Rudý šál

Rudý šál https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234681/mid_rudy-sal-234681.jpg 4 181 48

Fiona jediná přežila útok sériového vraha, který napadené ženy uškrtil a pohřbil s rudým šálem kolem krku. Z děsivého zážitku se jen pomalu vzpamatovává, navenek to vypadá, že už zase povede idylický život, jenže ve skutečnosti je všechno jinak. Úděsná noční můra se vrací. Přestože pachatel je za mřížemi, někomu je trnem v oku ta jediná, která smrti unikla…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Search , 2010

Rodaw
16.06.2015 5 z 5

Nádherná knížka, která mě bavila od začátku až do konce. Moc příjemné čtení plné napětí, lásky a pejsků! Rozhodně doporučuji :)

Ivetaa
02.03.2015 5 z 5

Skvělá - s detektivní zápletkou - přečteno "jedním" dechem

sabca
31.01.2015 3 z 5

Mně zase moc nevyhovovalo, že kniha se především zabývala výcvikem psů, ale konec byl perfektní, plný napětí a děje. Nemohu dát více jak tři hvězdičky, protože znám od Nory Roberts daleko romány.

modranka
21.01.2015 3 z 5

Príbeh sa čítal veľmi dobre. Veľmi pekne je opísaná prax vo výcviku psov. Milovníci psov si prídu na svoje. Hviezdičky som predsa len ubrala za to, že sa mi zdá, ako keby Robertsovej príbehy s kriminálnou zápletkou boli písané podla jednej schémy. Vrah je vždy známy, a to potom už nie je to pravé orechové. Navyše obálka je síce pekná, ale nemá nič spoločné s príbehom.

raty
07.10.2014 5 z 5

Nora Robertsová tak, jak ji mám ráda. S detektivní zápletkou. Konec mohl být napínavější, ale přečetla jsem ji za dva večery a bavila mě. Tak přeci nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdiček.

Evka27
06.10.2014 3 z 5

Že by mě kniha nadchla, říct nemůžu, Nora napsala daleko lepší knihy, za mě horší průměr.

judy1
25.08.2014 3 z 5

Hezky a rychle se čte, je to její klasika a celkem dobrá klasika.

avad
19.07.2014 5 z 5

Napínavý příběh od začátku až do konce. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.Vřele doporučuji.