Rozkoše zimy

Rozkoše zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180595/bmid_rozkose-zimy-qGi-180595.jpg 4 321 43

Rozkoše série

Extázi předchází bolest… Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem – notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti. Poté, co letadlo ztroskotá v odlehlém deštném pralese, jsou nuceni bojovat o přežití, a Abbie za Jackovou image filmové hvězdy zachytí záblesky komplikované povahy. A čím víc ho poznává, tím víc cítí, že působí na nějakou její niternou potlačovanou stránku... Abbie po návratu k normálnímu životu nemůže zapomenout, co se mezi nimi stalo. Její úsilí pochopit své trápení ji vede rovnou zpátky k Winterovi, který je právě tak posedlý jí. Ale pokud spolu mají vstoupit do vztahu, Abbie ví, že musí přijmout jeho skryté touhy… a uznat svoje vlastní. Už ji nezajímá nic jiného, než jejich opojné milostné dobrodružství a Abbie se nechává vtahovat hloub do Winterova temného srdce – a tajemství, které může všechno zničit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

The Pleasures Of Winter , 2013

snilek.holka
09.05.2016 3 z 5

Celkem jsem na rozpacích jak tuhle knihu ohodnotit. První polovina knihy mě pohltila zato ta druhá mě už trochu nudila. To kdy se Abbie ocitla s Jackem v deštném pralese mě opravdu bavilo. Protože i když jde o erotický román se kterými se roztrhl pytel, neslo to v sobě určitou originalitu se kterou autorka začala. Bylo i dost zajímavé číst jak se v v pralese snažili žít a mrzelo mě, že tomu autorka nevěnovala trochu více pozornosti.

Nemohla jsem si pomoct, ale knihu jsem srovnávala s 50 odstínů šedi. Prostě a jednoduše od těhle knih nic originálního nečekejte. Možná kdyby autorka zůstala v džungli byla by kniha o dost lepší, protože to opravdu bylo zajímavé prostředí se kterým se podle mě dalo dobře pracovat. Takže pokud hledáte příjemnou a jednoduchou oddechovku hurá do toho. Nic lepšího z toho asi nevyždímete :)

brablik
02.05.2016 2 z 5

Erotický román na způsob Padesáti odstínu...

avalonek
28.04.2016 4 z 5

Docela mě to i chytlo.Hezky se to četlo,byla tam cítit i ta chemie,ale zklamal mě ten konec.Takhle hnusně zakončený.Prostě by to mohlo bejt trošku víc rozvedený.Nemám ráda,když je to takhle útlý.Ale jinak v pohodě.

Zuzanka46
08.02.2016 3 z 5

Nejsem si jistá tím, jak mám tuto knihu ohodnotit. Půlka knihy se mi líbila, druhá půlka mě nudila. Co mě ale zaujalo, byla postava hlavní hrdinky. Je to snad můj první přečtený erotický román, kde hlavní hrdinka je sebevědomá žena se zajímavou kariérou. Za to palec nahoru :)

martiiinkajjj
29.12.2015 5 z 5

Tahle knížka byla první, kterou jsou četla z erotických románů takže je to pořád moje srdcovka jak se mi líbil děj tak i styl celé knihy ...:) i přes některé špatné hodnocení musím dát plný počet * * * * *, já jsem byla spokojená :)

evelýny
04.10.2015 1 z 5

Opět další pro mě zbytečná kniha. Po dočtení si druhý den skoro nepamatujete, o čem toto ,,veledílo" vlastně bylo. Já koukala, co všechno se dá napsat. Moji fantazii kniha nepodpořila.

trynitrix
06.09.2015 3 z 5

Mno takovej průměr, nenadchne ani neurazí, ale pořad mi tam něco chybělo a nevím co, sem tam mi něco nesedělo nebo chvílema děj byl přehnaný ale jako odpočinkové čtení to bylo fajne druhý díl Rozkoše léta byl lepší ;-)

johanka1
08.05.2015 4 z 5

Kniha nebyla špatná. Pro čas oddechu stačila. Navíc nebyla dlouhá, takže se dala přelouskat za dvě noci. Tento žánr je v dnešní době dost moderní. Moc jsem neočekávala, takže kniha nezklamala. Jen stále nechápu, jak může člověk s tak pevnými pravidly a tvrdý na jedné straně, být tak submisivní na straně druhé... a jak je to zavazující a jako droga....

jitka7
13.04.2015 3 z 5

Ta část po ztroskotání na pustém ostrově mě bavila, ale přišla mi docela krátká, uvítala bych, kdyby se tam stalo víc a pak už to šlo s příběhem z kopce. Přestávalo mě to pak bavit, bohužel.

