Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396670/bmid_rebelsky-dedic-G9y-396670.jpg 4 882 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

Rebel Heir , 2018

LenkaStr
01.03.2024 3 z 5

Sladké, romantické, s kapkou dramatična, předvídatelné as hell. A člověk nemusí být zrovna Poirot, aby mu mu došlo, kdo bude otec, sotva se ta postava prvně mihne dějem. Ale jo, jedna z těch lepších pohádek.

Rapeh
23.02.2024 4 z 5

Kniha od které jsem se nedokázala odtrhnout. Útěk od reality, který nedokážete odložit dokud nejste na konci. Jdu na další díl.

Kekab
20.12.2023 5 z 5

Nedokázala jsem se odtrhnout od příběhu. Skvělé. Hned se pouštím do pokračování.

Books_by_Dee
13.12.2023 4 z 5

Moc příjemná duologie od dvojice Wardová-Keelandová, která by Vás neměla minout. Patří sice k trochu starším, ale příběhem si mě naprosto získala a nešlo přestat číst.

Gia přijíždí pracovat do Hamptons a po jedné nevydařené noci s neznámým mužem si chce dát od chlapů na celé léto volno. No, to by ale neměla poznat svého nového šéfa Rushe. Protože mezi těmito dvěma to jiskřilo jako prskavky na vánočním stromku. Chvilku odolávají, ale nakonec se stejně dají dohromady. Gia však chvilku poté přichází na to, že po oné noci na začátku prázdnin, je těhotná.

No v podstatě v obou knížkách se řeší Giino těhotenství – jak se k tomu postaví Rush, ale jak se k tomu postaví pravý otec dítěte.

Za mě zajímavý, originální příběh s pořádným „dramíčkem“. Možná trošku předvídatelné, ale cožmě to bavilo. Ale nejvíc mě bavil Rush – to byl za mě sexy potetovaný bůh.

Autorky mě nezklamaly a já s nimi rozhodně budu pokračovat, protože zatím se mi každý jejich nápad neskutečně líbil.

Njangu
09.10.2023 5 z 5

Zajímavý námět a moc pěkně to bylo napsané. A ten konec .....

Těším se na další díl. Ještě že to čtu se zpožděním, protože čekání by mě díky tomu konci zničilo.

Lucie.285
09.10.2023 5 z 5

Originální děj, opět krásně napsáno. Od knihy se nešlo odtrhnout. Máme tu vztah šéf/podřízená. Jedná se o slow-burn, ale pěkně žhavou. Rush neměl chybu, líbilo se mi, jak se k těhotenství postavil. Další díl je třeba, protože tu máme ke konci velké odhalení, které ovšem šlo tušit, ale i tak to byla jízda a musím se pustit do druhého dílu.

Jita160
01.10.2023 5 z 5

Skvěle napsaná romanťárna s vtipem a pěknou zápletkou.
Šéf a jeho zaměstnankyně k čemu to může vést?... Samozřejmě ke spalující vášní. Gia a Rush se postaví k těhotenství zodpovědně i když se ukáže, že to je ten nejmenší problém ,který je čeká.
Super čtení pádím na pokračování.

Ála1968
08.09.2023 4 z 5

Samozřejmě Rush byl bourák.Miluju tyhle drsný chlapy.

_Lucie_97
03.08.2023 5 z 5

Tak todle byla jídla! Knížku jsem si neskutečně užila a už teď začínám druhy díl, protože nutně potřebuju pokračování. Hlavní zápletku jsem poznala téměř okamžitě, ale co jsem teda rozhodne neodhadla byl průběh celého příběhu. Za mě skvěle zpracovány děj a za mě jedna z nejlepších knizek od autorek

Dizzy3
18.06.2023 5 z 5

Tohle bylo taaaak parádní! Maximálně čtivé, vtipné a se zajímavou zápletkou i hlavními hrdiny :)

Monni
12.06.2023 4 z 5

Duo velmi oblíbených autorek. Kniha mě bavila a byla čtivá. Rushe jsem si oblíbila hned od začátku a Gia byla taky super. Sice mi bylo jasné čí to dítě je (což se na koci samozřejmě potvrdilo), ale i tak jsem si čtení užila a rozhodně si přečtu další díl, protože mě zajímá jak se k tomu dotyčný i Rush postaví, i když je už dopředu jasné jak to dopadne.

erikasy
31.05.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem zvladla precist velice rychle. Pribeh me absolutne vtahl. Gia byla prijemna holka s tim co na srdci to na jazyku. Co se tyce Rushe nebyl to zase az takovy drsnak jak se muze od pohledu zdat. Je to muz se srdcem na dlani.

