Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 566 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

petulik330
28.11.2022 1 z 5

Jediné co bylo na této knize bylo aspoň trochu dobré byl příběh. Říkám aspoň trochu, protože kdyby si autorka s příběhem více pohrála a ubrala mnohem více erotiky bylo by to skvělé.
Kniha je sice zařená jako erotický román, ale na mně to mosty působilo jako čistě porno na papíře.

Kristy.Seb
16.11.2022 3 z 5

Nic není tak, hak to na první pohled vypadá.

Tak tohle jsem nějak nepobrala.. V podstatě jen sama zvrhlá erotika.

Bryel
10.11.2022 odpad!

Každá kniha si najde své čtenáře, já bych to zhodnotila jako otřesné porno fantasy. Děj v podstatě neexistuje, dialogy jsou příšerné a o postavách se nedá napsat nic víc, než že mají vysoký apetit.

Karina_
14.08.2022 1 z 5

Knihu jsem zhltla jak nic, měla jsem ji asi ta 4 hodiny přečtenou.
Ale absolutně nemůžu pochopit, jak tahhle kniha mohla vyhrát jakoukoliv cenu románu?! Každý má jinou fantazii a co se týče postele, nikoho neodsuzuju, ale některý věci byly fakt mimo.
SPOILER

Můžete mi někdo říct, jak může mít sex ženská, chlap a jeho vnuk? Jak se může ženská zamilovat do chlapa co nechá jiný chlapy, aby na ní sahali?! O úchylných rolích jako je Minotaurus nemluvím, chápu, že má někdo takové chutě, ať si s tím žije, ale bohužel musím říct, že ve mě kniha místo vzrušení, velmi často vyvolala pocit zvracení a bylo mi do breku, jak hlavní hrdinka nemá úroveň, sebeúctu ani morální hodnoty. Nakonec si ještě vezme chlapa, co ji chce půjčovat kamošům a dobrovolně si nechá říkat. Bohužel mám doma ještě další dva díly a opravdu se mi do nic nechce. Opravdu mě mrzí, že kniha existuje a ještě víc mě mrzí, že ji napsala žena.

Wisha
02.08.2022 odpad!

Jedním slovem - odpad. Ani nevím, co bych k tomu napsala. Nejsem žádný puritán, ani náhodou - šla jsem do toho s tím, že když už nic, aspoň mě to zalechtá v břiše, případně inspiruje. Jenže jsem se krutě sekla. Šimrání se nekonalo, místo toho jsem byla napůl znechucená a napůl uražená. Na rozdíl od hlavní hrdinky mám asi prostě nějakou hrdost, proto mi to připadalo nesmírně urážlivé, vulgární a šovinistické. Je něco jiného, když si dva lidé, třeba manželé, v rámci postelových hrátek řeknou nějakou tu peprnou vulgaritku. Ale slyšet hned při prvním setkání urážku a vzít ji jako lichotku... Nevím. Hlavní hrdinka pro mě prostě byla opravdu obyčejná bez špetky sebeúcty. Sorry, mamko, ale mě by nikdo nepřinutil nechat se urážet a obšťastňovat jen kvůli záchraně galerie. Proto jsem tomu příběhu ani nebyla schopná nějak uvěřit. Konec mě nepřekvapil, čekala jsem něco takového.
Už nikdy více!

Kikbook
24.07.2022 5 z 5

Šílenství...
Tohle je slovo které dokonale vystihuje tuto knihu. Když jsem ji brala do ruky měla jsem očekávání že to bude klasický erotický román, ale tohle bylo víc byl to příběh plný sex a neuvěřitelných kouzel které nemohl nikdo pochopit. Mělo to šmrnc, ano jak tady spousta lidí píše bylo to psané porno jenže ne klasický bylo to neuvěřitelné psané porno prostě úžasné. Jak jsem to četla tak jsem si neustále říkala že bych chtěla poznat autorku, to musí být zajímavý člověk. A schválně přiznejme si kdo z nás kdo to četl nechtěl být Monou úplně mě to chvílemi táhlo k myšlenkám že bych chtěla být jí bylo to prostě vzrušující a úžasné.