Karolína18
18.11.2014 3 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Průměrnou submisivní ženu zcela v moci svého příliš nadřazeného dominanta. Četlo se to rychle, ale vlastně nebylo moc co. Příběh se mi zdál slabý a i když jsem podobné knihy už četla, některé pasáže mě překvapovaly, ne-li štvaly.

mmmisulka.r
30.10.2014 4 z 5

Podle hodnocení, jsem nic moc neočekávala. Ale nebylo to špatné. Je pravda, že děj byl místy nedomyšlený, dokonce jsem se párkrát musela vracet od pár řádek zpět, protože jsem měla pocit, že mi něco uniká nebo, že to špatně chápu. Ale nezdálo se mi to, pár takových hluchých a nedomyšlených míst tam bylo...
Jinak příběh slušný, další taková erotická klasika, co teď frčí. Vyloženě neuchvátí, ale ani neurazí. Je to pohodové čtení na jeden dlouhý večer. Nemám důvod nedoporučit, ale neočekávejte nějakou extra bombu. ;-)
Po přečtení jsem okamžitě sáhla po Rozkoších léta...celkem slibně se to vyvíjí, tak uvidíme. Autorky se podle mě ještě rozepíší, uvidíme, co nás ještě čeká.

adrianna0305
12.10.2014 1 z 5

Další ze série knih, která poukazuje na to, že klasické rande je již klišé a pokud si z postele neodnesete jelita od biče, tak nejste vlastně normální :-D :-D

kacaaba
02.09.2014 3 z 5

Kniha se četla pěkně, i jsem se dost nasmála, ale byl to velmi slabý příběh. Všechno se odehrálo hrozně rychle, některé věci nebyly v závěru vůbec dotažené. Jsem docela zklamaná. Čekala jsem trochu víc.

Samira
20.08.2014 4 z 5

Knížka se opravdu velice špatně hodnotí, čte se dobře to jednoznačně. První polovina džungle a následné maily se mi líbila opravdu moc, byl tam náboj i vtip. Druhá byla téměř doslovnou kopií odstínů, ale v podstatně tvrdší podobě. Závěr byl zase originální, ale úplně mě nenadchnul, příběh je evidentně nedokončený, což má doplnit krátká novela, která snad zlepší dojem z konce. Tři jsou skoro málo, ale čtyři moc. Ale protože je to takové čtivé letní čtení, tak dávám čtyři, hlavně za džungli!

dubakm
20.06.2014 2 z 5

První půlka byla hezká, mírně vtipná, ale pak se to opravdu zvrhlo na přesnou kopii odstínů.Takže ty dvě hvězdičky jsou jen a pouze za prales.

pethula
12.06.2014

suprová knížka...čekám na další knihy od této autorky :-)

Bet
03.05.2014 4 z 5

Kniha je zábavná hezky psaná a popis džungle super. Začátek knihu úžasný, úplně jsem to hltala. Po návratu domů to opravdu chvilka připomínalo 50 odstínů, ale mělo to i něco nového v sobě.
Opět jsme u toho zase srovnáváme :)

Laf
19.04.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Dobře napsaná, sem tam vtipné hlášky a ani napětí nechybí. Doufám, že brzy bude nějaké pokračování :)

marsel
05.02.2014 4 z 5

Moc pěkná kniha i když se tam něco opakuje.Hlavně se dobře četla.

Blanka23
20.01.2014 3 z 5

Kniha je v porovnání s dalšími v tomto žánru dobře napsaná. Myšlenka umístění postav do džungle mně osobně příliš neoslovila a ani zbytek knihy příliš nenadechl.