Tajemství polibku

Tajemství polibku https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183121/tajemstvi-polibku-183121.jpg 4 13 4

Historická romance, zasazená do prostředí Osmanské říše – smyslný a dobrodružný příběh nezávislé dámy, odhodlané žít si svůj život po svém, a pohledného vojáka, rozhodnutého porušit všechna pravidla a postavit se proti všemu, čemu věří, jen kvůli lásce, o jaké se mu nikdy ani nesnilo. Tento napínavý, exotický a originální příběh hýří barvami, vynalézavostí a vtipem!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Baronet

A Secret in Her Kiss , 2012

xindl007
xindl007
22.10.2017 3 z 5

Mně se knížka celkem líbila. Nebyla nouze o romantiku ani napětí ,zkrátka takové pohodové čtení do nedělního deštivého dne

havrmoni
havrmoni
03.11.2015 3 z 5

Tak nějak nevím. Násilí jsem čekala,ale zároveň jsem ,,něco" očekávala i od hrdinky jakožto špiónky. Byla takový naivní,rádoby špión . Nemůžu popřít její statečnost,spíš jsem se nevyznala v jejich zásadách a taky mě rozčilovala a chvílemi mi přišla i nesympatická. Začátek mě moc nebavil až od půlky to šlo a pak moc akcí najednou na posledních stránkách a rychlý konec. Zkusím ještě další,ale po téhle nebudu radši nic očekávat.

Aracely
Aracely
20.05.2015 4 z 5

Kdyby to šlo, dám tak 3,5 *. Z knihy jsem chvílemi nadšená moc nebyla. Bylo tam plno násilí a to nemám ráda ... Hrdinka mě občas rozčilovala. Začátek se mi líbil a kniha byla čtivá ,ale už bych ji nečetla... Nicméně její další romány si ze zvědavosti přečtu .

Lena79
Lena79