Divoký princ

Divoký princ https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492112/mid_divoky-princ-Hhw-492112.jpeg 4 523 88

Savage Trilogy série

Kdo tušil, že se situace v New Orleansu ještě zhorší? Úspěšná autorka Meghan March představuje krutého prince města, muže, kterého byste nikdy nechtěli potkat. Dělám si, co chci a s kým chci. Nedodržuju ničí pravidla – dokonce ani svá. Věděl jsem, že bych se jí neměl dotknout, ale nezastavilo mě to. Nezastavilo mě to ani podruhé. O to víc jsem ji chtěl potřetí. Můj životní styl vyhovuje divochovi, jímž jsem, ale jí ne. Temperance Ransomová je však moje nejnovější posedlost a já se jí zatím nehodám vzdát. Zkrotím ji, i kdyby to znamenalo odvléct ji do temnoty. Doufám, že nás to oba nezničí. Divoký princ je prvním dílem série, která se odehrává ve stejném prostředí jako Nemilosrdný král; nemusíte však číst trilogii o Mountovi, aby vás tenhle skandální erotický příběh okouzlil.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Savage Prince

maafa
05.05.2022 4 z 5

Člověk tohle prostě musí brát s hodně velkou rezervou. A hlavně se nad tím moc nezamýšlet:). Když si uvědomíte, co je on zač, čím se živí....Ale když se člověk překousne přes tohle, pak je to šťavnaté, i napínavé. Líbí se mi koníček Temperance, je to prostě drsná baba:).
A i když víme, jak ta celá trilogie asi dopadne, stejně se nemůžeme dočkat pokračování:).

kacenka6144
05.05.2022 4 z 5

Trošku zklamání. Ale podle posledních pár stránek by se to mohlo rozjet v dalším díle.

AliceTief
01.05.2022 4 z 5

Přečteno během pár hodin, příběh super i postavy, ale moc krátké...

johana3160
26.04.2022 3 z 5

Knihy MM jsou znacne frustrujici. Ano, plne splnila me ocekavani, vzhledem k predchozi trilogii. Je tu vsak obrovske ALE. A to v podstate stejne jako u Mount trilogy… jeden pribeh je rozdelen do tri knih, pricemz kazda z nich je na par hodin. Mam knihu pujcenou a i kdyz je fakt super, tak tohle je duvod proc bych si je nikdy nekoupila. Protoze mi to prijde jako rozdelovani jednoho pribehu ne kvuli obsahlosti, ale kvuli prachum.

Michelleee
26.04.2022 5 z 5

Už teď mi je jasné, že Savage Trilogy bude úžasná stejně jako série Mount! Meghan je určitě jedna z nejlepších autorek erotické literatury. Temperance to neměla v životě jednoduché. Dozvídáme se tu něco o její minulosti, o jejím nadání a taky poznáváme její potřeby, které princ umí výborně zvládnout. O něm toho moc nevíme, ale to nevadí. Konec je neskutečný a už se nemůžu dočkat pokračování.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla slušná jízda! Kam se na to hrabe Mount triology.
Tuto sérii můžete číst i přesto, že jste právě Mount triology nečetli. Je to stejné místo, objevují se tam i Kiera s Mounthem, ale nic z předchozích knih se nerozvíte.

Takže ke knize. Celou dobu jsem čekala, kdy bude pohled JEHO a ne jen Temperance. (Hrozné jméno. ) Dočkala jsem se až na posledních třech stranách. A stejně jsem se o něm nic nedozvěděla. Ani jméno!!! A vadilo mi to? Vůbec!
Rovnou vás připravíme na to, že tu nenajdete žádný příběh. Nic se nedozvíte. O něm, jen něco málo o Tempe. Ale vynahrazuje to ta část, kdy máme... Dost boží erotické scény. To vám řeknu, opravdu lepší jak v první sérii! A hned hezky od začátku! Takže pokud hledáte knihu na jeden večer, plnou sexu, bez pořádného příběhu, takovou jednohubku... Tak po tomhle rozhodně sáhněte! A připravte si něco tvrdšího na pití.
Jen upozorňuji, že po tomhle konci budete nutné chtít další díl!

