Seznam mrtvých

Seznam mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297411/bmid_seznam-mrtvych-qkn-297411.jpg 4 428 114

Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní. Sedmnáctiletá studentka se ocitá v centru vyšetřování pokusu o vraždu, přesto se snaží vrátit do zaběhlých kolejí. Ella nedokáže setřást pocit, že ji někdo sleduje. Když se začnou záhadně ztrácet její spolužačky a objevovat mrtvá těla, dívka začne podezírat i své nejbližší přátele, včetně pohledného trenéra sebeobrany Jensena. Navíc se zdá, že vraždy mají něco společného se starou nešťastnou událostí. V malém virginském městečku Ella náhle neví, komu může věřit. Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, něco jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.... celý text

Literatura světová Thrillery Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Dead List , 2015

Šárka88
17.06.2021 5 z 5

Moc se mi knížka líbila a četla se sama. Určitě bych ji doporučila, mám ráda toto spojení, kde je i láska.

Ivka14
21.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Na tuhle knihu jsem narazila úplnou náhodou, ale vůbec toho nelituji. Kniha byla napínavá až do konce, vraha jsem vůbec neodhadla a romantická linka mezi Ellou a Jensenem byla pěkným zpestřením knihy.

Ivet_V
04.03.2021 5 z 5

To bylo fakt dobrý a vtipný! Nebylo to až tak děsivý, ale rozhodně to bylo napínavý. Trochu mi to připomínalo seriál Riverdale. Sice jsem motiv odhadla někde v půlce, tak na vraha jsem vůbec nepřišla. Někdy tam byly trochu úchylný hlášky, ale právě u těch jsem dostávala záchvaty smíchu.

Alnima
12.11.2020 4 z 5

Musím říci, že tohle bylo super. Napětí, akce, láska a i několik překvapení. Je to tedy určitě pro mladší čtenáře, ale i tak se mi to moc libilo ????.

Fortuna7
26.10.2020 4 z 5

Tato kniha je mrazivá. O když jsem od začátku věděla kdo je vrah děsilo mě to... líbily se mi lekce sebeobrany, člověk se aspoň něco naučí.

martin3554
18.09.2020 4 z 5

Napínavá a strhující kniha, překvapivý závěr i pachatel.

Nuttelka
23.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak jsem po dlouhé sáhla do starších zásob nepřečtených knih a zvolila jsem skvěle. Kniha mě opět hned vtáhla do děje a musela jsem číst, dokud jsem to nedala na jeden zátah a teda, rozuzlení mě fakt překvapilo. Vůbec jsem netušila, kdo za tím vším stojí a proč. A už jen ten pocit, že někoho znáte od malička a v podstatě vlastně neznáte, vůbec si to nedovedu představit. Romantická linka mezi Ellou a Jensenem byla hezkým a příjemným zpestřením a moc jsem jim fandila. Jen tedy nevím, jak bych psychicky dopadla já osobně, když bych si musela projít tím vším co Ella, navíc v jejím věku. Každopádně knihu určitě doporučuji!

martinka1751
20.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila a musím říct, že konec mě i dost překvapil.
Btw nemám ráda klauny takže na jejím místě bych byla mrtvá hned ????

Veruu95
07.07.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Podezření jsem měla, ale musela jsem číst dál, abych věděla, jestli to tak skutečně je. FajnFajKniha mi přišla i občasná romantika, ale nebylo to nic přehnaného. Kniha je napsaná čtivě, pokud vás zaujme, za pár hodin máte přečteno. Já hodnotím plným počtem, byla jsem spokojená. :)))

SimonaP
21.04.2020 2 z 5

Knížka mě nebavila, byla opravdu psaná pro mládež. Navíc se mi zdálo, že policie nic neřešila, nikdo se nepozastavil nad tím, že se ztrácí mladí lidé.

JitkaHambi
10.04.2020 3 z 5

Ze začátku, na prvních pár stranách jsem si myslela, že čtu nějaký román pro teenagery, ale pak to bylo zajímavé a napínavé, dobře se kniha četla.Vraha jsem neodhalila a rozuzlení bylo pro mě překvapivé.Taková " oddychovka" kriminálka :-)

jinbr
02.04.2020 5 z 5

Jo, tak to bylo super. Ohledně vraha jsem byla taky tak napůl a konec byl přeci jen překvapivý. Že to mělo předvídatelnou milostnou linku, mě moc nevadilo. To napětí okolo to nahradilo. Super

lucakuca
28.03.2020 4 z 5

Až na tu obr kaňku na obalu je to opravdu dívčí. Láska protknutá sem tam mrtvolkou :-). Čtivé, autorka mě s koncem dobře dostala.

Kacabinek
09.02.2020 5 z 5

Nemám slov, skvělá knížka! V co nejbližší době zařazuji do své knihovny, protože tuhle bych mohla číst znova a znova :3

Lily-fairy
27.01.2020 4 z 5

Příjemná, trochu nablblá oddechovka. Ideální v chřipkovém období na pár odpolední pod peřinou.

Spoiler:
Mile překvapil milostný trojúhelník. Konečně hrdinka, která ví co chce.

Š.Ala
18.01.2020 4 z 5

Do konce příběhu jsem si vlastně nebyla vůbec jistá, zda ten, kterého podezírám od poloviny knihy, je opravdu vrah. Napřed mě autorka trochu zmátla, ale nakonec to byl on. :-)

postrach
10.01.2020 5 z 5

Kniha byla napínavá.ale nejsem si jistá,ře vhodná pro mladistvé.I když se takové příběhy odehrávají běžně.Pomsta,nenávist,šikana.Spitování svědomí.Kniha nutí k zamyšlení.

sipkulka
01.01.2020 2 z 5

Oddychovka, která byla směřována pro mladší ročníky. Knížka se dočíst dala a za snahu dávám 2 hvězdičky. Je mi jasné že dostat se mi do ruky kolem 13 roku života byla bych s ní mnohem víc spokojená a četla by se lépe ;)

Allla9
29.12.2019 3 z 5

Čekala jsem více napětí, dynamičnosti .... .

Jasna007
13.12.2019 3 z 5

Čekala jsem víc napínavého thrilleru a možná i o něco víc zvratů, ale celkově to špatné nebylo. Jsem trošku zklamaná koncem, pro lidi co se alespoň trochu vyznají v podobném žánru byl hodně předvídatelný.
Nevím jak vám, ale mně jako seriálovému fanouškovi se hned při jménu Jensen vybavil Jensen Ackles, ikdyž úplně neseděl knižnímu popisu, ale řeknu vám s touhle myšlenkou to je teprve počteníčko.