Prekliaty princ

Prekliaty princ
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373994/bmid_prekliaty-princ-3oH-373994.jpg 4 1651 1651

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má všetko, čo na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale Reedovi nikdy nezáležalo na ničom okrem rodiny, kým sa v jeho živote neobjavila Ella Harperová. To, čo sa pôvodne začalo ako prejav čírej nenávisti k otcovej zverenkyni a plán, ako jej urobiť zo života peklo, sa postupne zmenilo na túžbu mať Ellu po svojom boku a chrániť ju. Stačila však jedna zbytočná chyba a Ella ušla z Reedovho náručia. U Royalovcov nastal zmätok. Reedov svet sa rozpadá, Ella ho odmieta a tvrdí, že sa navzájom ničia. A MOŽNO MÁ PRAVDU. Tajomstvá. Zrada. Nepriatelia. S ničím podobným sa Reed doposiaľ nestretol. Ale ak chce získať svoju princeznú späť, musí dokázať, že on za jej lásku stojí. Prekliaty princ je druhý diel knižnej série o bohatej rodine Royalovcov.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Broken Prince , 2016

josska
15.12.2017 3 z 5

Knížka se četla pěkně a ten konec opět překvapivý...

martina5069
13.12.2017 4 z 5

Druhý díl z pohledu Reeda mě do půlky knihy moc nebavil pak se to zas rozjelo jako u prvního dílu super :-) Ella se mi zdála být k Reedovi krutá a trochu hloupá, že si nenechala nic vysvětlit. Neustálé chci tě nechci tě no ale vzhledem k tomu, že jde o druhý díl tak tam autorka musela něco vecpat. Kniha je plná tajemství a intrik, konec knihy mě donutil ji zavřít s otevřenou pusou, to sem jako fakt čuměla. Suma sumárum dáme 3,5 hvězdičky a půlku za obálku :-) Šup na třetí díl :-)

alzbeta4340
10.12.2017 4 z 5

Konec se mi nelíbil, něco hodně podobného jsem četla už ve dvou jiných sériích. Tak šikovné autorky mohly vymyslet něco originálnějšího, svým způsobem složitějšího a neusnadňovat si práci.
Nevím, jestli je kniha vhodná pro dospívající, kterým je oficiálně určená. Svět Royalů je čirá fantazie a musí se tak brát. Nás, ostatní čtenářky, ale může pobavit.

mikika
03.12.2017 2 z 5

Ach jo, slabší než první díl, vlastně se z toho stala málem až telenovela. A ten konec? Hotový Dallas!

lenkaabooks
02.12.2017 3 z 5

To, co se mi líbilo na prvním díle, zde chybí. Pořád je to čtivé, ale už ne tak svěže sarkastické. Přečtu si i třetí díl a pak se vrátím k četbě přiměřené mému věku :-)

barborelka
26.11.2017 3 z 5

Jednička byla mnohem lepší, ale zase ten konec wauw.....

Smiragl
17.11.2017 3 z 5

občas si člověk může dovolit ponořit se do ne příliš hlubokomyslné literatury, ve které je většina věcí jasná hned od začátku a která je plná klišé. Jen to nesmí být moc často, aby si nepokazil vkus :D

Tery702
09.11.2017 5 z 5

Nádherné! Lepší než prví díl. A ten konec? Hned musím číst třetí díl!!!

SeverusSnape
08.11.2017 5 z 5

Skvělé, první díl se mi sice líbil o trochu víc, ale i tak paráda. Čtivé, nápadité.

luciefeix
08.11.2017 5 z 5

čtivé , napínavé a plné překvapení

AnickaMufinka
04.11.2017 5 z 5

dalsi dil..dalsi prekvapeni..co jedno..x prekvapeni..hltam stranku za strankou:)

Zebra01
29.10.2017 5 z 5

Tento díl je nejlepší z celé série, a přestože jsou dvojčata Royalovi postavy vedlejší, mám je asi nejradši.

Š.Ala
27.10.2017 3 z 5

Moc mě potěšil i Reeduv pohled. Nicméně mě kniha začala bavit až v posledních 30% knihy a závěr mě nutí čist i poslední díl. (nevím zda si nemám říkat bohužel...)
Docela mě zklamal překlad, různé přirovnání, která se snaží přiblížit českému čtenáři bych ještě pochopila, ale souhvězdí Velkého vozu asi v Americe sledovat nemůžu, ne? Teda jestli si to správně ze školy pamatuji.
Asi knihu raději ani nebudu hodnotit.

Ewik
26.10.2017 5 z 5

Na pokračování z Reedova pohledu jsem se moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Bylo to osvěžující, konečně mužský pohled na věc. Děj je přímo prošpikovaný napětím, jiskřivým vtipem žhavou láskou, pořádně zamotanými vztahy a naprosto nečekaným finále.
Příběhu jsem okamžitě propadla a hltala stránky rychlostí, že během půl dne byl konec. Fakt nechápu, jak se to mohlo stát. Autorka znovu dokázala, že i z klišé umí vykouzlit příběh, který překvapí a také díky neskutečně čtivému stylu uteče jako mrknutím oka. Prostě se nad ním zasníte a necháte se Royaly pomalu ničit.
Hurá na další díl!!

19.10.2017 5 z 5

Super čtení.

V3runecka
17.10.2017 5 z 5

Nejlepší díl z celé trilogie rozhodně.

susinka
13.10.2017 4 z 5

Parádní!! Jen mi vadí povaha Reeda, bohužel v něm je na můj vkus moc vznětlivý a nasilný a takové povahy osobně nemám ráda. Takže za mě je Ella odvážná, že jde do takového vztahu :-D Ale hezké počtení!

Peace
10.10.2017 5 z 5

"Nikdo ti nezaručí, že budeš šťastná, když jsi bohatá."

Tak tohle je opravdu návykovka! Sice příběh chvilkami zabíhá do krajností, ale to je mi jedno - potřebuju další díl!! :o))

IvankaM
05.10.2017 5 z 5

Přečteno za pár hodin.
Panebože já to miluju. Je to dost přitažený za vlasy a připomíná mi to trochu tím šílenstvím Gossip Girl, ale to šílentsví je na tom nejlepší!
Okamžitě jdu na další díl.