Šest let

Šest let https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194006/bmid_sest-let-Lvc-194006.jpg 4 855 246

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Six Years , 2013

fis.rena
07.05.2016 5 z 5

Strávila jsem s Jakem Fisherem jen jeden jediný den a bylo mi líto knížku pustit z rukou jako přečtenou.
Harlan mě baví neskutečně moc a dostal mě...kam se hrabe sbírka motýlů :D

Zdenda20
17.04.2016 4 z 5

Tohle byla první kniha od tohoto autora. Začátek se mi zdál dějově pomalý, ale potom to má spád a dobrý rozuzlení. Mohu jen doporučit

upol
12.04.2016 2 z 5

Přečetla jsem několik autorových knížek a tato mi přijde nejslabší. Asi jsem ji nepochopila.

zuzkys
03.04.2016 4 z 5

Jako celek perfektní kniha. Trochu horší a méně záživný začátek, ale pak se to solidně rozjelo. Hlavní hrdina je na můj vkus trochu moc usmrkánek, co mluví dokola o tom samém.

perpe2a
21.03.2016 3 z 5

hezky napsaná, taková průměrná krimi detektivka...no čekala jsem malinko víc. Zhruba od půlky už jsem se dovtípila..., jakým směrem se to bude ubírat...

Vanda.Z
07.03.2016

Začátek se mi zdál moc dlouhý a nebavil mě. Na slova chlapa mi to přišlo hodně ufňukaný, neustále myslící na svojí ex partnerku, která ho už nechce. Naštěstí se to ale po první třetině rozjelo a kniha mě začala bavit. Možná jsem čekala něco víc ....

dagsvob
05.03.2016 5 z 5

Příběh měl spád, kniha se četla dobře, i když zápletka byla těžko uvěřitelná, ale na druhou stranu konec nebyl hned předvídatelný, takže za mě dobré čtení.

ritz
22.02.2016 3 z 5

Tato knížka mě bohužel zklamala, očekávala jsem od ní víc. Škoda.

karbulka
12.02.2016 5 z 5

výborná knížka

Martia
10.02.2016 5 z 5

Tak to vypadá, že Coben píše knížky, který jsou svým dějem těžko uvěřitelný,
ale za to píše tak zajímavě, že mi nějaká nereálnost vůbec nevadí.
Jake Fisher byl sympaťák se zlomeným srdcem, který občas vtipně zahlásil.
Byl to perfektní psychothriller, takže si určitě přečtu Chybíš mi a Cizince.

Danago
04.02.2016 2 z 5

Bohužel, po skvělých recenzích jsem zklamaná a prostě... (neříkám to často, ale...) nebavilo mě to. Do čtení jsem se musela nutit, nebylo to pro mě uvěřitelné Od Harlana Cobena bych čekala víc.

MikeDV3
31.01.2016 5 z 5

Kniha s velmi propletenou zápletkou, která člověku pěkně potrápí mysl. Do knih od tohoto autora jsem se zamiloval.

oosona
28.01.2016 5 z 5

ČETLA JSEM NA DOVOLENÉ -jedním dechem..Super čtení

Aichah
03.01.2016 3 z 5

Nápad zajímavý, ale už to bylo nějak moc. Sice se to četlo dobře, ale bylo jasné že jde o fikci a nic takového se nikdy nikomu nestalo.

Paja85
26.12.2015 3 z 5

Za mě teda zklamání, příběh byl těžko uveřitelný a překombinový. Jediné pozitivum, že to docela odsýpalo.

Aurorita
09.12.2015 2 z 5

Tak tato kniha pro mne byla velkým zklamáním. Zhruba první polovinu jsem byla napjatá, jak to tedy vlastně bude, ale pak mě úplně otrávilo, jak byla překombinovaná a prostě neuvěřitelná. Spousta věcí byla nelogická a já nevím, zkrátka mi nesedla. Čekala jsem od toho mnohem víc.

Hanule9
01.12.2015 1 z 5

Já upřímně ani nevím za co dávám jednu hvězdičku, kniha mě nějak nechytla už od začátku. Hlavně kvůli hlavnímu hrdinovi, který je opravdu neuvěřitelný, chvílemi ufňukaný a chvílemi superman, který je kvůli své sobeckosti ochotný obětovat životy spousty lidí bez mrknutí oka. Příběhu jsem nevěřila ani chvíli, aby někdo kvůli 3 měsícům vztahu před šesti lety vyváděl takovéhle psí kusy ... Nejvíce mě asi vytáčela věta "tys něco slíbil" - opravdu netuším jestli to má být thriller, nebo parodie.

Jitka123456789
19.11.2015

Kniha se velmi dobře četla. Doporučuji.)

Kalina
19.11.2015 4 z 5

Nemám ve zvyku knihy odkládat a nedočíst je. Ke konci této knihy jsem to málem udělala. Začátek skvělý a velké očekávání jak se přīběh rozvine, ale asi jsem to očekávání přehnala a tak přišlo zklamání.

Beatrice_s
18.11.2015 3 z 5

Celkově bohužel musím říct, že jsem z této knihy docela zklamaná. Začátek a rozjezd byl výborný až do poloviny knihy, pak už mé nadšení začalo čím dál více opadat. Asi jsem očekávala více, respektive jsem doufala v rozuzlení a druh tajemna ze zcela jiného soudku, než jak tomu nakonec skutečně bylo. To však nemění nic na tom, že pro jiné čtenáře se může jednat o naprosto brilantní příběh. Co se mi však velice líbilo, byl autorův velmi čtivý a svižný styl vyprávění, vtipné postřehy a trefné přezdívky. :) Určitě časem sáhnu také po titulu „Chybíš mi“.