Hříšně provinilá

Hříšně provinilá https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506768/bmid_hrisne-provinila-SVB-506768.jpg 4 237 237

Sin Trilogy / Hriech série

Člověk je vinen, dokud se neprokáže opak. Takhle to na světě chodí, ne? Už mám po krk toho, že mě okolí odsuzuje bez důkazů, jen protože jsem Gableová. Riscoffovým možná patří tohle město, ale já už kašlu na jejich pravidla. Kéž bych dokázala zapomenout, jak snadno mě Lincoln Riscoff dokáže okouzlit.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Guilty as Sin , 2018

Lavina
23.02.2023 4 z 5

Nebylo to špatné stejně jako předchozí díl.Kpnec jsem očekávala tak mě moc nepřekvapil prostě jim štěstí nepřeje jako oddychovka fajn

be_pa
12.03.2022 4 z 5

Hodnocení celé série: Příjemné počtení ve slovenčině, čistý překlad, resp.práce editora. Bavili mě oba staříci v chatkách i příběh hlavních postav. První díl super, zápletka byla zajímavá a teprve se rozvíjela. Druhému dílu jsem hvězdu ubrala a za konec 3. dílu dávám hvězdy dvě, to už jsem dočítala jen velice zběžně, jen abych věděla, jak příběh nakonec dopadne. Tahle poslední část mi připadala, jako soupis přírodních katastrof, kombinovaný se seznamem titulků sloupků bulvárních novin.

nina3905
06.02.2022 2 z 5

Kniha nemastná - neslaná. Druhý diel je o trošku lepší ako prvý, ale nadšená z neho nie som.

Ralemo
14.01.2022 3 z 5

Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.

Vknihách
14.01.2022 5 z 5

Ide o druhú časť série, je rovnako skvelá ako prvá. Megan ukončila knihu Hriešne bohatý tak, že nebolo poznať nejaký časový úsek medzi dvomi knihami. Úplne nadviazala akoby ďalšou kapitolou… viem si predstaviť že z tejto trojdielnej série by bola jedna hrubá kniha, kľudne aj 700 stranová, pretože sa to číta naozaj rýchlo a ľahko. March má úžasný štýl písania, to, ako strieda prítomnosť a minulosť spred 10 rokov, kedy sa Whitney a Lincoln stretli, zoznámili a ako napredoval ich vzťah, až po dnešok, kedy stále riešia zlyhania z minulosti,je na celom príbehu fantastické. Kapitolky sú krátke, stále sa niečo deje. Obálka knihy by mohla napovedať, že pôjde o "porno" alebo samú erotiku, ale v skutočnosti, riešia sa tu rodinné problémy, odhaľujú charaktery ľudí, ktorí ovplyvňujú životy hlavných postáv a najmä tie, ktorých by sme najradšej z príbehu vyčiarkli. Opäť je v popredí Whitney a Lincoln ako ju chce chrániť, čo sa mu čiastočne aj darí. Najväčšou oporou, no zároveň aj "bodačom dýky do chrbta" jej vlastná rodina, ktorá jej ostala. V tejto knihe Megan použila veľmi netradičné mená ako Karma, Cricket, Roosevelt... zaujímavé nie? Na záver, ako inak, prišiel šok a ja sa neviem dočkať tretej časti

Majka1979
04.10.2021 5 z 5

Po prvej časti ( ktorú som si musela pripomenúť, keďže vyšla už dávnejšie ), som si konečne užila pokračovanie.
Zo začiatku mi to pripadalo nemastné neslané, ale potom sa to opäť začalo vyvíjať.

Intrigy, nenávisť ale aj láska,túžba žiť naplno - to všetko sa v tejto druhej časti skrýva.

Čakali by sme rozuzlenie toho, čo v 1.časti bolo zatiaľ nevypovedané. No ako sa všetko začína pekne pomaly rozuzlovávať, na konci da opäť stane niečo, čo otrasie všetkými zúčastnenými a 3.časť je teraz veľmi lákavá.

Nedá sa ju nemať doma, ešteže ju mám a môžem pokračovať, lebo inak by ma roztrhlo od jedu. Ako je možné, že to takto skončilo...

Takže odporúčam mať rovno celú trilógiu a čítať po sebe ;)

petusska01
10.08.2021 3 z 5

V druhom diely Whitney trošku pohla s tým svojim sebavedomím a párkrát sa zachovala ako žena a nie ako handra. Hurá. Lincoln opäť robí staré chyby. Tajomstvo sa postupne dostáva na povrch, konečne, lebo som začala mať dojem, že sa nikam neposúvame. A keď už, tak kniha končí. Nemám rada nedokončené príbehy, tak určite si prečítam aj tretiu časť. Príbeh nie je zlý, nie je ani zle napísaný, len je to taká dlhšia harlequinka s pridlhou zápletkou a málo úprimnými a malo komunikatívnymi ľuďmi. Kto má rád takéto rodinné tajnosti a romantické vsuvky k tomu, kde tu erotika tak to bude super.

Evka3814
30.06.2021 3 z 5

No tak nevím....1d. mě nakopl,ale pokračování me přijde jako začarovanej kruh v kterém se motám pořád dokola. Řeší se tam pořád jedno a to samé. Jakože je to čtivé,ale všeho moc škodí. Takže doufám že konec bude stát za to;)

LilluLong
21.06.2021 3 z 5

Irituje ma cela kniha, napriek tomu ze je napísaná profesionálne u mna ma len 3* i ked je to viac ako pri prvej časti, tretia hadam prekvapí :)

Anna195
12.06.2021 5 z 5

Pokračovanie príbehu Lincolna a Whitney, ktorý môže pripomínať príbeh Rómea a Júlie alebo takú menšiu telenovelu, som si užila. Autorka ma hneď vtiahla do deja a pokračovala presne tam, kde skončila prvá časť série Hriešne Bohatý, čo oceňujem, pretože sme sa nemuseli vracať späť v deji.

Opäť sa v knihe prelína minulosť s prítomnosťou, najmä kvôli tomu aby ste vedeli pochopiť všetky zvraty, ktoré autorka prichystala. Určité veci z prvej časti, ktoré ma šokovali sú viac vysvetlené v tejto časti, ale autorka ani v tejto časti neprestane šokovať. A týmto si ma Meghan March získala, pretože nikdy neviem, čo v jej príbehoch môžem čakať.

Lincoln a Whitney budú čeliť rôznym prekážkam, ktoré musia prekonať a vôbec to nebudú mať ľahké. Títo dvaja si jednoznačne zaslúžia svoj šťastný koniec. Čo sa mi na tejto sérii páči je to, že každá postava je pre príbeh dôležitá či kladná alebo záporná. A tie záporné som fakt nenávidela( čo značí to, že autorka ich skvelo vykreslila). Keď som si myslela, že už nič zlé sa nemôže stať, tak zrazu príde otvorený koniec.Takže si musím opäť počkať na posledný diel.

Tento svet dvoch znepriatelených rodín a osudovej lásky, ktorý je plný intríg som si úplne zamilovala. A už sa teším na poslednú časť série pod názvom Hriešne Očarujúci.