Alhlav
25.04.2022 5 z 5

úžasné

Jita160
24.04.2022 5 z 5

Opět jedna má velká chyba!!!! Nepočkala jsem až budu mít po ruce pokračování.
Divoký princ, naprosto luxusní čtivo.
Příběh je napínavý ,žhavý a hříšně sexy a proč sakrapráce zas tak krátký?
Mafiánské prostředí tomu dodává šťávu a jiskru. Musím se přiznat že jsem se občas musela zchladit dobrým vínem.
Tato série rozhodně bude stát za váš čas, doporučuji!!!!

Andrejka91
11.04.2022 4 z 5

Já jsem udělala tu chybu, že jsem četla nejdřív tuto knihu a pak až Mount trilogy. Doporučovala bych všem raději přečíst Mount trilogy a pak až Savage trilogy. Děj se totiž prolíná v Divokém princi se občas vracíme k Lachlanovi a Kieře a nic jsem o nich nevěděla a to mě štvalo. Naopak už od prvního dílu Mount trilogy se vyskytuje Temperance a tady její příběh pokračuje.

Tohle byl zase super počin od Meghan March na který jsme zvyklé, stejný styl, čtivý a rychlý spád, kniha přectená za pár hodin a zase ten konec? Kdo má to čekání vydržet?

ElikaS
08.04.2022 5 z 5

Knížka volně navazuje na Mount Trilogy, a to nejen dějem, ale i stylem, jaký je napsána. Očekáváte žhavou erotiku plnou hříšného sexu, mafiánské prostředí a tajemného hlavního hrdinu? Tohle vše se vám v knížce dostane. Knížka sice nemá žádný převratný děj, ani psychologicky propracované postavy, ale o to v téhle knížce vůbec nejde.

"Nevyužít každou příležitost dělat to, co ti přináší radost, zejména když je ti za to někdo ochotný platit.“

Meghan je podle mě jedna z nejlepších autorek erotické literatury a neskutečně mě baví a vždycky se těším na její novou knížku.

"Protože jde o smrt. Smrt nikdy nezevšední. Vždycky šokuje. Měla by. Je to důkaz, že jsem normální lidská bytost."

Mimochodem stejně jako u Mount Trilogy i zde se bude jednat o trilogii, která ale obsahuje jeden příběh, takže knížka vám příběh neuzavře a já už teď netrpělivě čekám na pokračování.

"Život máš jenom jeden. Žij ho naplno. Bez výčitek"

Anna195
31.03.2022 5 z 5

Meghan je jedna z tých autoriek, ktorej knihy mám prečítané veľmi rýchlo, keďže jej príbehy sú silno návykové. Autorka si ma získala už jej predošlou sériou Mount Trilogy, ktorú som si zamilovala a séria Savage Trilogy voľne na ňu nadväzuje.

V tejto sérii sa nám predstaví, ako hlavná hrdinka Temperance, ktorú poznáme práve z Mount Trilogy a tu zistíte, aká je v skutočnosti ona sama. Musím jedine povedať, že Temperance, to rozhodne nemala v živote ľahké, pretože jej minulosť nebola ružová, ale autorka opäť vytvorila silnú hrdinku, ktorá za svoju lepšiu budúcnosť bojuje. Jej talent, ktorý skrývala pred celým svetom som obdivovala a zároveň jej držala palce, aby sa nebála ukázať všetkým, aký talent má v sebe. Ale, keď stretne jeho, tak jej život sa v mnohých veciach zmení.

A kto je vlastne hlavný hrdina? Pre mňa jedna veľká záhada, ktorú chcem rozlúsknuť. Okolo nášho hrdinu je kopa nezodpovedaných otázok, na ktoré potrebujem odpovede, ale na tieto odpovede si musím ešte počkať. Zbožňujem záhadné mužské postavy, a práve Meghan takéto postavy píše skvelo, pretože náš hrdina je sám o sebe veľkou záhadou.

