Lovec očí

Lovec očí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236193/bmid_lovec-oci-Bkx-236193.jpg 4 256 83

Sběratel očí série

Volné pokračování thrilleru Sběratel očí. Doktor Zarin Suker vede dvojí život psychopata. Ve dne provádí ty nejtěžší a nejsložitější operace lidského oka. Jeho vášeň však patří pacientkám v noci: ve sklepě své kliniky jim pečlivě odstraní oční víčka a potom je znásilní – a nechá odejít. Následně všechny oběti spáchaly sebevraždu. Policie kvůli nedostatku svědků a důkazního materiálu požádá znovu o spolupráci Alinu Gregorievovou. Nevidomá fyzioterapeutka, jež má od případu Sběratele očí pověst média, dostane za úkol získat stopu vedoucí k Sukerově příští pacientce.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Der Augenjäger , 2011

Arsi
26.07.2016 5 z 5

Velice čtivé a napínavé. Přečteno jedním dechem.

martina4041
14.07.2016 5 z 5

Lepsi jak prvni dil! Konec me posadil na zadek.

Danuše7
06.06.2016 4 z 5

Napínavé.

Erlif
19.05.2016 5 z 5

Po přečtení této knížky bych asi jen napsala "To si ze mě dělá prdel??" :-)
Omlouvám se za slovník, ale tohle jinak nešlo... Autor píše opravdu velmi čtivým stylem, kniha má děj, má spád, napětí...

TessaJean
14.05.2016 5 z 5

Neuvěřitelná kniha, možná ještě napínavější jak její předchozí díl sběratel očí :) Sebastian Fitzek zkrátka nikdy nezklame.

zpevSusannah
05.05.2016 4 z 5

Kniha to nebyla špatná - napětí nechybělo, ani stav okamžitého překvapení a zvratu. Přesto mi něco na této story o Lovci očí nesedělo - možná to byly heroické výkony slepé Aliny, která přežila vše a zvládala prapodivné výkony (říkám si - není to už přitažené malinko za ouška?), možná to bylo jen tou nesmrtelnou kulkou...
Každopádně děj měl spád a vlastně se to četlo samo.
Děkuju Sebastianovi za závěr - tím dal celé knize větší thrillerovou noblesu.

konicekbily
11.04.2016 3 z 5

Zdá se mi druhý díl série býti poněkud slabším, ale snad je to tím, že průběh po díle prvním byl předvídatelnější. Tempo příběhu je ale úžasně strhující!

alexis818
27.03.2016 5 z 5

Vynikající kniha,ještě lepší,než první díl.Od začátku do konce napínavé,čtivé.Prostě super.

anndy
22.03.2016 5 z 5

Po delší době jsem obě knihy přečetla během pár dní. Skvělý thriller !

motolka
14.03.2016 5 z 5

Původně jsem nevěděla, zda mám druhý díl číst hned po prvním, aby mi nezkazil skvělý dojem z prvního dílu Sběratel očí.

Z počátku jsem začala litovat, protože se hodně opírá o první díl a vysvětluje vše, co už člověk znal z prvního pro všechny ty, co první díl nečetli nebo už zapomněli.

Nakonec ale i druhý díl gradoval a byl famózní a zvrácený jako první. Konec mě fakt dostal, když spisovatel líčí hepáč, který se nekoná, nebo jo? Pěkně si Fitzek s čtenáři pohrává :o) Už už si čtenář domýšlí, už už čtenář ví a nakonec, tůdle, zase neví. Druhý díl jsem přečetla snad rychleji než první.

Fitzek je pěknej sadista a nešetří postavy románu ani čtenáře ;o)

Danago
25.11.2015 5 z 5

přesně s tím usím souhlasit druhý díl byl o moc lepší než první

Anne123
24.11.2015 5 z 5

Sebastian Fitzek opět nezklamal. Většinou bývají druhé díly horší něž ty první, což se o tomhle rozhodně říct nedá. Jeden zvrat za druhým, napětí, psyho, neustálý strach o všechny osoby a nečekaný závěr. Prostě perfektní! Doporučuji všem, kteří se rádi bojí.

Danago
19.11.2015 5 z 5

Velice dobře napsané pokračování Sběratele očí, určitě je na místě čít ty knížky po sobě, člověk to lépe vnímá. Je to napínavé . A dokonce se mi líbila víc než ta první knížka. Asi proto , že navazuje a je o co se opřít. Mám ráda takto psané knížky a když jsou na pokračování, tak mě to těší . Dobře se četla ,Od samého začátku mě chyta, což není u každé knížky jisté. Tady sem nemusela čekat třetinu knížky než se něco začne dít, dělo se něco napínavého hned od začátu.

fis.rena
07.10.2015 4 z 5

Pokračování "Sběratele očí" a můžu říct,že opravdu povedené (y) napínavé a stylově napsané.

maličkán
30.09.2015 5 z 5

Výborné pokračování Sběratele očí. Jak už tady bylo psáno, nejlépe číst popořádku. Napínavé, čtivé.
První knihy, co jsem od pana Fitzeka četla, ale opravdu mě dostal, výborný (zvláštní) styl psaní mě nadchl a určitě budu pátrat po jeho dalších dílech.

goldiex
08.09.2015 3 z 5

Slabší dohra celkem zajímavě rozjetého Sběratele očí. Tady už totiž všechno tak nějak očekáváte a nic moc vás nepřekvapí, takže tu není příliš šokujících momentů, ale přece jen se nějaký najde. Jestli ale vše nakonec skončí happy-endem, na to si musíte počkat do posledních stránek...

Bar16
11.08.2015 5 z 5

Nepamatuji se, kdy jsem se u knihy tak bála. Pro mě jednoznačně pět hvězdiček. I za to poděkování. :-)

Luca287
28.05.2015

skvělé....psychárna...

RADOST
18.05.2015 4 z 5

Autor odvedl dobrou práci.Čtenáře vtáhne do světa zla, zvrácenosti i morálních dilemat, který většinou nedovedou dobrovolně opustit, dokud nedočtou. A určitě i chvíli potom. Za to tleskám.
Ale všeho je jaksi příliš - hrůzy, krutosti, vazeb, zvláštností, fyzické odolnosti, důvtipu. Za to přebrání míry ubírám hvězdičku.

majkuska
05.05.2015 5 z 5