Panenské hříchy

Panenské hříchy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155506/bmid_sinners-trio-panenske-hrichy-KCa-155506.jpg 4 36 7

Sinners Trio série

Někdo se chová nepatřičně, někdo skandálně… a někdo jako Madeline Valdanová. Pro své okolí je Madeline Valdanová skandální kurtizána, které leží u nohou nejžádanější pánové ze společnosti. Nikdo však nezná její šokující tajemství: nikdy nezažila nejintimnější dotek žádného muže. Ohromí tedy společenskou smetánku, když jí sdělí pravdu… a vyhlásí aukci: odevzdá své panenství nejvyšší nabídce. Hezký a disciplinovaný Gabriel Huntford ví, že nejlépe stráví svůj čas honbou za zločinci v nejtemnějších koutech Londýna. Jako detektiv, vyšetřující smrt své sestry, nijak netouží zúčastnit se s naparovačnými londýnskými hejsky této soutěže, když má na krku důležitější úkoly. Teď ho však pátrání vede k jednomu z Madelininých „nápadníků,“ a tak souhlasí s tím, že této hříšné ženě pomůže. To, co začíná jako obchodní ujednání, se však promění v něco většího… a láska rozkvete s vášní, jakou nikdo neočekával.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sins of a Virgin , 2012

rampapa
11.07.2022 5 z 5

Tohle bylo tak krásné a nádherné. Moc sem se zamilovala do Gabriela. Madeline jsem si hodně oblíbila. Moc krásná knížka. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

vcielka
06.08.2021 5 z 5

Necakala som to od tejto knizky. Mozno to vysoke hodnotenie aj preto, ze fakt prekvapila. Od autorky moja prvotina, ale urcite si ju pre styl pisania, nie naivitu, realisticke inteligentne charaktery precitam celu. Dej zaujimavy, odsypal, neboli ziadne hluche pasaze a omacky. Vztach hlavnych postav a ich premena sa vyvijali v priebehu celej knihy rovnomerne. Sice vraha som mala vytipovaneho od zmiznutia kocisa v krcme, ale vobec mi to nevadilo. Nie je to priamociare. Zaroven sa mi paci na autorke, ze sa neboji trochu drsnejsich vyjadreni a obrazov. Zvlastne bolo, ze hlavna hrdinka s tym mala problem i po 10 rokoch, co robila spionku a kadeco s roznymi muzmi. Po takych 10 rokoch mala byt v tomto smere tak otrla, ze jej z toho uz ani pri pomysleni nemalo prist zle. A niektore veci uz mala brat skor ako samozrejmost. A predsa.

MíšaS.
30.04.2017 4 z 5

Mě se kniha líbila, nenáročné čtení na večer.

havrmoni
04.11.2015 5 z 5

Jsem ráda,že jsem se první knihou od této autorky nedala odradit. Tahle byla skvělá.

Barbora H
03.09.2014 3 z 5

Trošku mě zklamala, kdyby vynechali neustálé 'nevěstinec či děvka na každém kroku' v té době, tak by byla knížka o hodně lepší - jinak ušla...

bibi.r
28.12.2013 1 z 5

Docela nuda. Kde nic, tu nic.

zoja
14.06.2013 3 z 5

Tak nevím, jestli to bylo překladem nebo mým nesoustředěním, ale ze začátku jsem musela některé věty číst vícekrát, abych pochopila smysl. Nicméně tato kniha mě moc nenadchla a popravdě ani nevím, jak přesně ji hodnotit. Madeline je bývalá špionka, kterou už vláda nepotřebuje, takže si musí vydělat na živobytí. Celou kariéru se věnovala svádění mužů, aby od nich získala tajné informace, nicméně jak je napsáno v anotaci, nikdy nespala s žádným mužem. Tak se rozhodne prodat své panenství. Gabriel ji má chránit, ale zároveň využije svého postavení k vyšetřování vražd, ze kterého byl odvolán, protože v jednom případě se jednalo o jeho sestru. Tak se do toho pouští na vlastní pěst. Později se ukáže, že i Madeline někdo usiluje o život, proto jim nezbývá, než si začít navzájem důvěřovat a sdělovat si informace. Začínají tedy spolupracovat a Madeline nakonec pomáhá Gabrielovi chytit vraha. Nechybí samozřejmě šťastný konec.

Anglie 19. století romance

Anna Randol