Sexy srážka

Sexy srážka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427683/bmid_sexy-srazka-etZ-427683.jpg 4 359 78

Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná. A pak udělá nemyslitelné: během pěti vteřin se z ní stane fanynka tělem i duší, což může a nemusí zahrnovat vyznání nehynoucí lásky. A co je ještě zvláštnější, Daxton nevezme nohy na ramena. Jejich sexy srážka ve skutečnosti vede k přátelství, o němž se jí nikdy ani nesnilo. Samozřejmě ani nečekala, že ji zradí... A teď Dax potřebuje její pomoc. Jako opatrovník své třináctileté sestry toho má až nad hlavu. A i když Kailyn Daxovi neodpustila, není ani tak bezcitná, aby ho v tom nechala samotného. Jejich přátelská setkání se brzy promění v rande u večeře a Kailyn cítí, že chemie mezi nimi je stejně výbušná jako dřív. Jak by však mohla ukončit obranu před chlapíkem, který láme srdce na počkání?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Meet Cute , 2019

havrmoni
08.08.2020 5 z 5

Já jsem spokojená. Nekomplikovaný,romantický příběh. Takový pohodový a relaxační čtení o druhé šanci. O tom jak se ze 30ti letého svobodného právníka stane rodič a poručník pubertálního děcka. Oba dva, Dax i Kailyn se mi líbili.

Ella161
02.08.2020 2 z 5

Vůbec nechápu vysoké hodnocení knížky. Proč? Vždyť je to strašně primitivní děj. Kailyn mi vůbec nebyla sympatická. Po pravdě řečeno mi lezla krkem. To její chování, kdy se snažila vyjít z každé situace jako “nejlepší”. Všechno ví, všechno zná.. prostě ne. Nenašla jsem si k ní cestu a dalo by se říct, že jsem jí vyloženě nesnášela. Dax je takový ňouma. Ano, to slovo se k němu hodí. Čekala bych, že když je to právník, tak se postaví a bude mít svůj názor. Jenže pokud přišel nějaký problém ohledně Em, tak skoro ztratil nervy a v tu chvíli byla řada na Kailyn, kdy přišla s nějakým skvělým řešením a Em vyvázla téměř bez problému. Skoro v každé kapitole Dax Kailyn objímá a ačkoliv to Kay “nechce”, stejně se neodtáhla a objetí opětovala. Když jí neobejme, tak jí strašně moc chybí to láskyplné gesto. Pokud chce něco vyřešit s Em sám, bez Kay, tak jí je smutno, protože jí nebere jako rodinu. Jako vážně? To, že s ní spí hned neznamená, že bude u každého problému. Co to sakra má být? Nevím, kdy se naposledy stalo, že mě hl. hrdinka tak moc vytáčela. Ať už slovy či gesty. Nejednou jsem nad ní protáčela oči a nadávala. Myslela jsem, že v tomhle příběhu bude víc, ale ne. Abych ale nebyla jen kritická, kniha má i světlé stránky. Například vidíme, jak je těžké převzat jistou roli (nechci spoilerovat), když nás osud nemile překvapí. Dax i Em to zvládali skvěle. Avšak konec musím pochválit, moc hezký epilog.

petusska01
28.07.2020

Musím sa priznať že napriek tomu, že sa mi príbeh páčil, kniha sa mi čítala pomaly, neviem vysvetliť prečo. Celkovo mi boli postavy sympatické, v príbehu boli vtipné momenty a hĺbka a problematika v ňom nastolená nebola prekrytá ani erotikou ani fádnou romantikou. Odporúčam.

uminaa
25.07.2020 5 z 5

Musím sa priznať, že do čítania tejto knihy som išla s obavami. Prvá kniha tejto autorky ma až tak neohromila. Vtedy som čakala viac, hoc som aj napriek tomu bola viac-menej spokojná. Preto som bola veľmi, veľmi a naozaj veľmi príjemné prekvapená. Nemohla som sa od tejto knihy odtrhnúť. Príbehu nechýbal humor, ale taktiež si vyžiadal aj pár mojich slzičiek. Kailyn a Daxa som si veľmi obľúbila. A samozrejme Emme. Som zvedavá na ďalšie knihy od tejto autorky, tak dúfam, že sa ešte nejakého prekladu jej kníh dočkám ;)

ivetapl
23.07.2020 4 z 5

Byla to má první zkušenost s autorkou. Musím říct, že mě kniha milé překvapila. Kailyn, Dax a Emme spolu krásně tvoří rodinku,jeste než se dají dohromady. Doporučuji přečíst, skvělá oddechovka ????

