Nataša se bojí lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se bývalá tanečnice Nataša Stanislaski, která do USA emigrovala z Ukrajiny, zcela náhodně seznámí v malém městečku v Západní Virgínii s hudebním skladatelem Spencem Kimballem, má za sebou bolestnou životní zkušenost. Myslí si, že je ještě příliš brzy na to, aby navazovala nový vážný vztah. Navíc je přesvědčená, že Spenceho Kimballa musí vždy za jeho nestoudné návrhy nenávidět. K srdci jí ale naopak přiroste Spenceova malá dcerka. Ta je také důvodem, proč se postupem času změní i Natašin pohled na Spenceho......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87376/big_natasa-se-boji-lasky-87376.jpg 498
Série:

Rodina Stanislaski 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Taming Natasha, 1990


více info...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Nataša se bojí lásky

georginaa
04. února

Od Nory R. sbírám všechny knihy, které u nás vydala a ani tahle nechybí v mé sbírce. Příběh je typický, kde se předpokládá, že se dva potkají a padnou si do oka. Jenže to má mírné úskalí, Nataša přestala věřit všem mužům. A kdo ji přesvědčí v opak? Spenceho dcerka Freddie, která je usměvavá, houževnatá holčička s prořízlou pusou. Takže začne pohlížet na tohoto muže trochu jinak a jak to tak bývá, můžeme čekat konec dobrý, vše dobré.

mistrikova
29.01.2021

Chtěla jsem zkusit si přečíst harlekýnku od světoznámé autorky. Předesílám, že jsem romantička, trochu pragmatická a pár harlekýnek jsem už četla. Většinou však čtu historické romány. Nicméně kniha mě docela zklamala stylem, jaký byl napsaný. Námět dobrý, ale silně pokulhávalo chování obou hlavních postav. Ač romantika, tak jejich chování naprosto nelogické a dialogy neuvěřitelné, ploché myšlení i jednání ve vztahu. Nevím, jestli tento styl psaní odráží způsob myšlení Američanů nebo je jejich naturel tak odlišný od Evropanů. V souhrnu výplach zbytku mozkových buněk.


petraj30
24.03.2020

Nádherný příběh, který chytne za srdce každého romantika.
Tuto knihu jsem nemohla dlouho sehnat. Naštěstí mám kamarádku, která má všechny Harlequinky, které na celém světě vyšly a knížku mi půjčila a stejně jsem ji později našla i na internetu.
Opravdu jsem byla nadšená. Je to sice trochu smutnější příběh, ale mooooc se mi to líbilo. Nataše trvalo strašně dlouho, než se k něčemu odhodlala, ale člověk se jí nedivil, když se dozvěděl, čím si na světě musela projít. Spencer se mi moc líbil, asi jako všichni hrdinové z romancí:-)
Tento díl se mi líbil o kousíček víc, než ten druhý, ale celkově si myslím, že se mi budou líbit všichni z celé rodiny (ale raději nebudu psát jejich jméno, ještě bych se do toho zamotala:-):-)) Krásné!

moudivlacek
30.12.2019

Krásný romantický příběh o Nataše a Spencerovi a jeho dcerce Freddie. Nataša si prošla ošklivým zážitkem s bývalým přítelem a bojí se někomu dát své celé srdce. Spencer je vdovec, ale neměl dobré manželství a nebyl zprvu ani dobrý otec, ale teď dcerku miluje. Začal milovat i Natašu, a musí udělat vše, co je v jeho silách, aby ji o tom přesvědčil.
A určitě se dá vytušit konec.
Moc se mi to líbilo.

jitka7
29.10.2018

Pohodové, vtipné čtení

jitka7
29.10.2018

Nataša - cílevědomá, silná a temperamentní ženská (podle mého gusta). Pravdou je, že pak už byla paličatá až až, ale člověk po dalších stránkách pochopil proč. Jelikož jsem sama matkou, tak mě příběh dostal, i slza mi ukápla. Krásný příběh, vtipný. Tuhle rodinu jsem si zamilovala :) Velká, hlučná, veselá, temperamentní.

medvedice3
20.02.2018

Potřebovala jsem oddechovou četbu a kniha toto očekávání rozhodně splnila.

Holanka
10.07.2017

Kniha se mi zalíbila. Spisovatelka mě opět nezklamala. Byla to odpočinková kniha. Připletla se mi do cesty, když jsem byla nemocná. Tahle kniha mi pomohla odpoutat se od reálného světa. Takže jsem zapomněla na plný nos, nateklé oči a hromadu kapesníků kolem postele. Doporučuji. Není to žádná kniha, která by na vás udělala WAU efekt, ale je to odpočinková a dobrá kniha.

1