Upíří kníže

Upíří kníže

Šestou knihou se završuje druhá trojice hororových příběhů o poloupíru Darrenu Shanovi. Při nelítostných prověřovacích zkouškách o způsobilosti stát se právoplatným upírem se Darren domníval, že nic horšího už ho potkat nemůže. A přesto na něj skrze zastánce vampýrů Kurdu padne podezření, že zradil. Do Upíří hory totiž pronikli nepřátelští vampýři, očividně proto, aby naplnili proroctví Pána vampýrů. V Hoře se schyluje k smrtící bitvě. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1045/upiri-knize-1045.jpg 4.6338

Příběhy Darrena Shana (6.)

The Vampire Prince (2001)

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Vincenzoci

Musím říct, že jsem byl nejednou zaskočen dějem i zvraty. I celkové vyvrcholení byl šok! :-)

Dinosaur
08.03.2016

(9/10) Skvělé vyvrcholení "druhé trilogie". Tentokrát tu máme krom nečekaných zvratů a odhalení i zajímavé morální dilema :)

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015

Úžasné, úžasné, úžasné! Darrena opravdu obdivuji (jak spisovatele, tak postavu :-D). Udělal hloupost a přesto se vrátil, aby upíří klan varoval.
A konec? Usmívala jsem se jak blbeček a radovala se, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :-).

filiptucek
21.08.2015

Zatím nejsilnější a nejnapínavější kniha z celé série. Měl jsem co dělat, aby mi ke konci neukápla slzička.
Jsem poctěn, že můžu číst tvoje knihy, Darrene. :-)

Cryptkeeper
06.08.2015

Další napínavý díl ze ságy Darrena Shana.
Pozvolný rozjed,každopádně v půli knížky jsem už místy snad ani nedýchal,dočetl ještě tentýž večer a byl opět příjemně překvapen:)

radek0635
30.06.2014

Kniha plná zvratů a nečekaných situací. 5*

Edona
22.06.2014

Darren Shan opět nezklamal. Akční a napínavé pokračování. Krásná kniha pro mladší děti. Doporučuji přečíst.

Adam Bartoš
09.02.2014

Tak tento díl byl akční a mě se moc líbil.Tak z této ságy mám přečtené dvě trilogie a to : Upíří krev a nově Upíří zvyky

Issiriana
10.01.2013

Úžasné jako vždy... :) Poplakala jsem si, zasmála jsem se... Prostě Darren :)

PanKérka
08.01.2013

Tak zatím naprosto nejúžasnější díl. Byla jsem strašně napnutá, bylo mi děsně líto pana Hroozleyho a na konci jsem se prostě jen musela tlemit jako blbec radostí. Vážně naprosto bezvadné!

Kate.S
02.12.2012

Úžasný zvrat:) Byla jsem napnutá jako špagát:)

RoseDawson157
08.10.2012

Darren se nám vrátí zpět na Upíří horu podat svědectví o tom,že Kurda není takový jakým se zdá být,jenže možná,že to nebude zrovna správná věc.Rozhodně doporučuji!Darren Shan je jedna z těch nejlepších a mých TOP knížek od kterých se nedá vůbec odtrhnout!

Buhvico
23.04.2012

Tento díl mě naprosto uchvátil, přečetla jsem to na jeden nádech, nádhera..Pořád jsem byla napnutá jak se knížata rozhodnou o osudu Darrena, a jejich rozhodnutí mě nadchlo :-) Skvěle napsáno :-)

Karmína
18.01.2012

Náš milý známý Darren Shan v dalším ze svých příběhů :-)