Šéf

Šéf
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1219 1219

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

Adris
23.06.2019 4 z 5

Konec byl zbytečně moc protahovaný. Jinak super.

Etule
23.06.2019 4 z 5

Výborná oddechovka se sympatickými hlavními postavami. Jiskření mezi nimi mě hooodně bavilo. ;)

bellinkabell
22.06.2019 5 z 5

Úžasná kniha s jednoduchým, ale zajímavým dějem, která se dá jedním dechem zhltat ve dvou dnech. Jsem moc ráda, že existují i takové oddechové knihy, u kterých se nemusí přemýšlet, ale stačí se nechat vtáhnout do příběhu. Hotový relax. :)

helenkan
15.06.2019 5 z 5

Docela pohodová romantika. Určitě mi ale v hlavě nezůstane dlouho. :-)

malazluta
13.06.2019 5 z 5

Typické odpočinkové čtení, tradiční příběh, který jste v různých obměnách asi četli již mnohokrát, ale co na tom. Knížka je pěkně napsaná a opravdu mě bavila vzájemná interakce hlavních hrdinů... příjemná oddechovka, doporučuju.

Kory98
06.06.2019 3 z 5

Musím se přiznat, že na knihu jsem byla zvědavá. Taky když se na obálce dočtete, že se jedná o erotický román, navíc jsem byla jsem zvědavá i na autorku samotnou. Přiznám se, že mě kniha jako erotický román nepřipadala, asi mám jiná kriteria, možná bych řekla, že má pouze erotický obsah. Ale musím ocenit pointu příběhu z amerického prostředí, který má svým způsobem pohnutý děj. Hlavnímu hrdinovi se následkem krutého činu zastaví svět a nádavkem zjistí, že tomu sám napomohl. Život s výčitkami svědomí je nezáviděníhodný i když jsou věci, za které tak úplně nemůžete. Ale přesto se z nich nepřestáváte obviňovat. A naučit se věřit někomu dalšímu, s někým sdílet všechny pocity to chce novou dávku otevření duše i těla a kdo ví jestli to vydrží. Ale ve dvou se všechno zvládá lépe.

Karola050716
03.06.2019 3 z 5

U čtení jsem se bavila a knihu přečetla za dva dny, po týdnu už si ale pomalu nevzpomenu, o čem to vlastně bylo. Takže na oddech super, hlubší zábavu asi od žánru nečekáme.

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Nebyla to špatná kniha.
Řekla bych, že je nejslabší ze všech autorčiných knih, ale i přesto je to taková pěkná oddechovka.
Je potřeba však nemít přehnaná očekávání.

adela2230
30.05.2019 5 z 5

Skvělý příběh, je to opravdu skvělá autorka. Příběh byl poutavý, super byly vymyšlené historky i celkové pojetí vztahu.

salča
29.05.2019 4 z 5

Zábavný,čtivý a odpočinkový příběh.
Dost jsem se bavila u vylhaných historek, které Cheese sypal z rukávu:).
Oba hrdinové byli sympatičtí a hezky se prolínala minulost a přítomnost.
Krásné romantické zakončení, které mohlo mít i o pár stran víc.

NicaCola
27.05.2019 4 z 5

Bylo to oddychove a vtipné ;-) po dlouhé době jsem vzala do ruky erotický román a moc děkuji kamarádce za doporučení :-*:-)

oresvo
04.05.2019 5 z 5

Romantika, humor, obě kombinace skvěle propletené.

Velmi dobře se to četlo od začátku po konec ????????

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Ve které společnosti toho chlapa najdu, a kdy můžu přijít na pohovor? :D

Damonka12
28.03.2019 4 z 5

Skvělá kniha, velmi vtipná i se skvělým námětem. Velice rychle se čte. Za mě druhá kniha od autorky a je stějně dobrá. Je vidět že autorka umí psát. Jediné co mě malinko zklamalo byl konec. Jako v každé knize se před svým štěstím musí ještě rozejít. Je to tak všude. Ale jinak naprosto doporučuji.

Irsaf
22.03.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila a spravila mi chuť po Absolutním miláčkovi...

Ivet1990
18.03.2019 5 z 5

Kniha mě úplně dostala, ale ze všeho asi nejvíc ten konec. Nemám slov, byla to první kniha od autorky a díky to jsem se rozhodla, že si pořídím i další knihy.

Maruš.D
11.03.2019 5 z 5

Achh.. jak já těm hlavním postavám závidím. Další eroticko- romanticky nabitý příběh, který Vás i přes svou předvídatelnost nezklame.
Vzah se šéfem je rozhodně zajímavý a nudit se nebudete. Je to sice oddychovka s ne příliž napáditou zápletkou, ale i tak to stojí za věnování toho kousku času do knihy. :-))

Mišule_11
05.03.2019 5 z 5

Páni! Tak tohle jsem nečekala! Knížka se mi líbila, byla čtivá a zaujala mě již od prvních řádků a to jsem přesně potřebovala..:) Rozhodně jí nic nechybí a člověk se u ní ani nenudí a ještě i odpočine :) Zkusím se pustit i do dalších knih od autorky :)

Lofda
03.03.2019 5 z 5

Nevím jak, ale tahle knížka přišla přesně v tu správnou dobu. Moc dobře se mi to četlo, bavila jsem o trochu víc než jindy, romantika se vším všudy, milostné scény tak akorát, trochu tajemství.. Za mě ještě o kousek lepší než Alfa samec, takže dávám tentokrát plný počet. A těším se na další knížky od autorky, baví mě ;-)

bellass1864
19.02.2019 4 z 5

Knížka byla velice čtivá, skoro jsem se od ní nemoha odtrhnout. Měla jsem ji přečtenou za dva dny. Rozhodně ji doporučuji přečíst :).