Sága 8

Sága 8 https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388953/bmid_saga-8-uvV-388953.jpg 4 129 22

Sága série

Dokonce i vesmír má svůj Divoký západ – a právě na ten zamíří rodina Marka a Alany i s těmi přáteli, kteří to přežili, po tragických událostech ve válečné zóně na kometě Phang. Ale ani tady není jejich život zrovna lehký a oni se musí vypořádat s nejednou ztrátou, nejedním těžkým rozhodnutím a nejednou tíživou vzpomínkou z minulosti.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , BB art

Saga: Volume 8 , 2017

jarynek
05.01.2019 5 z 5

Ačkoliv se Sága ve svých pokračováních drží stále stejného základního schématu, tak mne nepřestává překvapovat nápaditostí - ať už některými dialogy či postavami - v této knize například nápad s imaginárním bratrem či rodinka "kentaurů". Méně mne bavily poslední dvě kapitoly, které od hlavní dějové linie odbočily a já se přistihnul, že si po delší době od předchozích knih všechny detaily z těchto "vedlejších" linek nepamatuji, ale to neznamená, že by byly špatné a je jasné, že i tyto části budou hrát důležitou roli v hlavní linii

Norri
16.10.2018 5 z 5

Po tragickém konci v sedmém díle se osmička překvapivě nenese v tak truchlivém duchu, jak by se dalo čekat. Osmý díl navíc uzavírá delší dějový celek, což je docela překvapivé, protože od oznámené autorské pauzy nás dělí ještě jedna kniha. Nepřestává mě překvapovat, jak Sága stále dokáže držet vysoko nastavenou laťku.