Růže v zimě

Růže v zimě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3514/bmid_ruze-v-zime-5gN-3514.jpg 4 259 47

Severní Anglie 1792 Když Avery Fleming prohraje při karetní partii s americkým námořním kapitánem Christopherem Setonem obrovskou částku, peníze na splacení může získat jediným způsobem - když výhodně provdá svou půvabnou dceru Erienne. Námluvy se však nedaří, a tak se Avery odhodlá k drastickému opatření a Erienne prostě prodá tomu, kdo nabídne nejvíc. Ve veřejné dražbě získává dívčinu ruku záhadný lord Saxton, který pod maskou a rozevlátými plášti skrývá totožnost i pohnutou minulost svého rodu. Naučí se Erienne tohoto chladného cizího muže chápat a milovat? A co udělá, když se na scéně opět objeví Christopher Seton, který v ní kdysi poprvé vyvolal lásku a touhu? Kathleen E. Woodiwiss patří k nejslavnějším autorkám historických romancí a její knihy se překládvají do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rose in Winter , 1982

Harinka
24.02.2013 5 z 5

kniha mě úplně nadchla, úžasná, můžete mi někdo doporučit něco podobně hezkého

Erinye
12.02.2013 5 z 5

Velice čtivá kniha s úchvatně vylíčeným dějem. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a určitě si přečtu i další knížky od Kathleen E. Woodiwiss :)

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Krásný romantický příběh.

enyr
07.08.2012 5 z 5

První kniha kterou jsem od ní četla, a první, která mě totálně dostala :). Zaručeně její nejlepší kniha a v knihovně jsme na ní s holkama pomalu stály frontu jak byla žádaná :).

pirin
22.06.2012 5 z 5

Pro mne druha nejlepsi kniha od Woodiwissove (po Leopard a orchidej)
Romantika se vsim vsudy:-) Nevsedna zapletka, zajimavy dej, proste krasa od zacatku az do konce.
Cetla jsem ji nekolikrat a myslim si, ze se stejne k ni jeste parkrat vratim:-)

Lena79
10.04.2012 4 z 5

první kniha, kterou jsem od KEW četla.Musím uznat, že mě nadchla

WEIL
20.08.2011

Pěníze a krásná žena. Ale peníze patří muži, krása ženě, takže je to rozdělené jak má být.