Nataša se bojí lásky

Nataša se bojí lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87376/bmid_natasa-se-boji-lasky-87376.jpg 4 108 19

Rodina Stanislaski série

Když se bývalá tanečnice Nataša Stanislaski, která do USA emigrovala z Ukrajiny, zcela náhodně seznámí v malém městečku v Západní Virgínii s hudebním skladatelem Spencem Kimballem, má za sebou bolestnou životní zkušenost. Myslí si, že je ještě příliš brzy na to, aby navazovala nový vážný vztah. Navíc je přesvědčená, že Spenceho Kimballa musí vždy za jeho nestoudné návrhy nenávidět. K srdci jí ale naopak přiroste Spenceova malá dcerka. Ta je také důvodem, proč se postupem času změní i Natašin pohled na Spenceho...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Taming Natasha , 1990

baji42
06.03.2023 2 z 5

Červená knihovna slabší úrovně. Zklamání.

georginaa
04.02.2022 3 z 5

Od Nory R. sbírám všechny knihy, které u nás vydala a ani tahle nechybí v mé sbírce. Příběh je typický, kde se předpokládá, že se dva potkají a padnou si do oka. Jenže to má mírné úskalí, Nataša přestala věřit všem mužům. A kdo ji přesvědčí v opak? Spenceho dcerka Freddie, která je usměvavá, houževnatá holčička s prořízlou pusou. Takže začne pohlížet na tohoto muže trochu jinak a jak to tak bývá, můžeme čekat konec dobrý, vše dobré.

mistrikova
29.01.2021 2 z 5

Chtěla jsem zkusit si přečíst harlekýnku od světoznámé autorky. Předesílám, že jsem romantička, trochu pragmatická a pár harlekýnek jsem už četla. Většinou však čtu historické romány. Nicméně kniha mě docela zklamala stylem, jaký byl napsaný. Námět dobrý, ale silně pokulhávalo chování obou hlavních postav. Ač romantika, tak jejich chování naprosto nelogické a dialogy neuvěřitelné, ploché myšlení i jednání ve vztahu. Nevím, jestli tento styl psaní odráží způsob myšlení Američanů nebo je jejich naturel tak odlišný od Evropanů. V souhrnu výplach zbytku mozkových buněk.

petraj30
24.03.2020 5 z 5

Nádherný příběh, který chytne za srdce každého romantika.
Tuto knihu jsem nemohla dlouho sehnat. Naštěstí mám kamarádku, která má všechny Harlequinky, které na celém světě vyšly a knížku mi půjčila a stejně jsem ji později našla i na internetu.
Opravdu jsem byla nadšená. Je to sice trochu smutnější příběh, ale mooooc se mi to líbilo. Nataše trvalo strašně dlouho, než se k něčemu odhodlala, ale člověk se jí nedivil, když se dozvěděl, čím si na světě musela projít. Spencer se mi moc líbil, asi jako všichni hrdinové z romancí:-)
Tento díl se mi líbil o kousíček víc, než ten druhý, ale celkově si myslím, že se mi budou líbit všichni z celé rodiny (ale raději nebudu psát jejich jméno, ještě bych se do toho zamotala:-):-)) Krásné!

moudivlacek
30.12.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh o Nataše a Spencerovi a jeho dcerce Freddie. Nataša si prošla ošklivým zážitkem s bývalým přítelem a bojí se někomu dát své celé srdce. Spencer je vdovec, ale neměl dobré manželství a nebyl zprvu ani dobrý otec, ale teď dcerku miluje. Začal milovat i Natašu, a musí udělat vše, co je v jeho silách, aby ji o tom přesvědčil.
A určitě se dá vytušit konec.
Moc se mi to líbilo.

jitka7
29.10.2018 4 z 5

Pohodové, vtipné čtení

jitka7
29.10.2018 4 z 5

Nataša - cílevědomá, silná a temperamentní ženská (podle mého gusta). Pravdou je, že pak už byla paličatá až až, ale člověk po dalších stránkách pochopil proč. Jelikož jsem sama matkou, tak mě příběh dostal, i slza mi ukápla. Krásný příběh, vtipný. Tuhle rodinu jsem si zamilovala :) Velká, hlučná, veselá, temperamentní.

medvedice3
20.02.2018 4 z 5

Potřebovala jsem oddechovou četbu a kniha toto očekávání rozhodně splnila.

Holanka
10.07.2017 4 z 5

Kniha se mi zalíbila. Spisovatelka mě opět nezklamala. Byla to odpočinková kniha. Připletla se mi do cesty, když jsem byla nemocná. Tahle kniha mi pomohla odpoutat se od reálného světa. Takže jsem zapomněla na plný nos, nateklé oči a hromadu kapesníků kolem postele. Doporučuji. Není to žádná kniha, která by na vás udělala WAU efekt, ale je to odpočinková a dobrá kniha.

Leniiis
01.03.2016 3 z 5

Příběh, který neurazí ani nenadchne :)

koki.veru
23.09.2015 3 z 5

Jednoduchá kniha se šťastným koncem, klasická harlequinka :) Láska, štěstí, happyend atd.... Dobrá kniha na odreagování.

1v8na
21.08.2015 4 z 5

Příběh se mi celkem líbil. Jen mě trochu zarážel ze začátku přístup Natašy ke Spenceimu. Nicméně styl psaní se mi velmi líbil a určitě si přečtu další díly v sáze o rodině Stanislavských, která píše o Michailovi.

ovpana
29.07.2015 3 z 5

Hezká kniha,dobře se čte

avad
03.06.2015 5 z 5

Moc pěkný román. Oddechová četba.

julie z moravy
12.05.2013 5 z 5

Naprosto oddychová četba.

gabca007
15.04.2013 4 z 5

Kniha nebyla špatná, klasický harlequin. Ale co mne zklamalo, byl tisk. Připadala jsem si jak při čtení slabikáře v 1. třídě. Při normálním tisku písma by kniha měla sotva polovinu stran

03.03.2013 4 z 5

Pěkný románek červená knihovna.

03.03.2013 4 z 5

Pěkné,milé úsměvné a pohodové čtení.

03.03.2013 4 z 5

Pěkný románek úplně nový z pera známé autorky.