Vrať drakovi, co je jeho

Vrať drakovi, co je jeho https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169586/bmid_vrat-drakovi-co-je-jeho-o8i-169586.jpg 5 385 38

Sedmý smysl série

Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami… Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na cestě na Ostrov volby. Hanka si dokáže znepřátelit mocného, zlého, pomstychtivého kouzelníka a musí se ukrývat, protože jí hrozí smrtelné nebezpečí.... celý text

miskok
13.05.2020 5 z 5

Tady tahle edice knih se asi stane mojí nejmilejší.

reader.007
31.07.2019 3 z 5

No... ono se mi to nakonec i docela líbilo a ani mi moc nevadí, že jsem si díky tomu odprokrastinovala daňové přiznání o den až dva později, jenže... Celé to psaní o kouzelném světě a o té cool škole, kde jsou všichni tak věrní přátelé a dokud nepadnou do spárů nějakému nepříteli, tak jim nikdy nedojde čokoláda ani dokonalá jablka, mi připadá takové jak bych to jen vyjádřila... mělké. Ne, že by to bylo úplně špatné čtení, hezky to odsejpá, ale než se člověk pořádně začte, hrozně dlouho trvá, než se zbaví pocitu jakési "nedostatečnosti", kdy všechna ta proklamovaná láska a přátelství jsou jen povrchní slupka..

Radoušš
26.01.2019 4 z 5

Další výborný díl. Příběh je pořád zajímaví, akorát jsem čekal, že Šimon Tatar takhle rychle neskončí.

Hani77
02.01.2019 5 z 5

Super díl. Měla jsem obavy, že Karmaneuduna bude chtít Hance ublížit, ale pro mě to byl nečekaný a úžasný happy-end.

Jass
11.07.2018 5 z 5

Prvně musím říct, že tenhle díl, má krásnou obálku. Za druhé - miluju sirény. Za třetí už mě začíná rozčilovat, jak má Hanka kámoše zkrátka všude... Zvlášť proto, že si teď vůbec nejsem jistá, jestli se Omaula v některém díle ještě objeví (ono asi jo, ale určitě to nebylo nijak moc důležitý...)... Jinak tenhle díl mám moc ráda... kdyby to náhodou z toho kritizujícího komentáře nešlo poznat :D

RemiBlack
24.01.2018 5 z 5

2018/4
Docela mě štvaly chvíle, kdy naši pořád prohrávali viz Hanka a pobyt u draků... Ale líbil se mi pobyt u sirén a jako vždy, vše spojené s útulkem nebo Magickým lesem. :)

doubravka212
23.10.2017 4 z 5

Proplétá se v ní spoustu citů, problémů, a i jedna úleva.

Leonor
20.06.2017 5 z 5

Opět úžasné. Sirény nezklamaly...

any333
19.10.2016 5 z 5

Další díl ze strhující série. Spousta věcí se uzavírá, ale pár jich přece ještě čeká na dořešení.
Fandila jsem Hance a Nikovi, no, asi by mě taky při pohledu na Paulu bodal osten nenávisti.
Přijde mi, že autorka nám postupně popisuje všechna společenství, která se v říši sedmého smylu nacházejí. Jednorožci, teď sirény, příště se nejspíš objeví draci.
Jsem ráda za Vrona, opravdu mi přirostl k srdci a bylo by nepraktické, kdyby byl na špatné straně nebo doopravdy zemřel.
Příští díl se má věnovat pobytu Toma a Sama v Airbowanu, tak jsem zvědavá.

SoňkaSoník
27.02.2016 5 z 5

Celá série mi neuvěřitelně přirosta k srdci. Vrať drakovi, co je jeho mě dohnala k slzám. Krom toho mě Sváťa s Plavíkem nakazili chutí na sušenky :) Naprosto úžasné popisy krajin a nejvíce mě zaujalo, jak se toho může tolik udát v jedné knížce. Jednotlivé kapitoly nejsou utahané a příliš dlouhé, neřeší se zbytečnosti a díky tomu získává knížka a s ní i celá série šmrnc :)

Baubouka
29.01.2016 5 z 5

Best knížka!!!! :)

Ashi
25.11.2015 5 z 5

Zatím se mi líbil díl nejvíc, i když jsou všechny skvělé. Líbí se mi, že autorka problémy řeší a neodaluje. Tato kniha končí tak uzavřeně, že mi přijde jak kdyby ani původně dál pokračovat neměla...

tutánek
13.12.2014 5 z 5

líbí se mi

hlina
18.11.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení. Jsem nadšená, že v dnešní době vychází dětská literatura tak vysoké úrovně. netrpělivě očekávám, co dalšího osud hrdinům chystá.

anibeni
11.10.2014 5 z 5

Opět vynikající knižní záležitost... Třetí díl se mi sice líbil o něco víc, ale to je jen můj pocit.. Tato série má opravdu vysoký standard a jsem ráda, že tento standard neklesá ani po čtvrtém díle... těším se na pátý a jsem zvědavá, co zas osud nachystá Hance a jejím přátelům...

Tiama
10.11.2013 5 z 5

Pořád je o čem číst a má to spád, i tento díl se mi líbil.

Jara 56
22.09.2013 5 z 5

Krásně napsaný další díl ságy, říkal jsem si, že už asi nebude moc co vymýšlet, ale jak vidět autorka má spoustu nápadů jak čtenáře udržet u její knížky. Doporučuji přečís a autorce děkuji.

tolrem
15.07.2013 5 z 5

Četla jsem ji už před rokem a je stejně úžasná jako předchozí a další díly. Těším se až si ji znova přečtu, tentokrát v papírové podobě. :)