Padlý dědic

Padlý dědic
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 917 917

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

Damienronnie
17.08.2018 2 z 5

Zatiaľ najslabší diel , knihu som čítala 2 dni :O

Marie560
16.08.2018 5 z 5

Napětí, poutavý děj. Super kniha.

tmaierova
16.08.2018 5 z 5

Poskvrněná koruna- Bylo velmi zajímavé nahlédnout do života nejstaršího bratra,který byl v ostatních dílech opravdu vzdálený a k slovu se dostal je málokdy. Ale i přes to bych osobně řekla,že by autorky měly dotáhnout dějovou linku novely. Já osobně bych tam dala víc minulosti.
Padlý dědic- Když jsem zjistila,že se ke slovu konečně dostane Easton Royal skákala jsem do vzduchu radostí.Ale i když mám Eastona v lásce,musím uznat,že se místy v této knize choval jako d*bil. Jistě celý život po něm holky bezhlavě skákaly a když ho poprvé nějaká odmítne je to jistě šok. V celé knize mě asi nejvíc štvala Lauren,iritovalo jak má omotaná dvojčata kolem prstu.
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER!!!!!

Ten konec to co bylo? Jako kdo se zmohl na víc než si jen lehnout na postel a brečet? Ale mám pro vás dobrou zprávu SEBASTIAN ŽIJE. Četla jsem poslední díl v angličtině,protože mi to nedalo.

ajla5
15.08.2018 4 z 5

Na část o Eastovi jsem se opravdu těšila. Vždyť víte: Easton, přece. Reed je samozřejmě skvělý a horoucí a tak věrný! Gideon mi přijde vzdálený a tak to asi má být. Ale zpět k padlému dědici. Easton je zářivý, všechno je s ním tak snadné jako dýchání a každé dvě minuty vás sežehne jeho samota. A pak znovu ta záře. Líbí se mu Hartley a to jako velice. Když ji nemůže oslnit po eastonovsku, rozhodne se polepšit a stát se jejím rytířem. To pak je kolotoč zkázy a ohňostroj marnosti v jednom. Až jsem se rozbrečela nad jeho snahou, následnými selháními, vztekem a kopáním okolo sebe. Je mi to líto, Eastone. Ale abych se tu už dlouho nerozněžňovala, jak mu řekla Hartley: Ty nejsi hrdina, ale padouch.

Tu pátou hvězdu jsem knize nedala kvůli otevřenému a přiznejme si to, děsivému konci. Nejradši bych tam vlítla a všechny ty chlapečky zachránila, ale to bych mohla skončit za katrem. Jsem prostě máma dvou kluků,no.

1moniccka
13.08.2018 4 z 5

Za mě to byl nejslabší díl i když byl s vím způsobem jiný.Poskvrněná korunka byla strašně rychle ukončena.padlý dědic doufám že to nebude podle nazvu knížky pravda skončilo to hrozně už se nemůžu dočkat pokračovaní hlavně ať to skončí dobře jinak to nedočtu bez slziček

tereza..23
12.08.2018 3 z 5

Poskvrněná koruna:
Čekala jsem víc. Když Ella nastoupila do Aston Parku, byla to právě Savanna, kdo ji varoval, aby se držela dál od Royalů. Nechápu tedy její chování v tomhle díle.
Za prvé: Podvedl ji. Se starší ženskou.
Za druhé: Poslala mu fotku, když byla nezletilá. Vážně, na co sakra myslela?
Za třetí: Chovala k němu nenávist tři roky, myslím. A najednou to dokáže jen tak odpustit? Sakra on ji podvedl. Ano, jsem zrovna jedna z těch, které nevěru neodpustí. Dobře, Gideon to udělat musel ale přišlo mi to strašně.. rychlé. Párkrát se pohádali, ona přiznala, že ví, proč ji podvedl a najednou ho zase strašně moc miluje..? Nevím..moc mi tenhle jak bych to nazvala..půldíl nesedl

Padlý dědic :
První by mě zajímalo, jestli Sebastian opravdu umřel. Doufám, že ne. Knihu jsem četla dva dny. Měla bych to asi i rychleji ale tenhle díl mě úplně nepohltil. Felicity je mrcha to je jasné. Nevím Reed a Ella mi víc sedli. Je zajímavé vidět to z Eastonova pohledu. Asi takový TEN okamžik, který v knize nastane byl, když se otec Hartley zmínil, že jeho otec by mohl být Steve a následná nehoda na konci. Určitě jsem ráda, že jsem si přečetla další díl ze série Royalové ale k tomuhle jsem se zatím nejméně upnula.

MarKy95
12.08.2018 5 z 5

Knížka je čtivá, zajímavá. První část mě moc nebavilo, bylo to takové moc rychlé... Každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne a nemůžu se dočkat.

Petra38
09.08.2018 3 z 5

Uff no nevim jak to presne rict ale podle me to byl nejslabsi dil ze serie. Od Eastona jsem cekala vic. Vlastne jsem se na nej tesila, je to takovy rebel. Co se tyka Gideona tak to bylo takovy hrc- prc a najednou ho Sav zase hrozne milovala? No dobre no ,bylo to takovy nedotazeny. Proste tento dil ze me vykresal emoce az na uplnem konci pri te nehode s dvojcaty, to me sakra mrzi....