Divoký Princ je príbeh so skvelou dávkou erotiky a chémie, ktorú som medzi postavami rozhodne cítila. A k tomu všetkému je tu veľká dávka záhadnosti, ktorá ma nútila čítať ďalej a ďalej. A posledná kapitola?... Tak, tá vo mne vyvolala ešte viac otázok. Nuž, autorka to s tými poslednými kapitolami vie a ja musím čakať na ďalšiu časť, ale už teraz sa teším.

Raislin
29.03.2022 5 z 5

To byla zase jízda. První trilogie byla super a dle prvního dílu i druhá vypadá skvěle! Je žhavá a odvážná. Já se tak těším na další díl! Sakra už aby vyšel! Za mě jednoznačně stojí za přečtení!

rampapa
28.03.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Miluji Temperance už z předešlý série a mám ráda jak se tam objevily postavy z minulé série. Bylo to krásně žhavé.
Myslela jsem si že po Mountovi a Keiře už to němuž být žhavějši ale spletla jsem se. Je to. Tanhle díl jsem přečetla ani ne za tři hodinky a najednou konec??? Okamžitě nutně potřebuju další díl. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

petusska01
26.03.2022 3 z 5

Musím povedať že celkom zaujímavé. Mala som dojem zo začiatku, že to bude zase knihy typu sex na úkor príbehu, ale potom sa to zrazu rozbehlo a... skončilo. Mám dojem, že táto časť bola veľmi krátka, zanechala kopec otázok a namotivovala ma na ďalšiu časť - výborný marketing. Aj keď z pohľadu čitateľa, zase čakať na pokračovanie je utrpenie. Vseho vsudy neviem ale sú hlavne postavy, neviem co sa tam deje, ale nakoľko som čítala predchádzajúce príbehy autorky tak som si trochu pamätala tie vedľajšie co sa tam krátko objavili. Ak niekto nemá rád série (čomu chápem) nečítajte to. Inak smelo do toho

Bernii
25.03.2022 5 z 5

Krásné

evineckY
20.03.2022 5 z 5

Líbí se mi, že se série přelévají do další se známými postavami, líbí se mi pohledy obou hlavních hrdinů a tady mi to chybělo.
Začátek nové trilogie je hooodně odvážný - na takový styl musí mít člověk koule a postupem to graduje . A ten konec - KDO TO MÁ VYDRŽET ?!!!

Ešína
19.03.2022 5 z 5

Myslím, že stejně jako Mountova série se mi i tato bude líbit. Jako díly o Kieře i tento byl strašně krátký a opravdu mě moc bavil. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. A ten konec? Proč to autorka dělá :)
PS: A stejně jako většina čtenářek jsem na sebe naštvaná, že jsem nepočkala až bude série celá.

Dela90
17.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Jelikož jsem od autorky ještě nic nečetla - po přečtení anotace jsem čekala takovou nadupanou erotickou knížku. ALE. Ale musím říct, že po přečtení jsem plná emocí a jako vůbec to nechápu. Ta knížka, ačkoliv byla kraťoučká, tak měla příběh, byla okořeněná kvalitní erotikou a navíc to bylo všechno zahaleno do temného tajemství, které mě neskutečně bavilo a jako ten konec?! Do háje, ještě, že druhý díl vyjde za měsíc.
Takže za mě jedno velké ANO!

“Jeho slova na mě působí jako olej přilitý do ohně a nedokážu zformulovat souvislou odpověď.”

Ketfl
17.03.2022 5 z 5

Vždycky si říkám, že nebudu začínat tu novou sérii, protože to čekání na další díly je pak totálně ubíjející a - ha! - první díl vyjde a já stejně čtu. No, tak co pak se mnou, že jo? Ach jo.
Každopádně, tahle série se jeví, že bude (pro mě) totální bomba, stejně jako ta série s Lachlanem, takže já jsem mega spokojená. Jen mě strašně štve, že to ta autorka píše tak krátký. Proč to děláš, Meghan, proč? Začnu číst, jsem v tom mega zabraná a čus, konec šmitec, zase čekačka. Ale aspoň další díl vyjde příští měsíc, to snad zvládnu. :-)

Ciarra
16.03.2022 3 z 5

Zřejmě jsem čekala něco víc, předchozí série mi přišla lepší. Nevím, jestli půjdu do dalšího dílu.