Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

cukrovka
21.02.2022 5 z 5

Příjemná čtivá oddechovka. Příběh plný humoru, romantiky s trochou sexu a také smutných událostí z minulosti.

Turquoise
17.02.2022 5 z 5

Moje první dílo od Vi a musím říct, že mám zřejmě novou oblíbenou spisovatelku...
Výborný příběh, velmi poutavě napsané. Do cca půlky knihy jsem se smála jak najatá a taky si užívala ten jejich taneček, kdy kolem sebe kroužili. No a druhá půlka mě dostala... řvala jsem jak želva. Velmi smutná a silná zápletka. Chlap s piercingem v bradavce prostě vždycky stojí za to. (viz. i takový Greyson King z knihy V podsvětí...) :P

uminaa
04.02.2022 4 z 5

Tak, keď som si osviežila príbeh Alfa samec, tak som sa rozhodla aj znovu siahnuť po Šéfovi, a celkom ma to potešilo.
Vi mám jednoducho rada a jej príbehy mi naozaj vyhovujú :)

DUNIKO
16.01.2022 5 z 5

Tak to bylo krásné čtení,já si nemůžu pomoct miluju takové příběhy, jednoduché,sexy, sladké a krásné.Keeland je prostě skvělá.

Jita160
18.11.2021 5 z 5

Když jsem uviděla obálku knihy tak mě okamžitě napadlo ...ó šéf a bude určitě striptér.
Ach jak jsem se jenom spletla. Originální úvod o nevydařeném rande,tak se potkali Chasea s Reesem.
Malá prsatá kráska Reese, která se snaží být tak moc nedostupná .Odolává co můžu...jenže Chase má neuvěřitelný sexepíl. Má úžasný smysl pro humor a není to žádný snop.
Šéf a jeho zaměstnankyně častý příběh,ale tady to bylo vše v jednom....prostě bomba!!!!

Koudynka
30.10.2021 5 z 5

Moje doufání se naplnilo. Oproti minulé knize mě mnohem víc zaujal příběh a užila jsem si čtení. A vím jistě že během pár dnů přečtu všechny dostupné knihy této autorky (autorek). :)

Siwan
28.10.2021 4 z 5

Přečteno na jeden zátah, čte se to samo. Pokud budete číst za sebou Šéfa a Sexy Profesora najdete poměrně dost podobností, ale ve finále to nevadí. Vi Keeland prostě umí psát, takže i erotický román je pořád román a ne paskvil. Je to jednoduché, ale dobré.
Lepší průměr z toho dělá humor. Smála jsem se dost :)

marie2577
29.09.2021 4 z 5

Precteno na jeden nadech. ;-) oddechovka.
Romanticke vtipne a napinave. Zahralo a potesilo. Vyborny a chutny kolacek.;-)

Tereza.Fait
23.09.2021 4 z 5

Precteno za den, za me hezka oddechovka. Cetla jsem hezci veci, ale rozhodne i horsi, tohle si klidne prectu znovu. Navic se mi libi Chase :-D

Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Bylo to krásné.Úžasně vtipné a romantické.Prostě nádhera

LenysekC
29.08.2021 3 z 5

V tomhle žánru asi lepší průměr. Čtivé, ale velmi jednoduché. Na druhou stranu o to tady asi jde, že. A asi poprvé se shoduje borec na obálce s popisem v knize, to je plus :)

nina3905
28.08.2021 4 z 5

Kniha obsahovala vtipné, romantické, ale aj erotické scény. Oddychové čítanie, ale knižka Egomaniak sa mi páčila viac.

badliar_id
17.08.2021 4 z 5

Moje druhá kniha od Vi Keeland a byla stejně skvělá, jako ta minulá. Dokonce i o trochu lepší. Nevím jak to Vi dělá, ale píše vážně dobře.
Smála jsem se od začátku knihy, až do samého konce. Mělo to samozřejmě i smutnou stránku, ale převážně se budete jen smát :D.
Chase byl úžasný! Hned na začátku jsem si ho zamilovala a fakt jsem ho žrala. Jeho minulost byla vážně smutná a bylo mi ho neuvěřitelně líto. Každopádně! Ke konci mě trošku štval (samozřejmě si to pak hned vyžehlil :D)..
Reese byla fajn už od začátku a neměla jsem s ní žádný problém, ale na konci mě taky štvala. Oba si to ale vyžehlili. A ta chemie mezi nimi, božínku!!
Kniha byla fajn, na odpočinek jako dělaná. Chybičky zde byly, ale jinak jsem byla velice spokojená. Určitě doporučuju.