ajak
09.08.2018 5 z 5

Je velice zvláštní se dostat do Eastonovi hlavy :D

Arianne
09.08.2018 3 z 5

Celkem se mi to líbilo. Určitě je to velmi čtivé, stránky ubírají jako nic a za chvíli se řítíte ke konci. Nevím, buď je to tím, že střední mám dávno za sebou a ty jejich intriky mi přijdou zcestné, zbytečné a dětinské, možná nejsem ta pravá jižanka, abych to pochopila. Ale nějak nejsem schopná najít cokoli sympatického na takové postavě jako je Easton. Kdyby kdokoli do sebe otočil 3 flašky tvrdého chlastu, skončí v nejlepší případě na zemi v nejhorším v nemocnici, ale rozhodně se nejde procházet po pláži. Ella tu byla za totální blbku, tak arogantní a protivná, až jsem si říkala, jestli je to ta samá osoba. Hartley byla snad jediná, kvůli komu to stojí za to číst.
Co je mi líto, tak že Poskrvněná koruna byla tak zkratkovitá. Gideon by si zasloužil mnohem více místa, jak to se Savannah zkoulel, bylo ve finále trochu o ničem a je to neskutečná škoda. Rozhodně by stálo za to jejich příběh víc natáhnout, napnout a nenechat se lapit tak rychle. Nechápu, proč nemohl mít samostatnou knihu, nemusí být přece všechno nutně trilogie.

jani.ruzicko
09.08.2018 5 z 5

Tak jo, z toho konce mám fakt paniku.. jako vážně jsem dost vyděšená, jak tohle dopadne :-o taky jsem na sebe naštvaná, že jsem nepočkala na další díl, abych mohla hned navázat... =/ no, ještě že to nebude už dlouho trvat =)

Easton je prostě Easton a můj oblíbenec nezklamal. Když se chová k lidem, které má rád, ochranitelsky, je velmi těžké si ho nezamilovat, pokud ale má ty své jiné nálady, výlevy a nelogické "boty", nejradši bych mu za to nakopala! =)
Ovšem Hartley a její podělaná rodina, to je taky něco. Pokud by se ke mně takto chovali, rozhodně bych je neprosila, aby mě vzali zpátky. Ale asi se to dá pochopit, díky její mladší sestře.

Příběh Gideona a Savanny byl milý, ale bohužel krátký. Je to zvláštní, v předchozích dílech mi Gid přišel jako blbec, ale v Poskvrněné koruně mě velmi překvapil, v dobrém slova smyslu.

Takže určitě do toho a těším se na pokračování. =)

TTwigy
09.08.2018 4 z 5

To jako fakt? Co to je za pitomý konec..!!!!! No jen doufám, že následující díl bude brzo.. Klidně mohla být jedna kniha o Gideonovi a jedna o Eastovi...než příběh jednoho bráchy zkrátit a druhého useknout v tom nejnapínavějším....horší jak nějaká telenovela :-D

Romish
07.08.2018

Kniha určitě nezklamala :) Příběh Reeda a Elly mi možná přišel o něco zábavnější protože Ella byla taková od rány a nemazlila se s nikým ale i tak jsem spokojená. Příběh Gida a Sav mohl být delší ale nevadí. Na Easta sem se těšila a pohled do jeho mysli stál za to. Poslední díl jsem si přečetla v originále a stejně sem si ho objednala i v češtině, rozhodně něco co nesmí chybět v knihovně :)

Mininka
06.08.2018 5 z 5

Co jiného k tomu dodat než... Kdy už sakra bude další díl? :D

Poskvrněná koruna - trochu mě zamrzelo, jak to rychle skončilo. Těšila jsem se, jak bude Gideon dýl přesvědčovat Savannah o tom, proč je pro ni ten pravej. Nicméně bylo supr číst si jeden příběh o něm, jelikož v předchozích dílech neměl až takový prostor stejně jako Easton.

Padlý dědic - nakouknout do Eastonovi hlavičky bylo skvělý, jeho zvrácená mysl mě nadchla! Jen ten konec proboha!! Jak to mohlo vůbec takhle skončit?!

fa.sci.ko
06.08.2018 4 z 5

Na Eastona jsem se neskutečně těšila, protože je to prostě Easton, kterého si nešlo v předešlých dílech nezamilovat, a rozhodně nejsem zklamaná. Nemůžu sice říct, že bych byla stejně nadšená jako po přečtení prvních dvou dílů Royalů, ale musím uznat, že autorské duo si udržuje laťku pořád dost vysoko.

MarkettT
05.08.2018 5 z 5

Příběh Savanny a Gideona, byl fajn, jen by si zasloužil vlastní knihu a ne jen zkraceninu. Chování Eastona mi k nemu nesedelo a to samé u Elly, jinak kniha byla moc fajn :)
Snad tentokrat ,můj koment opět nepřesunou:D

Evka3814
04.08.2018 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení,tato autorka nezklame. Eastona sem si hned oblíbila;) každopádně ten konec mě dostal,už se nemůžu dočkat pokračování

wesia
03.08.2018 4 z 5

Po Papirove princezne asi nejlepsi dil... Neni to vubec spatne, ale uz tech intrik (i z predchozich dilu) je nejak moc.... Easton se mi libil vzdycky ze vsech nejvic, ale nektere pasaze mi prisly trochu absurdni. Ukonceni? Proste si kupte dalsi dil☺

LilianaFalcon
03.08.2018 3 z 5

Ono by to nebylo tak špatné... Je to krasně čtivě napsané, takže vám to nedá a prostě budete číst. Jen těch intrik je tam vážně hodně, Eastona mám docela ráda, jen nemám pochopení pro to, jak netečně všichni řeší jeho alkoholismus.

Kristyna.20
03.08.2018 4 z 5

Jak mě příběh Elly a Reeda vůbec nebavil, tak tohle se mi moc líbilo!
Novela o Gideonovi a Savanně nic moc, takové vlažné čtení - neurazí, ale ani nenadchne. Za to Easton mě bavil moc, hlavně tedy ta bomba, která vyplula na povrch. Měla jsem už během čtení určité podezření. A ten konec... to je hřích, to takhle ukončit :) Moc se těším na pokračování!

Erin Watt
americká