Za hranicí nevinnosti

Za hranicí nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233975/bmid_rosemary-beach-za-hranici-nevinnost-A3G-233975.jpg 4 610 80

Rosemary Beach série

Rush a Blaire se k sobě vůbec nehodí. On je bohatý syn známého rockera, Blaire jen obyčejná holka z malého alabamského městečka, která nedávno přišla o mámu i střechu nad hlavou. Co ty dva spojuje? Když se konečně zdá, že by se Blaire mohla odrazit ode dna a být zase šťastná, všechny jistoty se jí znovu hroutí. Když se dozví pravdu o Rushově sestře, kterou před ní Rush i všichni v okolí tajili, je pro ni skutečnost, že jí celou dobu lhali, natolik bolestivá, že se rozhodne opustit Rosemary Beach a nikdy se nevrátit zpět. Zároveň si uvědomuje, že Rushe nedokáže přestat milovat, není si ale jistá, jestli mu bude moct někdy odpustit. Vrací se zpět do Alabamy, do rodného městečka, které je pro ni posledním útočištěm, v naději, že snad někdy na uplynulé nejkrásnější léto v Rosemary Beach dokáže zapomenout. Okolnosti se ale nečekaně změní a Blaire se opět ocitne v Rushově blízkosti. Dokáže v sobě najít odvahu znovu mu důvěřovat?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Never Too Far , 2013

muchomurka
27.12.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila a dobře se četla, ale teda Blaire bych kopla za to její příšerný chování do kotníku. To, že na konci prvního dílu utekla, to bylo děsný, ale tady se nechovala o nic líp. Chudák Rush, ta nejistota, jestli ho znova odežene či uteče, musela být děsná. Jo, situaci se sestrou mohl zvládnout s větší noblesou, zvlášť, když, jak připustil, tu pro ni vždycky byl a všechno za ni řešil a platil. Ale zase Nan mohla pochopit, že je zamilovaný a snažit se Blaire přijmout a vyjít jim vstříc.
Na tomhle díle mi nejvíc vadil ten tón vztahu Rushe a Blaire, kdy ona se chová jako praštěná a on je pořád v nejistotě. A to, jak B. říkala, že už nechce lhát, tak proč se podle toho neřídila? Místo aby si domýšlela katastrofické scénáře, stačilo by si s Rushem narovinu promluvit a bylo by po problému... (A teda i po knize, pravda...)
Ale přesto všechno - jsem spokojená a příběh nebyl špatný :-)

luciefeix
21.12.2015 3 z 5

nelíbilo se mi jak prehaneli s tehotenstvím , bylo to velikosti oříšku oni dělali jak kdyby měla rodit za par minut , pote mnozství sexuálních scen ,.. ale jináč opet poutavý příběh

Markett
15.12.2015 4 z 5

Upřímně řečeno se mi první díl líbil více, i když tenhle nebyl špatný. Hrozně mě štvalo to, jak byla Blaire pořád nedůvěřivá a než něco pořádně zjistila, hned dělala ukvapené závěry. Tohle mi trochu vadilo a dle mého to ubíralo na kvalitě, místo těchto scén tam možná mělo být něco jiného. Ale jako oddechovka parádní, dám 4 hvězdičky, je to nenáročné čtení, sice s předvídatelným dějem, ale je to taková pohádka pro holky a rozhodně se mi líbí obálka. :)

Kačík
13.12.2015 3 z 5

Děj byl tak trochu předvídatelný, takže mě happyend ani moc nepřekvapil. Oproti prvnímu dílu byl ten druhý takový nemastný neslaný.

Lenka.Vílka
17.11.2015 2 z 5

I přes všechny mé vyhrady prvnímu dílu, se mi děj vlastně líbil. To o druhém říct až tak moc říct nemohu. Nejdřív jsem se nudila, ale potom...jsem se nudila dál. Nic překvapivého, ale děj šel dopředu, tak jsem četla. Pro mě průměr, na který hned zapomenu. Škoda.

Haňulec
13.11.2015 5 z 5

Opět krásné čtení. Velmi mě rozčilovala ta jeho rodina a líbila se mi starost Woodse. Knihu mohu doporučit. :-)

Spoiler:
Dostal se ke mě neoficiální překlad třetího dílu Forever too fall a mohu říci, že se čtenáři mají na co těšit.

Yana-66
17.10.2015 4 z 5

Opět krásné čtení. První díl byl o kapku lepší.