zaba335
15.08.2021 5 z 5

Další čtivá lahůdka od Vi Keeland.
Knihu jsem si vzala jako oddechovku a to naprosto splnila. Příběh je velmi čtivý, se sympatickými postavami, smyslem pro vášeň ale i s vážnými tématy.
Co mi trochu překáželo je překlad. Kniha je čtivá o tom žádná, ale musím říct, že Koláček mě po chvilce začal trochu štvát. Každopádně to knize určitě na kvalitě neubírá.

sasena
27.07.2021 2 z 5

Tři hvězdičky za překlad. Jinak, této literatuře se kdysi říkalo červená knihovna, příběh se sice odehrával v jiné době a nebylo v něm tolik ptáků (klacků, pér) a kundiček, ale v podstatě to je na jedno brdo. Kniha Šéf je taková Lenka Lanzová pro starší a pokročilé. Humor? Ten jsem tam tedy nenašla, ale to by mi vadilo asi ze všeho nejméně. Jinak nemá smysl to nějak rozebírat. :-D

Jája92
12.07.2021 5 z 5

Humorná kniha nabitá erotickými scénami i s vážnějšími tématy. Přečteno za jeden den díky vtipným dialogům i napínavých momentů.

Ella161
07.07.2021 5 z 5

Ani v tomhle případě autorka nezklamala. Knihu jsem četla už 4x a stále se jí nemohu nabažit. Sice mám Alfa samce raději, ale tenhle příběh hned po něm. Keeland vymyslela opravdu originální začátek, díky kterému jsem zjistila, že koupí téhle knihy jsem nešlápla vedle.

Vždycky na mě udělá dojem, jak autorka dokáže skvěle napsat své postavy. Jak dokáže tak hezky popsat jejich pocity. Hlavně to, jak jim vždy vytvoří takové to "kouzlo", díky kterému se ty postavy zdají opravdové a vy si je hned zamilujete, protože Vám připadají jako nějací vaši známý (tedy alespoň mně). Také se mi opravdu moc líbí, jak z erotického románu dokáže udělat něco, nad čím se zamyslíte. Jak vždy určité postavě vymyslí nějakou špatnou minulost (zkušenost), díky které ta daná postava je taková, jaká je. Tedy silná, trochu namyšlená, sebevědomá, ale zároveň citlivá duše, která si toho hodně odnesla. Ano, v tomhle případě narážím na Chase. Chase byl prostě zlatíčko, který si oblíbí určitě každý čtenář. Jeho smysl pro humor je prostě dokonalý. A i když jsem příběh četla několikrát, tak mě stejně vždy dostane to, čím si on procházel. Snad po každém dalším přečtení brečím víc jak minule. Bude to tím, že si vždy lépe uvědomím, jaké to pro něho muselo být, že se do něho dokážu lépe vcítit. Jasně, je to jen fiktivní postava, ale tohle se stalo a stává tolika lidem (eh… jsem trochu no… ale co byste po mně chtěli. Chodím na zdrávku a tudíž je celkem logické, že jsem tak empatická/citlivá). Každopádně bylo hezké i smutné číst, jak s tím bojoval a jak se tím postupně přestal "užírat”. Nebyla to jeho vina a bylo mi ho neskutečně líto, protože si to za vinu dával.

Každopádně příběh je skvělý. Smála jsem se (a to dost hlasitě), uculovala jsem se (u toho jejich špičkování to ani jinak nešlo), zuřila jsem (ten, s prominutím, blb Chase se někdy choval fakt dost hnusně) a plakala jsem ( když jsem zjistila, co se Chasovi stalo, prostě jsem se neudržela). Kniha ve mě zanechala tolik pocitů, které bohužel nedokážu popsat slovy. Vy ale také čtete, takže mi rozumíte, když řeknu, že ve mně zanechala "něco", co tu knihu dělá nezapomenutelnou a jedinečnou. Může být spousta knih s podobným příběhem, ale můj nejmilejší bude stejně tenhle.

Blanka29
09.06.2021 2 z 5

Bohuzel dalsi kniha od autorky, ktera me neoslovila. Hlavni hrdinka me neskutecne stvala a az na par skvelych dialogu s Chasem jsem se celkem nudila.....

Miška935
03.06.2021 5 z 5

Já se do této knihy přímo zamilovala, děj byl dokonalý. Místy vtipná kniha, ale ten konec ten byl dokonalý, že mi ukápla i slza. Další skvělá kniha od ní a těším se na její další knihu až si přečtu. :)

Dandulka
29.05.2021 3 z 5

Trochuzklamání, ale dalo se to číst. Připadalo mi to jako špatná kopie Odstínů šedi (autorka je také zmiňuje). No, nebyl to zrovna nejlepší počin, snad příště.