Ladeline
18.07.2022 5 z 5

Knihu jsem dočetla včera, během dvou dnů. Asi budu bílou vránou, ale mě se líbila. Počáteční téma prodeje svého těla za peníze mě nijak nepřekvapilo, už jsem se s tím v erotických románech setkala, vždy jsem měla pro hlavní hrdinky i pochopení. Moc se mi líbilo zakomponování představ z uměleckých děl, všechny jsem si vygooglila a něco se o umění přiučila, autorčin velmi zajímavý nápad. Když čtu erotický román, očekávám erotiku, zde byla drsnější a překračovala možná běžné hranice, ale i takové fantazie lidé mají a mě to nepohoršuje. Koneckonců i hlavní hrdinka díky tomu zjistila, co vlastně preferuje a potřebuje. Děj mi vyhovoval, nedokážu si moc představit, jak lépe obsáhnout měsíce ničeho mezi Malcolmovými návštěvami. S přibývajícími scénami jsem víc a víc kroutila hlavou nad nereálností, ale postupem času mi docházelo, že v tom budou třeba kouzla, nadpřirozeno, sny... a ano, ve snu může Malcolm celou noc a znovu a znovu. A samotný konec a jakési vysvětlení kdo je vlastně Malcolm a uvědomění si, jak se vše krásně prolínalo, mě osobně vyloženě nadchnul. Mám koupenou celou sérii a už se těším na další díl.

Michaela1234
10.06.2022 odpad!

Od této knihy jsem čekala prostě víc. Takové zklamání jsem snad nikdy nezažila. Kniha bez příběhu, romantiky, napětí. Vůbec nic jen sex, který nedává vůbec smysl na konci mě to už ani nepřekvapilo. Horší konec jsem snad ani nečekala. Stále jsem čekala na něco co bude dávat smysl a místo toho to byl pro mě opravdu odpad. Kniha u které jsem s hodně rozmyšlela zda ji dočtu, dočetla, ale tahle kniha mi nic nedala. I porno má větší příběh než takhle kniha. Přečetla jsem hodně knih, ale tohle je snad ta nejhorší co jsem kdy četla, trochu mi to mrzí.

jeany23
10.06.2022 4 z 5

Čekala jsem lechtivý román a hle - dostala jsem čistokrevné porno, bez romantiky a téměř bez příběhu. Sexu je tu požehnaně a rozhodně není popisován v jinotajích, chvílemi to připomínalo 50 odstínů šedi. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, jako nymfomanka co se s podezřelou ochotou prodávala. Apetit ústřední dvojky byl neskutečný. Malé plus dávám za nečekané závěrečné spirituální odhalení...P.S.:Nedoporučuji číst na jeden zátah, opakující se popisy souloží začnou unavovat. Čteno po kapitolách by to mohlo posloužit jako součást předehry :-)) .

Fidibus
07.06.2022 3 z 5

(SPOILER) "Udělej, co musíš, ale zachraň Rudou..." A přesně to Mona udělá - uzavře smlouvu s neznámým cizincem a de facto se prodá. Následuje sexuální fantazie na bázi scén dle známých obrazů. Za to dostává Mona umělecká díla a bojuje sama se sebou a svými myšlenkami. Nakonec ten sex chce a i jeho. Pointa, kdo je Malcolm, mne na základě recenzí nepřekvapila a nevadila mi. No, a konec mne pobavil.
Popisy autorka fakt umí a mě se to líbilo. Tohle čte většinou někdo, kdo ví, do čeho jde.
"Usmíváte se jako ďábel." "Ďábel se neusmívá. Ten se šklebí." "Mluvíte, jako byste ho znal." "Šokovalo by vás, kdybych řekl, že ho znám?"

Ewe291
06.06.2022 3 z 5

Knizne porno .... Inak to pomenovat neviem. Podla mna to bolo az prilis, autorka spojila porno a magiu a neviem co este a ten koniec no neviem.... Som rada ze mam len jednu cast a ostatne neviem ci si zozeniem. Mam od autorky aj knihu Sirena tak sa aj bojim zacat citat ..... Podla mna by mal pribeh oslovit zaujat ale tu to tak nebolo, ani jeden hrdina ma nezaujal a slovnik ako z druhoradeho porno filmu, clovek to cital ale akosy sa s tym nevedel "zžit" prosto tomu nieco chybalo. Rozmyslim si ci dam sancu ostatnym dielam autorky

Milujivuniknih
13.04.2022 5 z 5

Velmi originální erotický román s prvky fantasy a magie, jednoduchá, ale originální zápletka. Kniha byla velmi čtivá a moc se mi líbila inspirace obrazy.

evineckY
04.04.2022 3 z 5

Ráda čtu erotické romány, ale musí mít nějaký děj.
Bylo to s nádechem fantasy, ale nebyla to erotika, ale tvrdé porno od začátku
do konce. Nevím, jestli se pustit do dalšího dílu, ( v nejbližší době asi ne)
musí být na to nálada.