Terka18
04.10.2015 5 z 5

Opět krásná knížka, jinak to ani nejde napsat. Jsem romantik a velkej, takže se mi knížka vkradla do srdce hrozně rychle, vlastně obě od autorky. Rush je prostě zlatíčko, i když bych ho za některé věci, které Blaire provedl praštila a neodpustila bych mu tak rychle, ale nejde si ho nezamilovat. Skvělé pokračování prvního dílo, podle mě se i všechno vyřešilo, další díl by ani nemusel být. Za mě rozhodně 5 hvězd.

Ewik
01.10.2015 3 z 5

Blaire stále nemám ráda. Trpí komplexem obětního beránka, je nemilovaná, nechtěná a na všechno sama. Takhle na mě celou knihu působila. Zato jsem si mnohem víc oblíbila Rushe, Beth a Woodse.
Autorce se musí nechat, že to napsala čtivě, i když je to už hodně nastavované, ale i tak jsem si četbou zpříjemnila odpoledne.

JanaDor
01.10.2015 4 z 5

V tomto díle jsem vnímala hodně nastavované kaše, která k tomu byla přeslazená. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Chtěla jsem vědět, jakým směrem se bude ubírat vztah hlavní dvojice – Blaire a Rushe. Ale jednou stačí. Pokud jste velcí, ohromní, ba obrovští romantici, tak se vám příběh bude líbit se vším všudy.

dudunka
24.09.2015 5 z 5

Krásné pokračování Rush byl úžasný jako v prvním dílu neuvěřitelně čtivá kniha těším se na další díl ;)

Samira
20.09.2015 5 z 5

Pokračování splnilo má očekávání. I přes krátkou stopáž, dokázala autorka do knihy dostat spoustu děje a ještě víc emocí. Někdy mě oba pěkně štvali, ale působilo to uvěřitelně, přece jen byli mladí, s pohnutými osudy a bylo toho na ně moc, v rychlém sledu za sebou. Mně se kniha četla sama a moc se těším na pokračování, ale i na další knihy autorky. Doporučuji!

evelýny
14.09.2015 3 z 5

Příběh je tentokrát vyprávěn ze dvou pohledů - Rushova a Blaire. Opět postrádá originalitu, někdy i propracovanost, je opět vyprávěn naivně, ale najde se zde i dost pasáží, které pobaví. Musím říci, že i hlavní zápletku uhodnete již po dočtení prvního dílu. Ale opět musím říci, že mě kniha docela pobavila, i když tento fakt opět nechápu. Buhužel příběh je ve svém celku tak plochý, že děj knihy rychle zapomenete.
Co se autorce rozhodně povedlo je popis I. trimestru gravidity :-)

Ankavi
25.08.2015 4 z 5

Souhlasím s tím, že první díl byl lepší - i mně to tak přišlo. Hlavní hrdinka byla občas svým zkratkovitým jednáním opravdu na zabití - ale zase si uvědomme, kolik té holce je let :-) Proto smířlivě dávám 4 hvězdičky a těším se na další pokračování příběhu.

jitka7
21.08.2015 4 z 5

První díl začal suprově... zajímavý příběh. Ale tady to trochu upadlo. Blair mi trošku lezla na nervy. Přesto doporučuji přečíst celou sérii. Bylo to čtivé, některé pasáže mohli být lepší, ale i tak se mi knížka líbila.

Nora01
24.07.2015 5 z 5

Mám přečtenou celou sérii v originále :) Doufám že v ČR vyjde i navazující série Twisted Perfection. Knihy mohu všem jen doporučit.

mmmisulka.r
10.07.2015 5 z 5

Podle mě je toto nejlepší série tohoto roku. Doporučuji :-)

Sam99
23.06.2015 4 z 5

Znovu jsem četla v originále. Druhý díl je možná trochu slabší než předchozí díl. Kniha je zase velmi čtivě napsaná. V tomto dílu jsem si moc neoblíbila hlavní ženskou postavu Blaire - všechno brala až moc a tím mě štvala. Nic méně fandím páru Rush a Blaire.
Je to oddechové čtení, které vás zabaví na jeden den, protože kniha je znovu velmi krátká.

Markysek45
22.06.2015 3 z 5

Celkem slušné pokračování. Opět přečteno velmi rychle, za jedno odpoledne. Závěr byl bohužel trošku slabší, ale zase tohle je typ knih, od kterých prostě nemůžete čekat zázraky. Nicméně, pěkná romantika.

kklepkaa
26.05.2015 odpad!

Všechno to co dělalo první díl snesitelným se vypařilo a zbylo toto... bohužel.

sex láska pro ženy rodinné vztahy těhotenství alkohol

Abbi Glines
americká, 1977
2015  83%Hranice nevinnosti
2017  79%Nevinná navždy
2015  83%Za hranicí nevinnosti

Kniha Za hranicí nevinnosti je v