Skandál sezony

Skandál sezony https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514101/bmid_annie-burrows-IQN-514101.jpg 3 10 2

Když se plukovník Nathaniel Fairfax poprvé setkal s Cassandrou Furnivalovou, byla krásná, nevinná a svěží jako orosené poupátko růže. Nyní po šesti letech mu připadá jako zralá, sebevědomá a všehoschopná krasavice, odhodlaná ulovit v nejvyšší společnosti nějakého bohatého nebožáka, který sedne na lep její kráse a promine jí její skandální minulost… A přesto je to právě on, kdo propadne jejímu kouzlu a chová se jako zamilovaný blázen. O to více je pak šokován zjištěním, že Cassandra si svou nevinnost uchovala…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Scandal of the Season , 2020

Kudík
24.06.2023 2 z 5

(SPOILER) Autorka umí i lépe. Zde byly nedotažené a celkem ploché charaktery postav. Plukovník Nathaniel Fairfax až na to chování bezmála v závěru byl asi nejlepší, i když ty koně (jemu a hlavně autorce) neodpustím. Nedivím se, že měl ze svých válečných zážitků trauma, ale jak to řešila jeho rodina bylo už moc. Hlavně, že jeho sestrám a tetičkám nevadilo, že mohou Cassy totálně zničit život? U Cassandry Furnivalové mi vadilo, že si dostatečně nepovažovala pomoci od svého kamaráda poručíka Gilbeyho. Možná mladická nerozvážnost, ale lepší než nečinnost. Bohužel jsem se nedozvěděla více o její matce a bratrovi, zato o hýřící kmotřičce toho vím až moc. :) 2,5*

maja8148
11.06.2023 1 z 5

Nikdy bych nečekala že tak krátká knížka může být tak zdlouhavá a tak strašně se opakující (jako reálně mám pocit, že nějaké informace se tam opakovali snad každou druhou stránku).