Pája699
09.05.2023 4 z 5

Gia pro mě byla správně střelená holka s ostrými lokty... co na srdci, to na jazyku :-D Žádná křehká květinka a to mě se moc líbilo.

Rush, jak se dalo čekat, nebyl tím zlým a respekt budící chlap :-) Samozřejmě, že má srdce na pravém místě a jako klobouk dolů, jeho rozhodnutí by málo který chlap skousnul....za to respekt. Co se týče konce, tak ten mě nepřekvapil...tak nějak jsem tušila, kdo bude otec dítěte. Jsem opravdu zvědavá, jak bude pokračovat druhý díl, který si určitě ujít nenechám.

Gie a Ruschovi věřím, že to zvládnou, i když cesta bude určo trnitá .-)

Tuhle sladkou jednohubku, ráda doporučím dalším čtenářům..

ve.rena
25.03.2023 4 z 5

Příjemné, oddechové čtení, nic složitého na myšlení.

ArwenAragorn
27.02.2023 3 z 5

60%

Tak tuto knížku jsem četla po kouskách 3 měsíce, měla jsem pocit, že děj se točí pořád dokola. Mě ta romantika s erotikou nějak nebere. Opět nádherný Rush překypující dokonalými vlastnostmi a Gia, která po něm šílí (on po ní ovšem taky). Ke konci knihy už jsem věděla, jak dopadne, jen úplný závěr mě překvapil (ale mohla jsem to tušit).
Přečtu si i druhý díl, i když ho zase najednou nezvládnu.

Misshell1
21.02.2023 5 z 5

Svižný, romanticky-vtipný příběh. Jejich dialogy neměly chybu. A ten konec? Sakra, co se teď stane? :o

Mondaika
27.01.2023 3 z 5

Ze začátku jsem se do knihy začala, ale později čím více sládla jsem se od ní odpoutavala... Pohádky jsou krásná věc jen
někdy mám pocit,že v některých současných romantických knížkách se až moc píše o mužích co ztratí hlavu a stanou se těmi nejvíce oddanymi... nejdůležitější je v knihách také vulgarita a postelové scény s neukojitelností. Je to docela pěkný příběh,ale kdyby se v polovině knihy dalo méně bylo by lépe... Věřím, že Rushe by chtěla každá žena, která není hloupá... Oddechovka....

cukrovka
08.01.2023 5 z 5

Čtivá romantika s erotikou, kterou autorky umí napsat skvěle. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a krásně to mezi nimi jiskří. Super pohádka pro dospělé.

Michelleee
23.11.2022 5 z 5

Super kniha, rychlé čtení. Postavy sympatické - Gia a její šéf Rush. Děj se odehrával hodně rychle, ale co čekat u počtu stran. Gia zjistí, že je těhotná, ale s Rushem to není. Pána se špatným jménem uvidí na konci knihy a tím pádem chcete číst pokračování. Jdu na to !

Majuš333
22.11.2022 5 z 5

'Neomlouvej se za pravdu, jen za lež.'

'Když se bojíš do někoho zamilovat, je to obvykle proto, že už ses zamiloval."

Milujem túto sériu! A práve tu je cítiť tá dokonalá spolupráca, výborne dámy :)

Udělal jsem krok vpřed a sklonil se k ní, abychom měli zrak ve stejné výšce. Stála tam a ztěžka polkla.
„Už ti někdo prošel zadními dveřmi, Gio?“
Její vytočený výraz se proměnil ve výraz zmatku. „Cože? Přišla jsem předními dveřmi. Copak jsi mě teď neviděl přijít?“
„Mluvím o tvým zadku, Gio.“

„Tak pojď, přítelkyně . Jdem v tý show pokračovat, dáme si večeři s mamčou a dědečkem, ať tě můžu vzít domů a dostat se na druhým rande taky na druhou metu.“
Povytáhla jedno obočí. „Druhá meta? Co má být sakra druhá meta, když si myslíš, že první meta je orál?“