Rozcouraná duše

Rozcouraná duše https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352922/bmid_rozcourana-duse-oEz-352922.jpg 3 37 16

Jedna z nejprodávanějších autorek (Důchodkyně nestřílejte a řada jiných) přichází s další knížkou, v níž líčí své pojetí aktivního života ženy po šedesátce. Má čas na sebe i na své záliby, je vyzbrojena šarmem i elegancí, a především díky životním zkušenostem je schopná vnímat svět kolem sebe s humorným nadhledem. Autorčiny úsměvné příhody potvrzují, že není podstatný věk, ale přístup k životu.... celý text

Čokoláda
17.03.2022 5 z 5

Ráda čtu knížky Marcely Mlynářové, umí si život užívat a poutavě a vtipně zde popisuje své cestovatelské zážitky.

pagac17
18.01.2021

Poprvé čtu jako muž tento román, zaujal mě, jako důchodkyně sepsala zajímavý děj míst, která dosud navštívila, nechybí k tomu její humor, je to podnět pro ženy jejího věku a i mladší, jak se pobavit. jsem velmi spokojen, budu se snažit získat další její publikaci

Hakl54
20.12.2020 2 z 5

Ráda cestuji a většinou také sama. Knihy paní Mlynářové mi dodávají odvahu k dalším cestám, a že to také zvládnu. Obdivuji její elán a apetit, ale to je asi tak vše. Její knihy se stále opakují a popisy zajímavých míst začínají být stručné.

Zuzulka30
14.10.2020 1 z 5

Tentokrát mě kniha od autorky vůbec nesedla. Nebavilo mě to, chtěla jsem knihu odložit, ale nejsem ten typ, takže jsem poctivě dočetla a jsem ráda, že to mám za sebou.

fénix56
14.09.2020 2 z 5

Moje první kniha od této autorky. Čekala jsem od ní trochu víc... Líčení různých výletů bylo občas prošpikováno nějakým vtipným postřehem, ale bohužel bylo víc takového nemastného neslaného popisování stylem: šla jsem tam, viděla jsem to nebo ono atd.

Analady
20.06.2020 2 z 5

Po dlouhé době jsem se k této autorce zkusila vrátit, ale její popisy z cest mě moc nebavily. Na druhou stranu nemůžu říct, že to bylo vyloženě špatné. Tři hvězdy dávám knihám, které mi přijdou fajn. Jelikož se mi do čtení této knihy moc nechtělo, musím dát jen 2,5. Chválím ilustrace.

hapac
04.12.2019 3 z 5

Mě cestování s autorkou baví - Skandinávie, Itálie i Šumava moje top destinace. Takže děkuji za postřehy i připomenutí a tiše závidím její elán a vztah k životu.

cori
15.11.2019 2 z 5

Jedná spíše o soukromé zápisky z cest. Opravdu nepotřebuji vědět, co si dala autorka k obědu, jestli šla po červené nebo modré turistické značce a pod který stromeček si šla odskočit. Autorka je atypická česká důchodkyně - ve svém okolí neznám žádnou sedmdesátnici, která by si mohla dovolit jet během jednoho roku na zájezd po Skandinávii, do Itálie, na Šumavu, do lázní a ještě si užívat na chatě. Přeji autorce pevné zdraví a další cestovatelské zážitky, ale nemusí všechny zápisky cpát nakladateli.

ElfkaEleanor
30.08.2018 1 z 5

Knihu považuji za poměrně suchý a velice stručný popis cest. Zážitků a děje je tam jen velmi poskrovnu. Další knihu si rozhodně nepřečtu.

BaNaMa
29.05.2018 2 z 5

Moje první kniha od této autorky a nějak jsem se nemohla začíst.

Pechule
09.01.2018 4 z 5

Mlynářová se čte velice pěkně, ale dřívější knihy s různými životními příběhy mě bavily víc než knihy ve formě cestovatelského průvodce, ke kterým stále více směřuje.

ladahoff
12.12.2017 5 z 5

Autorka opět nezklamala.

Hanuja
10.11.2017 4 z 5

Od této spisovatelky jsem četla první knihu. Bylo to příjemné čtení neboť také moc ráda chodím do přírody, do hor, miluji turistiku. Dosti mi její knížka připadala, jak turistický průvodce. Líbí se mi její přístup k životu. Život se musí prožívat a né odžívat. V každém věku.

maryzka
30.10.2017 1 z 5

Po přečtení knihy .. Okouzlené duše to byla příjemná oddechovka. ale souhlasim s komentáři přede mnou. Asi autorka ztratila inspiraci pro svoje knihy-

alnahu
19.10.2017 4 z 5

S chutí jsem si přečetla další oddechovku od této autorky-sice jí až skoro závidím její elán pro stále cestování. Opět čtivě popisuje její prožitky z cest ,jak v cizině ,tak i v česku a nezapomíná popsat i zážitky na své chalupě. Podle paní Marcely by se dalo cestovat po krásách českých. Líbí se mi její životní krédo : “Život nedožívám, ale prožívám.“

mariva
14.09.2017 2 z 5

Autorčiny knížky jsem měla ráda, ale dnes je čtu spíš už ze setrvačnosti. Událostí ze života, které byly psány s humorem a nadsázkou s věkem ubývá, cestovatelské popisy jsou stále podrobnější.