Škandalózna Gabby

Škandalózna Gabby https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123565/skandalozna-gabby-123565.jpg 4 76 11

Sestry Banningovy série

Podmanivý príbeh z regentského Anglicka o trojici svojráznych mladých žien – sestier Banningových. Keď lady Gabriella Banningová dostane správu, že jej nevlastný brat Marcus zomrel v ďalekej cudzine, ocitne sa v ťažkej situácii: hrozí, že rodinný majetok zdedí vzdialený bratanec a ona i mladšie sestry ostanú bez prostriedkov. Gabby sa rozhodne predstierať, že brat ešte žije, a odcestuje so sestrami do Londýna, aby tam prostrednej Claire našla bohatého ženícha...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Scandalous

Dádulka67
25.11.2021 1 z 5

S občasným přeskakováním se to dalo dočíst, ale že bych si knihu chtěla přečíst někdy ještě jednou? Obávám se, že raději ne.

RADIN
10.10.2021 3 z 5

Pekné to bolo,páčilo sa mi to.Len by som chcel vedieť,či toľko peňazí zarobil u armády :-)

LilianaFalcon
03.09.2017 3 z 5

Dala bych i ctyri hvezdicky, ale to by si to museli hlavni hrdinove vyrikat o neco driv a delsi cast by musela byt venovana tomu, jak se to vsechno vyresi.
Prijde mi, ze autorka zbytecne protahovala otravne hastereni a naopak nas ochudila o mozny napinavy zaver.
Proste skoda. Ale dve hvezdicky dat nemuzu, protoze v ramci zanru to az takova bida nebyla.

Adelin239
07.08.2017 5 z 5

Zajímavý námět, mně osobně se kniha moc líbila. Četla se sama od začátku do konce.

havrmoni
12.02.2017 2 z 5

Tak to bylo utrpení až do kapitoly 33. Kniha jich má 45. Hrdina fajn jen nedostal moc prostoru,byl opravdu tajemný a my se nedozvěděli skoro nic až nakonci společně s hrdinkou. No a teď k ní,ještě na str.212 z 282 si o ní myslel hrdina,že je to domýšlivá stará panna. Já přihodím rezervovaná,zkostnatělá,upjatá a humoru prostá. Fackování a házení předmětů mě moc nebralo a k tomu ty sáhodlouhé úvahy. Přesně jak píše ariel platto,ztrácela jsem se a zapomínala o čem je řeč. Kdyby bylo škádlení oboustranné a víc rozepsaný hrdina a jeho práce,líbilo by se mi to mnohem víc.

ariel platto
23.11.2015 2 z 5

Jsem v rozpacích...kniha se mi do určité záležitosti v noční knihovně (nechci prozrazovat děj)
hrozně vlekla. Ale i potom, zdlouhavé úvahy mezi rozhovory mě nudily a ne jednou jsem zapoměla o čem byla vlastně přímá řeč a musela se vrátit. Nicméně autorkou popsané první milování mi konečně poprvé v těchto knihách přišlo opravdové a moc pěkné a za to bych dala klidně deset hvězdiček :)

Barbora H
27.10.2015 2 z 5

Nějak mě neoslovila, což jsem u této autorky neočekávala...

liletka_a
15.11.2013 5 z 5

Opravdu moc pěkně napsaná kniha, vztah Gaby a Nicka nepostrádal jiskru, humor ani vášeň. :)) Určitě se k ní ještě někdy vrátím, musím se přiznat, že na konci mě opravdu pobavila, ve chvíli kdy se Nick vrátil a Gaby po něm házela co jí přislo pod ruku. :D Dobře mu tak! :D

jaja10
20.08.2013 4 z 5

Moje první kniha od této spisovaletky a musím říct, že se mi líbila. Uřčitě si od ní ještě něco přečtu.

JanaPET
11.12.2012 5 z 5

Karen Robards mám moc ráda. Její historické romance nejsou klišé, nápady jsou velice zajímavé.
Knihy mi utkvěly v paměti, zatím co spousta ostatních románů i když napsané třeba lepé ,
jsem pozapomněla, protože byly pořád "na jedno kopyto" jak se lidově říká.

modranka
04.06.2012 2 z 5

čítala som aj lepšie knihy... prekvapila ma slabá úroveň autorky. Myslím si, že historická romanca jej veľmi nesedí, lebo sa vôbec nenamáha využívať pravdivosť dobových reálii.

romance historické romance

Karen Robards