První

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když byla America vybrána do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218383/prvni-218383.jpg 4.43162
Série

Selekce / Selekcia 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

The One, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (622)

Kniha První

Přidat komentář
jitkapeldova
včera

Hezký poslední díl této trilogie, což je škoda..
Rebelové tam tomu dodaly napětí a "šmrnc", závěr se mi líbil ale zároveň mohl být trošičku delší :)

cmelda26
předevčírem

Očekávaný konec této trilogie.


Fortuna7
25. října

Opravdu nádherná série, která má skvělí romantický trojúhelník. Poslední kapitola mě dojala... doporučuji čtenářkám, které chtějí s YA začít.

Jajiinka
15. října

Je to fantasy kniha, která má krásný přebal a je v pevné vazbě.

Příběh navazuje na knihy Selekce(2014) a Elita(2015).
America si uvědomuje, že hrozby za hradbami paláce získávají na intenzitě. Ani v duchu si nedokázala představit, že se dostane do samotné Selekce, natož na její úplný konec. Pomalu přichází na to, že za svou lásku musí bojovat. Jaký osud jí to přichystá. Vyhraje tento boj?

Tento díl mě opět nezklamal. Pociťovala jsem v něm více napětí a akce, než v předešlých dílech. Konec byl emocionální a hezky zakončený. Ano, smrt některých postav byla šokující ale přidala razanci a reálnost příběhu. Rebelové mě moc bavili a dalo to příběhu smyl.

Opravdu krásné knihy s krásným příběhem pro dívky.

tereza7804
08. října

nejlepší díl z celé téhle skvělé série ♥

Lokina
04. října

Konečně dočteno..a musím přiznat, že závěrečný díl se povedl. Budu se opakovat jako u předchozích dílů, ale i tento byl čtivý, líbivý a zvláště od druhé poloviny byl zajímavější, napínavý a šokující.
America se chvílemi pořád chovala jako dítko, které neví, co chce. Ale postupně si začala ujasňovat, koho chce a s tím se měnilo i její chování k lepšímu. Za Marlee jsem velice vděčná, jak to s ní dopadlo a America si nemohla přát po svém boku lepší přítelkyni.
Poslední kapitoly uvrhly na příběh trochu více akce, aby měl větší jiskru a měl nás šokovat, ale připadalo mi to uspěchané a nedomyšlené. Rebelové byly dobrý nápad a v tomto díle se nám více odhalili, ale mě to přišlo málo, na to aby v závěrečných kapitolách byly hybateli příběhu a měl přijít nějaký "wow" efekt.
Z některých úmrtí jsem byla smutná a jistý dopad to na mě mělo, proto jsem s nervozitou a strachem dočítala poslední stránky. Díky epilogu mě opustily veškeré pochybnosti a konec je sice předvídatelný, ale krásný a dojemný.

speciale88
02. října

Treti díl mě nezklamal. Opět se mi kniha líbila. Je to porad krásné oddechový čtení co se čte samo jedním dechem.

Ivet_V
01. října

To bylo tak dokonalý! Lepší než oba předchozí díly dohromady. Bylo to krásný, někdy smutný, ale hlavně dojemný. Nikdy jsem nevěřila, že si tak moc oblíbím Celestu.

1 ...

Doporučujeme

Procitnutí
Procitnutí
Percy Jackson - komplet
Percy Jackson - komplet
Dívka z inkoustu a hvězd
Dívka z inkoustu a hvězd
Šest vran
Šest vran