Karola050716
23.07.2020 3 z 5

Překvapilo, podle obálky jsem čekala další sexy jednoduché čtení a název tomu ještě přidal, ale dostala jsem hezký příběh o ztrátě a vyrovnání se s ní jehož ústředním motivem byl boj o opatrovnictví...příjemná změna a taky důkaz, že se to sexy jiskření dá napasovat i na nějaké vážnější téma.

Nikola_
21.07.2020 5 z 5

Fajn oddychovka na léto :)

Povzneseny
21.07.2020 5 z 5

Velmi dobré tempo i atmosféra této oddychové knihy.

ovecka535
19.07.2020 5 z 5

Velice pěkná, čtivá kniha s hezkým příběhem

happy19
17.07.2020 5 z 5

Příjemné překvapení!Podle obálky(názvu) a anotace jsem čekala více"povrchní"záležitost..a ejhle on tam moc pěkný příběh♡

Majuš333
17.07.2020 4 z 5

Autorka si trošku polepšila, po predchádzajúcej pohrome, ale nič závratné to tiež nebolo. Ľahká oddychovka počas dovolenkových dní, ku ktorej sa rozhodne už nevrátim... Pripadalo mi to zbytočne zdĺhavé a silene naťahované, asi tak, že 300 strán knihy by sa dalo okresať na polovicu...

prcek19
15.07.2020 4 z 5

Já sem spokojená..oproti první knize byla tahle stokrát lepší..u mě má velké plus každá kniha, která není na téma sekretářka a šéf, kde si žena vydělává stejně nebo i více jako muž a má dobře rozjetou kariéru, z toho důvodu se mi tato kniha líbila..oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a to samé i Emme..jen tak dále s takovýma knihama

Kubikuli
15.07.2020 2 z 5

Tak po dlouhé době nad mnoha knížkami přišlo zklamání v podobě sexy srážky, která ani nevím, proč se tak jmenuje, protože jestli něco nebylo sexy, tak jejich srážka. Tak 70 % knížky nuda, nuda a nuda na druhou. Několikrát jsem ji musela po pár stránkách odložit, protože se to nedalo číst... Myšlenka příběhu byla zajímavá, provedení katastrofa. Ani jedna postava si mne nezískala, žádná pořádná zápletka a autorčin popis sexu byl jak z Bravíčka, rubrika láska, sex a něžnosti... takže za mne to není ani oddychovka na nedělní odpolko, nýbrž tak leda za trest.

Myška43
14.07.2020 5 z 5

Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla. To byl opravdu krásný příběh. Moc jsem si to užila, zasmála se a i poplakala. Moje první kniha od autorky a velice povedená. Jsem příjemně překvapená.

pavlikova9332
09.07.2020 5 z 5

Báječná kniha, krásný příběh

Maruš.D
07.07.2020 3 z 5

No na to, že jsem ani neměla moc vysoké očekávání, tak mě to i přesto dokázalo nemile překvapit :D
Jakože docela fajn oddechovka, ale i tak mi tam něco vadilo a nesedělo. Co mě opravdu iritovalo, tak to, jak moc posedlá tím seriálem byla. Dax byl fajn.
Celkově by příběh nebyl špatný, téma se mi líbilo, ale provedení u mě trochu vázlo. Nelituju přečtení, ale asi se ke knize už vracet nepotřebuji.

JanaSustr
04.07.2020 5 z 5

Me se kniha líbila, sfoukla jsem ji za par hodin nic moc jsem nečekala ale užila jsem si to.

jaspis
04.07.2020 3 z 5

Odpočinkové počtení, jen styl autorky mi prostě nesedl. Chybělo mi tam "něco", kdy bych si zamilovala hlavní postavy a nechtěla se s nimi loučit. Je to moje druhá kniha autorky a u předchozí jsem měla podobné pocity. Největší šťávu téhle knihy dodala teta Linda.

denisa4368
04.07.2020 4 z 5

Skvělá jednohubka, která není jenom o sexu, jak jsem si původně myslela.

petulkapeta
03.07.2020 4 z 5

Vau,tak tahle se rozhodne povedla, daleko vic jako predchozi..Kaitlyn byla uzasna a s Daxtnem jeste vic...a ta jejich teta,bohuzel i takovy lide jsou kolem nas..

láska úmrtí v rodině opatrovnictví

2020  79%Sexy srážka
2019  71%Talisman pro štěstí