Rozkoše zimy

Rozkoše zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180595/bmid_rozkose-zimy-qGi-180595.jpg 4 321 43

Rozkoše série

Extázi předchází bolest… Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem – notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti. Poté, co letadlo ztroskotá v odlehlém deštném pralese, jsou nuceni bojovat o přežití, a Abbie za Jackovou image filmové hvězdy zachytí záblesky komplikované povahy. A čím víc ho poznává, tím víc cítí, že působí na nějakou její niternou potlačovanou stránku... Abbie po návratu k normálnímu životu nemůže zapomenout, co se mezi nimi stalo. Její úsilí pochopit své trápení ji vede rovnou zpátky k Winterovi, který je právě tak posedlý jí. Ale pokud spolu mají vstoupit do vztahu, Abbie ví, že musí přijmout jeho skryté touhy… a uznat svoje vlastní. Už ji nezajímá nic jiného, než jejich opojné milostné dobrodružství a Abbie se nechává vtahovat hloub do Winterova temného srdce – a tajemství, které může všechno zničit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

The Pleasures Of Winter , 2013

AndreaP.
14.01.2014 3 z 5

Z knihy mám rozporuplné pocity. Poté, co jsem četla trilogii 50 odstínů..., tak mi to prostě připadá v mnoha věcech hodně podobné, stejné výrazy, situace a tak. Nemůžu říct, že by to bylo špatně napsané, to ne, čte se to skvěle, ale pořád jsem měla pocit, že todle už tady prostě bylo. Dle mě autorka udělala jednu chybu, a sice, že po úvodu, který se odehrává v deštném pralese, přesune děj pryč. Kdyby děj knihy byl ponechám právě v tom deštném pralese a tam by byl rozvinut příběh, byla by to bomba. Škoda. Nicméně kniha jako taková určitě stojí za přečtení, prostě oddechovka, ale asi opravdu nedoporučuji číst těsně po výše uvedené trilogii, spíše s větším odstupem.

gasolina
06.01.2014

Musím říct, že opravdu se nápadně kniha jak textem tak dějem podobá HONDĚ "padesáti odstínům". To samé, mladá slečna se zamiluje do zámožného nadlicky krásného muže a ten jí učí D/s hrátkám. Vše podobně padesáti odstínům, jak smlouva, tak i jeho stinná stránka. ona nezkušenná a nespokojená. Musím dát negativní komentář. Kdo je příznivcem "50ti odst...".tak nemusí ani tuto knihu číst, a raději je věrný Anastasii a Christianovi :)

Lilithen
23.12.2013 1 z 5

Ze začátku vypadala kniha velmi slibně, jelikož když už nic jiného, alespoň zasazovala děj do zajímavého prostředí džungle. To však skončilo již po sto stranách a následovalo to, co je známo z Padesáti odstínů něčeho. Obyčejná holka potká superbohatého a superkrásného muže a společně se vypraví objevovat její submisivní a jeho dominantní sklony. Sjednají si smlouvu. On pro ni posílá vrtulníky, ona "depčí", že jí chce naplácat. Těch podobností s "Odstíny" je tam až trapně moc.