Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu

Je konec školního roku, děti se nemůžou dočkat prázdnin! Oliver dostal dopis s pozváním od Marici – chtěl by zase strávit léto u moře? Cožpak o to, Oliver bývalou spolužačku miluje od první třídy, a když se měla vrátit do rodného Chorvatska, byl smutný. Ale pak přijel i s tatínkem za ní, a společný měsíc u moře byl báječný. Tentokrát však má Oliver letět sám, zvládne to? Určitě! A tak Oliver prožije s Maricou a chorvatskými kamarády úžasné dobrodružství. Téměř detektivní. A bude to právě Oliver, kdo všechno objasní! Volné pokračování knih Rošťák Oliver, Rošťák Oliver a Marica čarodějka...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207523/rostak-oliver-a-korale-pro-morskou--207523.jpg 3.912

Kniha Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu

JankaV80
07.02.2017

Kniha s jednoduchou detektivní zápletkou. Synovi se knížka líbila. Já měla trochu problém s textem (skladbou vět), tak jsem si ho upravovala. Kniha je doplněna moc pěknými ilustracemi.

kuky921
26.11.2015

Pěkný prázdninový příběh, ale děti moc nezaujal. Ilustrace jsou velmi pěkné.

reader.007
10.01.2015

Asi jsem povrchní, ale zase mne k četbě knížky přitáhly ilustrace. A je vidět že Zdenka Krejčová je nejen vynikající ilustrátorka, ale při volbě svých zakázek má navíc výborný vkus. Pěkně vykonstruovaná zápletka nedlouhé ale čtivé knížečky, bezvadné čtení pro pokročilé malé čtenáře.

MartinaF
17.07.2014

Detektivní příběh o tom, kdo rozbořil hrad z kamínků a o lidském chování. Knihu vřele doporučuji, protože autorka píše velmi zajímavě a poutavě.