Michelleee
28.03.2022 3 z 5

Určitě obdivuji autorku za nápaditost "milostných scén". Určitě jsem ještě nečetla knihu kde bylo tolik takového sexu ..Také jsem nečekala tento konec a pořád nevím co si o tom vlastně mám myslet. Někdy si další díly přečtu.

Daduna
24.03.2022 3 z 5

Podle mě klasický, erotický román. Rozhodně oddechové čtení.

Kniholapka
13.03.2022

Slíbila, že udělá cokoli... tak přesně tahle drobná poznámka dala všemu korunu. I když už jsem pár lechtivých románků četla, něco takového jsem opravdu nečekala :D! Říkala jsem si, co to bylo za bizár??!! A nechápala jsem. Asi nemám tak otevřenou mysl....Na druhou stranu zas smekám. Takové originální dílo jsem ještě neviděla. Není to pro každého, možná se vám to na první dobrou ani líbit nebude. Je to však naprosto neočekávané a jedinečné dílo.

Knihomolka139
07.03.2022 3 z 5

Když jsem tuhle knihu dočetla, zakřičela jsem "Co to do háje bylo?!!!". Ale víte co? Bylo to sice velmi bizarní a extravagantní. Ale taky vážně originální, nepředvídatelné a zhltla jsem to celé během jednoho dne. Takže za mě super! Není špatné někdy upustit uzdu fantazii, i když tohle do mých představ úplně nezapadá.
Každopádně, všechna čest autorce.. Tohle někdo jen tak nevymyslí.

zbožňuju_knihy
27.02.2022 5 z 5

A víte co? Mně se to líbilo. Mělo to styl a odvahu.
Děláme to všichni, tady je jen popuštěna uzda fantazii. Jednou za čas mi takové dílko nevadí, ba je dokonce osvěžující.
Kniha je čtením pro dospělé a prudérní puritáni by se jí měli vyhnout obloukem. O romantické hlazení se totiž nejedná.
A pokračování? Někdy v budoucnu klidně.

eliska8983
13.02.2022 odpad!

Vyhnu se hodnocení hvězdičkami, tedy jako vždy když čtu knihu mimo "mé" žánry.

Především, anotace a propagace knihy jsou žalostné. Erotický román??? Ani zdaleka. Nemá to děj, určitě to neobsahuje ani záblesk romantiky, je to naprosto čistokrevné, surové, ničím neobohacené porno. Prostě pornografie zpracovaná do knihy. Takže k tomu přistupuje jako k pornu a vyhněte se zklamání z knihy.

Další věc... Postavy. Tak ty byly obě dvě opravdu... "Propracované", "inteligentní" a "zajímavé". Jejich dialogy, ty postrádaly jakoukoli smysluplnost. Ale vzhledem k zaměření knihy to asi odpovídalo.

Zápletka byla opravdu neotřelá, pokud se to vůbec nazvat zápletkou dá. A nevím, zda v pozitivním smyslu.

Spousta popisů se v rámci knihy opakuje.

Z porna se zde promítá xxx různých druhů a nebude se to líbit všem. Což nutně nemusí být špatně, aspoň vás kniha něčím šokuje a vyvede z komfortní zóny.

Nachází se zde spousta "wtf" věcí. Počet orgasmů u nich obou, nymfomanka protagonistka či neomezená výdrž protagonisty, fyzicky neproveditelné věci... Takže k tomu přistupujte jako k pornu s notnou dávkou fantasy.

mich_krat
10.02.2022 2 z 5

I přes nutkání knihu v polovině odložit a nechat být, nakonec moje zásada nenechat knihu nedočtenou zvítězila. Sice byla kniha čtivá a strany ubíhaly. Také zajímavý námět, originální zařazení umění, pěkný rozjezd, ale jakmile došlo ke schůzkám s Malcolmem, nestačila jsem se divit. Chyběl mi děj, nějaké dění mimo jejich společných nocí. Autorčině fantazii klobouk dolů, ale chvílemi už to bylo snad moc i na erotickou knihu. Dle mého škoda zajímavého nápadu, který se dal mnohem lépe pojmout a rozvinout.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975