Královsky obdařen

Královsky obdařen https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506791/bmid_kralovsky-obdaren-LQ2-506791.jpg 4 146 28

Royally série

Každý ví, že práce osobního strážce s sebou nese jistá pravidla: Nikdy neztrácej pozornost, nenech se rozptýlit a nezamiluj se do klienta. Sexy bodyguard, Logan St. James, tato pravidla dodržuje, ovšem jen do jistého okamžiku – než dostane za úkol hlídat Ellie Hammondovou, sestru Olivie Hammondové, která se provdala za prince. Ellie se do Logana zamiluje na první pohled, ovšem kvůli jeho masce chladného profesionála, zpočátku netuší, že jsou jejich sympatie vzájemné. Bohužel šťastný konec se nekoná ani ve chvíli, kdy se Ellie rozhodne sebrat odvahu a svěří se mu se svými city. V cestě za společným štěstím před nimi stojí hned několik překážek. Překonají je, nebo se jimi nechají navždy rozdělit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Royally Endowed , 2017

milst
28.02.2023 5 z 5

opět skvělá kniha :)

Ralemo
27.02.2023 5 z 5

Třetí skvělý díl o královské rodině a příběh o mladé Ellie, která se tajně zamiluje do svého ochránce. Kniha hezky navazuje na předchozí díly, čte se krásně, děj je zajímavý se spoustou zápletek, dramat, ale nakonec vše skončí tak jak má. :)

keiko33
26.02.2023 3 z 5

Tak to bolo také rýchle a rozkuskované. Láska ktorá sa rokmi utužovala. Dialógy boli vtipné, no sex bol dosť cez. Celé roky to medzi nimi pomaly iskrilo, no potom to autorka zabila drsným opisom sexu. Proste mi to na tie postavy nesedelo. Normálne mi to kazilo dojem z knihy. Celý čas si držali od seba odstup a potom si to rozdajú na mieste, kde ich načapu? A ten koniec bol až príliš sladký.

hana1039
26.02.2023 5 z 5

Skvělá víkendovka , i vtipné dialogy, prostě pohádka :-))

mich_krat
24.02.2023 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a přečetla ji na jeden zátah. Čekala jsem další jednoduchou romantiku, ale příběh, humor a hlavní postavy mě donutily nepustit knihu z rukou až do samého konce. Dlouho jsem nebyla tak překvapena z knihy, od které jsem moc velké očekávání neměla. Na někoho by mohl být příběh až moc rychlý, mně se ovšem líbilo, že nás autorka stručně provedla jejich vztahem od počátku až do konce, v rámci několika let. Hlavně oceňuji postupné vyvíjený vztahu - poslední dobou mi všechny knihy v tom žánru přijdou uspěchané, zaměřené spíše na postelové scény a obsesi, než na vztah a charakter postav. Zde vše plynulo tak postupně a uvěřitelně, že jsem při jejich prvním polibku sdílela s Ellie všechny ty emoce. Ve výsledku je to možná jen další pohádka na námět bodyguard x svěřenkyně, ovšem autorka i do tohoto ohraného námětu zvládla zakomponovat vše, co by dobrá kniha měla mít, a já si její čtení opravdu užila.

anna7852
15.02.2023 4 z 5

Elli s Loganem nezklamali,opět krásná pohádka:)

Matri
10.02.2023 4 z 5

Bolo to dobre, bolo aj vtipné a hlavne bolo to rýchle.. Sice v deji ubehli roky, ale celá kniha bola doslova jednohubka. Oproti predošlým dvom knihám to bolo trošku slabšie, hoci obaja hlavní hrdinovia boli fajn, no aj tak zo série asi najslabšie. Ale teším sa na ďalší diel Kráľovsky tva!

KlosKa
09.02.2023 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série. Já jsem na ty bodyguardy asi nějak ujetá :D

romantika

Emma Chase