Pekelná jízda

Pekelná jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6966/bmid_pekelna-jizda-daA-6966.jpg 4 128 22

Sin City série

< 7. díl

"Je jedna z těch jasnejch, chladnejch nocí, co přijdou uprostřed léta jako dar z nebes. Chloupky na rukou získaj brnivej náboj, kterej upozorňuje, že se blíží bouřka. Prudký poryvy větru rachotěj oknama a nutěj prodavače hotdogů zápolit s deštníkama na vozejčkách, ulamujou suchý větve a chřestěj jima, jako by to byly starý kosti.Tohle není noc, kdy byste měli zůstat trčet ve městě.Za takový noci byste neměli zůstat trčet nikde a v ničem."... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

Hell and Back , 2014

Kapis
25.11.2013 5 z 5

Jak jsem si to tu pročítal, tak jsem se trochu obával o úroveň a quallitu tohoto dílu, když jsem ho pak viděl, ve svém oblíbeném antiquarrriátu, za 460káru, neváhal jsem moc dlouho, nechal jsem si ho odložit a jeden krásný pátek jsem si ho pořídil. Hmm, abych se teda k tomu dostal - sobota ráno, káva na nočním stolku, zahulil jsem si, zahrabal jsem se do postele a pustil se do toho a jak jsem to po 2-3 hodinách zavíral, byl jsem nadšený a v hlavě mi ten příběh jel ještě celý víkend. Je sice pravdou, že by se mohlo zdát, že se Miller opakuje, ale rozhodně to není vytěžené. Moc velká škoda je Dellie, protože byla moje oblíbenkyně (nejhorší jsou krásné nymfomanky:-D), ale hobužel narazila na většího killera. Pasáž s haldama no comment (škoda slov) a rozhodně je zaděláno na další (ch X) pokračování - aspoň doufám. Po 1,2 a po 4 na krásném 3.místě (tedy v mém bodování Sin City).

MilkyA
17.08.2011 3 z 5

práve to pozitívnejšie ladenie (keďže je to lovestory) zo sin city utrhlo kus priamo z jeho jadra ...asi to Sin...takto je to už len City (kto by to čítal...niekto kto pozerá O.C. California? :D )