Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397975/bmid_rekni-neco-legracniho-fV6-397975.jpg 4 701 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Drunk Dial , 2017

Kiwicatko
05.08.2018 4 z 5

Nektere historky me rozesmaly taky, tak ze bych i doma zavedla vetu "Rekni neco legracniho"? :-)

Evka3814
05.08.2018 5 z 5

Co k tomu dodat. Absolutně skvělá kniha,název knihu vystihuje a obálka taky moc pěkná. Toto je jedna z mých oblíbených autorek a opět nezklamala,knihu jsem zhltla za den. Nemohla jsem se od ní odtrhnout,měla v sobě vše vtip,lásku,erotiku,pochopení a to jak odpouštět.Četla se úplně sama. Příběh byl od začátku zajímavej,tajemství která vyšla na povrch byla překvapující a propracovaná.Rozhodně doporučuji a určitě se ke knize vrátím. PS:Landon je dokonalej prototyp chlapa;)

Ivuska.09
03.08.2018

Příjemný (lehce žhavý) oddechový román s několika zajímavými nápady (kapitola, ve které probíhalo virtuální rande mě opravdu bavila, skvělý nápad). Ideální letní čtení.

janno69
02.08.2018 5 z 5

Je to skvělá, letní oddychovka s správnou troškou erotiky a správnou troškou vážného podtextu. Krásně se to čte a je tam všeho tak přesně akorát.

veveronka
02.08.2018 5 z 5

Moc pěkný příběh o tom,že když miluješ,tak minulost není důležitá.Kromě toho některé hlášky byly výborné např.brazilská depilace

V3runecka
02.08.2018 5 z 5

Dávám plný počet, tohle mě bavilo od začátku až do konce. Vtipné, milé, jen erotika trošku cliché, ale dalo se to přežít.

1moniccka
01.08.2018 4 z 5

Knížka začala super a vtipně. Chci taky takového Londona který bude opatrovat a starat se. Knížka byla super a jsem rada že jsem si ji přečetla Konec byl takový trochu zvláštní ale hlavně krasný a něžný.

Maruš.D
31.07.2018 3 z 5

Na tuti knihu jsem se hodně těšila, ale popravdě mne docela zklamala. Námět byl dobrý. Ale styl psaní mi moc nevyhovoval, nedokážu si představit, že takhle někdo doopravdy mluví. Postavy nebyly špatné, dokonce Londna jsem opravdu milovala, ale celkově mě kniha nezaujala natolik, abych si ji přečetla někdy znovu.

ves.lucie
30.07.2018 5 z 5

Janiku ... dekuji. Dekuji, ze jsem mohla prozit chvilku pohody nad touto knihou!

Presne tohle jsem ted potrebovala. Naprosto dokonalou oddychovku s pribehem, ktery kdyz ctete .. tak chcete ... a co ze chcete? Mit sveho Landona. No nebyl ten kluk bozskej! Byl! Nad knihou jsem se smala a uronila i nejake slzy dojeti ... Oba si tak krasne vytvareli jejich neco noveho, co nebylo rozbiteho a mohli udelat budoucnost hezci a lepsi ...

KNIHU DOPORUCUJI. AUTORCE DEKUJI. A NEJVICE NEJ DIKY PATRI #jani!i #jsemstastnazejsi #merci #bookguru ☆

MarkettT
30.07.2018 5 z 5

Byla to fajn oddechovka ❤️

misak94
29.07.2018 5 z 5

Kniha byla moc pěkná. Skvěle napsaná, poutavý příběh, zajímavá zápletka. Vůbec jsem se nenudila. Skvělé čtení na jeden den :)

Petra.M
27.07.2018 3 z 5

Začátek byl velice slibný, líbilo se mi, že to je zase něco trošku jiného, postavy vypadaly zajímavě a taky jejich životní příběhy byly originální, ale zhruba od půlky už to šlo z kopce. London byl tak dokonalý, že to bylo až nereálné. Takový chlap snad ani nemůže existovat! K jeho povaze a všemu se mi ani nehodila vizáž badboye. Rana mi zase připadala jako takové ztracené štěně, které by bez Londona posléze nepřežilo ani pár hodin. Knížka byla sice hezky napsaná, ale na mě až nechutně přeslazená, že musím dát jen 3*.

LibraryGirl
25.07.2018 4 z 5

Krásná romanticko-erotická jednohubka. Druhá půlka příběhu mi připomínala knihy od Mii Sheridan. Rozhodně chci další knihy od této autorky:-)

kacenka72
22.07.2018 3 z 5

Letní oddechovka k vodě - přečteno za jeden den. Neotřelá zápletka, sympatická dvojka, ale žádné hluboce vykreslené charaktery a nečekané zlomy nečekejte.

Kukicka
22.07.2018 4 z 5

Milovaný nevlastný brat byl o hvězdičku lepší, ale i tak to byl krásný příběh, který mě rozesmál i rozplakal. Užila jsem si každou stranu a další knihu od této autorky si určitě nenechám ujít

havrmoni
22.07.2018 5 z 5

Docela hodně mi to připomínalo Miu Scheridan. A jelikož mám Miu mezi oblíbenými autory,tak to mluví za vše. Moc pěkné.

anishta
20.07.2018 5 z 5

Nečekala jsem tak silný příběh. Čekala jsem spis erotiku, ale v téhle knize se skrývá mnohem více. Opravdu podařený, vtipné, dojemné.

jani.ruzicko
20.07.2018 5 z 5

Tak tohle byla naprostá smršť a to v tom dobrým slova smyslu. Přečteno za pár hodin a hrozně jsem se bavila už od začátku! *_*

Ani jeden z nich to neměl jednoduché, ale přesto, že si sáhli až na to pomyslné dno, tak se zvedli a snažili se žít lepší život a za to si jich, byť to jsou jen smyšlené postavy, dokážu vážit. Landon je férovej a skvělej chlap, do kterého jsem se hned zamilovala, Rana je pěkně ztřeštěná, ale vlastně moc milá ženská.

Příběh byl pro mě v rámci žánru aspoň trochu nevšední a osvěžující a velmi silný. Virtuální rande, bylo naprosto super =D

Až na ten skoro až moc přeslazený konec, to byl vážně skvělý zážitek. Rozhodně mohu doporučit a na 100% nečtu naposled.
Bravo, paní autorko, doufám v přeložení dalších Vašich knih. =)