlas rozumu. Její nejlepší kamarádka Stevie Rae, první dospělá červená upírka na světě, totiž skrývá temné tajemství, které ji může stát život – anebo jí ho naopak zachránit.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Tempted , 2009

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5

nádherná knížka!! =)

eliska1521
26.08.2011 5 z 5

Začíná to být zajímavější... kamarádka čte 7.díl a Zoey se prej rozhoduje jestli živá nebo mrtvá....achjo. Ráda tyhle knížky čtu.

La Fiera
11.07.2011 4 z 5

Nejlepší z dílů Školy noci, které jsem přečetla. Dobré je tu střídání pohledů, nejen ze Zoeyiny perspektivy, ale i z Afroditiny, Stevie Rae či Heatha. Takže jsem nemusela pořád číst pocity Zoey, ze které autorky udělaly "dilinu".

Honey0105
09.07.2011 3 z 5

Tak jsem konečně přelouskala i tento díl. Musím, ale podotknout, že to bylo o trochu těžší, než u předchozích dílů. Sice vše bylo napsáno zase čtivě, ale.. Už jsem na příběh tak nějak zapoměla a ani mě to tolik nemrzelo. Přesto stále chci vědět, jak to dopadne, tak jsem musela číst a budu muset číst dál.
Děj byl sice zajímavý, ale už jsem se nedokázala začíst jako u minulých dílů. Vypadla jsem ze čtení těhlech pubertálních blbin a bylo těžké se do toho zase vpravit.
Některé věci byly naprosto šílené a mě už to trochu lezlo krkem. Potrpím si sice na originalitu, ale také mám své hranice toho, co se mi líbí a co je až moc přeplácané.. Tohle už bylo trochu přeplácané (stejně tak i minulé díly, ale do těch jsem prostě byla zažraná, protože jsem na ně měla opravdu náladu).
Nemá cenu to rozebírat nějak detailně, ale musím ještě zdůraznit: Nečtěte tento díl, pokud nemáte po ruce i ten další!
Mě osobně konec docela zaskočil a říkala jsem si, že k tomu by se další díl rozhodně hodil.

Verrrunka
16.06.2011 4 z 5

Tento díl mi zase přišel o něco lepší, než předchozí. Velmi jsem ocenila, že byl příběh vyprávěn z pohledu několika postav, dodalo to trochu šťávu, která minule chyběla. Konec hodně zajímavý, ale samozřejmě vše stále náááádherně pubertální :-)

meduzka123
31.05.2011 3 z 5

První díl se mi líbil, další byli horší a horší. Jak už bylo řečeno. Strašně mi vadilo opakování, to v tomto díle není. Děkuji za to. Jinak tento díl je alespoň trochu zajímavý od začátku oproti ostatním dílům....

daviskaaa
17.05.2011 3 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami, nakonec jsem dala 3. Tyto knihy budou v podstatě jen klesat, zbytečně je to rozdělené do nekonečna, začátek této série byl zajímavý svou aspoň nějakou orginalitou, která hooodně klesá, protože se v knize prakticky něco začne dít až úplně na konci. Naštěstí už v této knize jsem byla ušetřena opakování postav, které jinak v každém díle museli být okecávány pořád dokola. Jinak na jedno odpoledne uvolňující jednohubka.

KateCullen
19.04.2011 5 z 5

Skvělé, jen mě překvapilo, že bylo více pohledů - byla jsem zvyklá jen na Zoey :). Konec mě taktéž překvapil, nečekala jsem, že by Health umřel a Zoey s ním - i když Zoey určitě zachární Nyx, jak jinak ;).

ChristianeCross
16.02.2011 4 z 5

Konec mě tedy překvapil, chvíli jsem to i Kalonovi baštila, tu jeho pohádku :( Docela dobré bylo i střídání dějových linií a Stevie Rae mi přestává bejt sympatická.

Amelie
10.02.2011

omg omg... dalsi dil nezvladnu... a to sem si rikala jaka sem hridinka, kdyz sem zvladla predchozich pet dilu a twajlajt sagu *headshot*

upíři horory

Autoři knihy