Hraběnkou do Vánoc

Hraběnkou do Vánoc https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141435/bmid_hrabenkou-do-vanoc-KcD-141435.jpg 4 28 4

Hrabě z Bridgemeru si pečlivě udržuje pověst osamělého bručouna. Doufá, že tím odradí všechny vdavekchtivé mladé dámy, které se každoročně sjíždějí na velkolepá vánoční rodinná setkání v jeho venkovském sídle. Když se však jednou o Vánocích objeví mezi jeho hosty slečna Helen Forrestová, zapůsobí to na něj jako závan svěžího vánku. Jeho maska začíná být neudržitelná. Slečnu Helen vůbec neokouzluje jeho postavení či bohatství a nezastraší ji ani jeho mrzutost! V hraběti se začnou probouzet potlačované city a pokusí se Helen získat. Stane se do Vánoc hraběnkou?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

A Countess by Christmas , 2010

Mesačnica
03.10.2021 2 z 5

(SPOILER) Trochu jednotvárne čítanie - čo si asi myslí on, čo si myslí ona a čo si myslí on, čo si asi myslí ona. Ku koncu mi to už liezlo na nervy. Veľkým plusom knihy bolo, že sa odohráva počas Vianoc, keby to je taká obyčajná harlequinka, tak možno ju ani nedočítam. Aj keď neviem, či mi prospelo, že som ju dočítala, lebo ten narýchlo urobený sex, mi pokazil dojem. To radšej mal Bridgemere pod každým imelom Helen pobozkať a bolo by!

sappan
24.07.2021 3 z 5

V druhé polovině knihy byla hlavní hrdinka poněkud únavná i na 19. století. Kdyby byly její myšlenkové pochody zkrácené o polovinu, byla by kniha výrazně čtivější.

Kudík
18.06.2021 3 z 5

Taková typická autorčina tvorba, kde oba dva z hlavních hrdinů, v tomto případě Helen Forrestová a hrabě z Bridgemeru, předpokládají, co si myslí ten druhý. Jak to dopadne je sice předem jasné, ale jedná se o nenáročné čtení, bez hlubší myšlenky a zápletky, nad kterým prostě jen vysadíte.

miruska1
05.06.2013 4 z 5

Čitalo sa to dobre. Ale už som čítala aj lepšie knihy.

Vánoce harlekýnky historické romance

2010  77%Kapitánova žena