Svět bez princů

Svět bez princů https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225975/bmid_skola-dobra-a-zla-svet-bez-princu-1yJ-225975.jpg 4 585 96

Škola dobra a zla série

Pokračování úspěšné Školy dobra a zla, tentokrát ve světě bez princů. Sofie a Agáta našly svůj šťastný konec a vrátily se do Gavaldonu. Ale jejich návrat domů není tak pohádkově úžasný, jak doufaly. A když si Agáta začne přát, aby si zvolila jiný šťastný konec, otevře znovu brány do světa Školy dobra a zla. Ale pohádkový svět, který se Sofií znaly, se změnil. Čarodějnice a princezny, zloduchové a princové už nejsou nepřátelé. Všemi pravidly pohádkového světa bylo otřeseno. Zlo a dobro již proti sobě nebojuje, ale naopak spojily své síly před hrozbou hrozivého a tajemného nepřítele. Válka se blíží a Sofie a Agáta budou muset bojovat, aby obnovily mír, jinak by všechno a všichni mohli být zničeni. Podaří se jim zachránit pohádkový svět? První vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A World Without Princes , 2014

Adele02
19.08.2015 5 z 5

Jestliže jsem jedničku ohodnotila pěti hvězdičkami, jak mám krucinál ohodnotit toto?!

Naprosto G-R-A-N-D-I-Ó-Z-N-Í. A víte co? Možná by mi ani nevadilo, kdyby to skončilo takhle. Každopádně jsem zvědavá, co si pro nás Chainani nachystá ve trojce. :3

SPOILER -- Třeba by mohl udělat pravého Filipa. Mno, když ho Tedros políbil, myslela jsem, že se rozteču. To bylo tak sladký! ^^ -- KONEC SPOILERU

woodentoaster
08.08.2015 5 z 5

Ten pocit, že po tomhle tragickém konci přijde další díl...

IceMoony
31.07.2015

Stejně jako první díl byla i tato "dvojka" úžasná! Ty vtipné momenty, napětí, dobrodružství, ... Často jsem se i této knihy zasmála a když jsem jí dočetla, málem jsem brečela při myšlence, že tohle je konec knížky... Už se moc těším na třetí díl ^^

elis36
23.07.2015 5 z 5

Je to super knížka . Ale co ten konec ?? Musim prostě vědět co se stane !!!! Takže netrpělivě čekám až výjde v češtině poslední navěky ;)

gazduš
22.07.2015

Pro mě mnohem lepší než první díl. Skvělá knížka. Moc mě bavila :D.

lapej
20.07.2015 5 z 5

Zajímavé, možná i o něco lepší než první díl. Jenom si myslím, že to není kniha pro děti.

marasaj
05.07.2015 4 z 5

Druhej díl mě bavil víc než než první. Přišlo mi to tak nějak celkově napínavější. Autor si s celou knihou pěkně vyhrál. Opět k tomu můžu říci, že čtení jsem si užila, ale nemyslím si, že je to kniha pro děti. To však neubírá na knize.. Ten konec byl hodně hodně nečekaný (alespoň pro mě) a těším se jak to všechno celé dopadne!

Lily79
24.06.2015

Musím říct, naprosto DOKONALÁ kniha. Na začátku mě vůbec nebavila, ale postupně jsem se začetla a přečetla za pouhé dva dny. Musím přiznat, že od začátku se mi víc líbila Sofie. Nejspíše proto, že má takovou zvláštní povahu. Ani kladnou, ani zápornou. Agáta je spíše takovým odrazem lepší osobnosti. Ježiši, já teda píšu blbosti:D A také fandím lásce Sofie a Tedrose. V druhém díle je to, podel mě, lehce vidět Má to šanci. Jinak, moc se těším na závěr!

Alex27
17.06.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale na romantický okamžik Tedrose a Agáty (spoiler) v první knize nemá. Jinak velice se mi líbil děj, i když některé události jsem považovala za až moc silné. Ale kniha nemusí být dokonalá, hlavní je aby se líbila.
A mě se líbila!

moira2912
12.06.2015 4 z 5

Oh my, ten konec. Konec! Jakože... konec? O.O
Líbilo se mi, jak naturalistický příběh byl (bití, šikanovaní...), navzdory tomu, že to má být zapohádkované. Příběh byl zamotaný, promyšlený, originální. Především ty šílené nápady.
Charaktery někdy naivní, a přesto byly postavy skvěle propracované.
Styl psaní místy zvláštní, lehce natahovaný, občas lehce směšný, a ne úplně v dobrém slovasmyslu, ale nutil číst dále. Potřebovala jsem vědět jak to bude pokračovat.
Líbilo se mi to. .)

Shampoo
20.05.2015 5 z 5

Ty jo, dobře, nutně potřebuji aby autor dopsal závěrečný díl, přece to nemůže dopadnout jen takhle...a skvělé opět, četlo se mi to ještě krapet rychleji a lidi co tu kňouraj, že se jim to nečetlo dobře a divný, tak to berte jako předehru pro konec a nepruďte ;)

M.B.
09.04.2015 5 z 5

Tak musím nakonec vzít Školu dobra a zla na milost. Zpočátku jsem do toho šla s představou, že se bude jednat o knížku na způsob Harryho Pottera, ale kniha mě vyvedla z omylu. Hlavním tématem je kamarádství a světlé vs. temné stránky osobnosti (není to tak jednoznačné, což se mi líbí), kniha se navíc nebojí být i místy krutá. První díl mě moc nezaujal, ale od druhého dílu jsem se nemohla odtrhnout. Přiznám se, že fandím mnohem víc Sofii. Ač mi v prvním díle lezla na nervy, v druhém díle jsou její motivy zřejmější a je "správňácká". Opravdu se těším na další díl!

Maragad
03.04.2015 4 z 5

Svět bez princů doporučuji všem čtenářům - mladým i starým, ženám i mužům, prostě všem těm, kteří si v sobě zachovali aspoň něco málo z dětské duše a rádi se vrací ke starým dobrým pohádkám, kde by dobro mělo zvítězit nad zlem a kniha končí slovy: A žili spolu šťastně až na věky. Jen tentokrát to není dobro proti zlu, ale dívky proti klukům. A jaký bude konec? Na to už si musíte přijít sami.

Temná.Maky
18.03.2015

Už jsem ji dávno četla ale nezaujala mě jako první díl.Do půlky nic moc a pak to bylo takové zvláštní.Ten konec nevím co si mám myslet ale každý má svůj názor:)

danielosbourne
22.02.2015 4 z 5

Na Svět bez princů jsem se opravdu těšil a asi na 70 stránce jsem mysle, že knihu roztrhám. Čekal jsem naprosto jiný příběh a s tím co přišlo, jsem se nemohl smířit. Je štěstí, že Soman Chainani je podle všeho skvělý autor, který dokáže udělat skvělý příběh, i když se to z počátku vůbec nezdá. Nedočkavě vyhlížím poslední díl.

misa8854
19.02.2015 5 z 5

Úžasný.. kluci proti holkám.. čarodějnice s princeznami ruku v ruce.. čarodějové s princi.. úžas no úžasná kniha jako 1 je to napínavý a úžasný...
A nebojte bude i 3 poslední navěky hrozně moc se těším a téhle knize moc moc fandím...
Škoda že tu nejde dát více než 5 hvězdiček.. klidně bych dala i víc..
Moc se mi ta kniha líbí a to nečtu ale tohle mam vždycky hned protože je to suupprr knížka..
DOPORUČUJU..!!!!!
A nebojte 3 bude taky Poslední NAVĚKY...