Tajemný anděl

Tajemný anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145125/tajemny-andel-145125.jpg 4 216 23

Říše temnot série

Šestnáctiletou Gillian zachrání před jistou smrtí podivný anděl. Stává se jejím strážcem a s jeho pomocí se dříve nevýrazná dívka stane atraktivní a populární. Vše je perfektní. Alespoň do chvíle, než začne tajemná bytost klást podivné požadavky. Co je zač tento anděl? A co ho přivedlo z onoho světa? Gillian a jejím blízkým hrozí nebezpečí. Jak bytost dostat zpátky tam, odkud přišla?... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Dark Angel , 2012

Dandulka
07.09.2013 5 z 5

Zajímavé, jak se z "přítele" může vyklubat nepřítel! Moc hezky napssané, čtivé, má to spád. Doporučuji jako rychlovku na víkend!

JajaAP
28.06.2013 2 z 5

Dost průměrné, s každým dalším dílem je to slabší a to i navzdory celkem zajímavému příběhu. Jediný důvod proč to čtu, je že jsem si je před nějakou dobou koupila a teď mi leží v knihovně, ale je to taková nouzovka, když nemám nic lepšího ke čtení. Není to kniha, kterou bych si chtěla znovu přečist.

andulka1406
09.04.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Má velmi zajímavý námět. Byla napínavá a musela jsem číst a číst. Je Anděl vážně Anděl, nebo ne? Jak to dopadne s Tanynou rukou..prostě všechno mě nutiločíst dál a dál. Série Říše temnot se mi moc moc líbí :-)

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965